Aktywne filtry

Akcesoria Broil King

Akcesoria marki Broil King oferowane w naszym sklepie to wysokiej jakości narzędzia zaprojektowane z myślą o ułatwieniu grillowania oraz poszerzeniu możliwości samego grilla. Dzięki nim każdy proces przyrządzania potraw w ogrodzie stanie się dużo przyjemniejszy, wygodniejszy i prostszy. Sprzęty marki Broil King nadają się również do grilli gazowych.

Wśród asortymentu posiadamy przybory używane przez kucharzy obsługujących urządzenie. Są to między innymi szczypce, łopatki, widelce, pędzle, ruszty, palniki, deski cedrowe, szczotki, termometry, rękawice i fartuchy. Poza tym oferujemy innowacyjne akcesoria służące przygotowaniu mniej oczywistych dań z grilla. Mowa tutaj o kamieniu do pieczenia pizzy, wieszaku na udka, desce do pieczenia ryb, brytfance do zapiekania żeberek, koszu do mięs, workach do warzyw i owoców czy nadstawkach do owoców morza.Wielu użytkowników chcąc wprowadzić coś nowego do grillowej kuchni wybiera dwustronne płyty żeliwne, które umieszcza się w miejsce rusztów.

Dzięki wszystkim wyżej wymienionym narzędziom przyrządzanie oraz obracanie potraw, czyszczenie grilla czy nawilżanie mięsa stanie się jeszcze łatwiejsze. Posiadamy również specjalne pokrowce przeznaczone do ochrony grillów ogrodowych przez cały rok. Szczypce i szczotki, stojaki i kosze, pokrowce, płyty żeliwne, wiórki GrillPro i inne produkty.

Grillowanie na dworze to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu z rodziną i znajomymi. Raz na czas zamiast przyrządzić standardową przekąskę z grilla warto zaskoczyć ich nieoczywistym pomysłem na danie. Wybierając akcesoria Broil King dostępne w 4prestige masz pewność, że Twoje posiłki będą zdrowe i smaczne, a ty będziesz mógł poświęcić więcej czasu swoim bliskim.

Aktywne filtry