Aktywne filtry

Promienniki Heatray

Promienniki ERH Heatray wytwarzają przyjemne i bezpieczne ciepło. Nie emitują szkodliwych promieni UV, a promień energii podczerwonej emitowany jest na długość od 2,2m² do 5m² w zależności od produktu. Energia wytwarzana przez ten panel jest łatwo przyswajalna przez ludzi i nie jest szkodliwa dla naszego organizmu. Panele grzewcze można montować na wiele sposobów, w pożądanym miejscu możemy umieścić je za pomocą wsporników ściennych lub sufitowych, zawiesić na łańcuchach lub wbudować w konstrukcję sufitu podwieszanego. System takiego ogrzewania sprawdzi się świetnie na wszystkich tarasach, balkonach czy promenadach i chodnikach. Promienniki ERH Heatray są elegancką i komfortową alternatywą dla innych konwencjonalnych źródeł ciepła. Zaprojektowano je do pomieszczeń o wysokości od 2,3m do 2,7m zapewniając oprtymalną moc grzewczą. Można skonfigurować je z parasolami Heatray i całością sterować za pomocą modułu Celmec. Promienniki te mogą zostać wystawione na czasowe działanie wody, np. podczas deszczu czy czyszczenia. Model ERH 1200 posiada możliwość ustawienia urządzenia w trybie pracy niskim lub wysokim, więc posiadamy kontrolę nad uzyskiwaną energią.

Aktywne filtry

Elektryczne promienniki cieplne to nowoczesne urządzenia stosowane w ogródkach restauracyjnych czy kawiarnianych, ale także w prywatnych ogrodach czy tarasach. Równomiernie rozprowadzają ciepło w otoczeniu podnosząc temperaturę i umożliwiając przebywanie na zewnątrz bez marznięcia. Promienniki elektryczne są całkowicie bezpieczne dla ludzi i otoczenia oraz bardzo proste w obsłudze. Wystarczy podłączyć je do prądu, by móc cieszyć się cieplejszym powietrzem. Promienniki elektryczne ogrzewają je emitując ciepło na podczerwień.

Promienniki elektryczne Heatray - dlaczego warto je kupić

Promienniki na podczerwień mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków (wystarczy możliwość podłączenia do prądu). Urządzenia są całkowicie wodoodporne. To niewątpliwa zaleta, ponieważ urządzenie będzie skutecznie działać nawet w trakcie deszczu. Jest także łatwe w czyszczeniu i energooszczędne co jeszcze mocniej przemawia za tym, że warto się na nie zdecydować.

Promienniki elektryczne australijskiego producenta zanim trafią na rynek są szczegółowo sprawdzane i testowane, tak by spełniały wszelkie wymagane normy. Posiadają również niezbędne certyfikaty, które świadczą o możliwości ich bezpieczne zastosowania i użytkowania tak na zewnątrz, jak i w środku budynku.

Heatray dokłada starań by promienniki elektryczne były wykonane z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów. Kupujący otrzymuje długoletnią gwarancję i może mieć pewność, że wybrany przez niego promiennik podczerwieni Heatray posłuży mu bezawaryjnie przez długie lata.

Poza bezawaryjnością i funkcjonalnością warto także wspomnieć o wyglądzie promienników podczerwieni. Są one eleganckie i nowoczesne, będą się świetnie prezentowały we wszystkich aranżacjach i stylach wykończenia wnętrz.

Zapraszamy do sklepu internetowego 4Prestige. Sprawdź nasz asortyment promienników elektrycznych (na podczerwień) Heatray. Poznaj szczegóły i specyfikację oferowanych przez nas modeli Heatray ERH 1200, ERH 1500 i ERH 1800.W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do skontaktowania się z nami!