Aktywne filtry

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 4 599,00 zł

Wędzarnie

Wędzenie w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularne. Wędzone mięsa czy ryby wyróżniają się smakiem i specyficznym aromatem, a przy tym mają dłuższą przydatność do spożycia (wystarczy przechowywać je w lodówce). Do wędzenia nie potrzeba dużego doświadczenia, domowe wędzarnie to urządzenia, które pozwolą Ci bez problemu przygotować wędzone kiełbasy, szynkę czy rybę. W naszym sklepie oferujemy wędzarnie do ogrodu od sprawdzonych marek: Broil King i Borniak, które cechuje najwyższa jakość wykonania. Spełnią oczekiwania każdego, nawet profesjonalnego szefa kuchni. Z nimi przygotujesz wędzone przysmaki, które będą się wyróżniały smakiem i zapachem, a przy okazji będą zdrowe. Poznaj asortyment sklepu 4Prestige!

Aktywne filtry

Domowe wędzarnie do każdego ogrodu

Nie chcesz kupować wędzonych kiełbas czy szynki, w których pełno jest konserwantów i niepotrzebnych dodatków? Powinieneś spróbować samodzielnie je uwędzić. To wcale nie jest takie trudne. Wędzenie nie wymaga doświadczenia, zwłaszcza jeśli do tego celu wykorzystasz wędzarnię domową lub ogrodową. Wędzarnie Broil King i Borniak to jedne z najczęściej kupowanych urządzeń tego typu na rynku. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, duża trwałość i co najważniejsze - w prosty sposób uwędzisz w nich potrawy mięsne i ryby. Takie domowe wędzenie jest o wiele zdrowsze - sam decydujesz jaki rodzaj mięsa czy ryby przygotujesz oraz czym je przyprawisz. Wędzone wędliny i ryby mają również dłuższą datę przydatności do spożycia.

Brak wyrafinowanych zdolności kulinarnych nie powinien stanąć ci na drodze do uwędzenia pysznych pokarmów, wystarczy, że będziesz trzymać się podstawowych zasad wędzenia. W naszym sklepie kupisz wędzarnie domowe, które są bardzo proste w obsłudze. Kup do swojego ogrodu wędzarnię Broil King lub Borniak, a szybko przekonasz się, że wędzenie to czysta przyjemność. Już nie kupisz gotowych wędzonych produktów w sklepie!

Akcesoria potrzebne do wędzenia

Sama wędzarnia to nie wszystko. Aby móc przygotować pyszne wędzone pokarmy, będziesz potrzebować kilku niezbędnych akcesoriów do wędzenia. Co może ci się przydać?

Wędzarnie domowe w sklepie 4Prestige

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy asortyment najlepszych na rynku wędzarni do ogrodu Broil King i Borniak oraz wszelkie niezbędne akcesoria przydatne podczas wędzenia. Z pomocą wędzarni domowej przygotujesz zdrowe i pyszne mięsa, kiełbasy, wędliny i ryby bez dodatku konserwantów.
Jeśli masz pytania związane z wyborem wędzarni do ogrodu, skontaktuj się z nami. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.