Aktywne filtry

Grille Napoleon

Napoleon to ceniona na całym świecie kanadyjska marka produkująca nowoczesne i wyjątkowo stylowe grille gazowe i grille węglowe. Firma ma bogatą tradycję i dużą wiedzę na temat grillów premium, gdyż zajmuje się ich produkcją już od 1981 roku. Grille Napoleon wykonane są z najwyższej jakości stali i wyposażone we wszystkie najważniejsze funkcje, które powinien mieć dobry grill gazowy i węglowy. W naszej ofercie znajdziesz grille gazowe Napoleon o różnych gabarytach, co pozwoli wybrać idealnego grilla zarówno amatorom, jak i doświadczonym szefom kuchni. Grille gazowe są wyposażone w unikalne ruszty żeliwne lub ze stali nierdzewnej Wave. Ich niepowtarzalna falowana konstrukcja zapewnia jeszcze lepsze przeniesienie ciepła bezpośrednio do grillowanych potraw. Napoleon w swojej ofercie ma także liczne akcesoria do grillowania, nie tylko te niezbędne jak łopatki, szczypce czy szczotki, ale także zrębki drewna do wędzenia, kamienie do pizzy czy zestawy do szaszłyków.

Aktywne filtry

Grille gazowe Napoleon - grille ogrodowe dla początkujących i doświadczonych

Napoleon to kanadyjska marka produkująca głównie grille gazowe i grille węglowe. Przewagą tych pierwszych jest zdecydowanie niesamowita wygoda i prosta obsługa. Grille gazowe ciągle zyskują na popularności właśnie dzięki możliwości rozpalenia ich w kilka minut i szybkiego przygotowania ulubionych potraw. Wielu osobom odechciewa się grillowania na samą myśl konieczności powolnego rozpalania węgla drzewnego w grillu węglowym. Właśnie dla takich osób Napoleon wychodzi z ofertą swoich grilli gazowych premium.

Grille gazowe Napoleon pozwolą nie tylko grillować, ale także piec, dusić, gotować czy aromatyzować z dodatkiem zrębków drewnianych. W ofercie znajdziesz także modele z kuchenką boczną i rożnem obrotowym - dodatki, dzięki którym Twój grill gazowy stanie się prawdziwą kuchnią ogrodową. Grill gazowy jest w stanie błyskawicznie osiągnąć temperaturę dochodzącą nawet do ponad 350°C pozwalającą na upieczenie pizzy smakującej jak z prawdziwego pieca!

Wielofunkcyjność i uniwersalność grillów gazowych to bez wątpienia ich duże zalety. Napoleon zadbał, aby grille były proste w obsłudze, ale by zaspokoiły wymagania nawet najbardziej doświadczonych szefów kuchni. W naszej ofercie znajdziesz zarówno niewielkie grille gazowe dla małej rodziny, jak i olbrzymie sześciopalnikowe grille do profesjonalnych zastosowań gastronomicznych.

Czym wyróżniają się grille gazowe Napoleon?

W naszej ofercie znajdziesz kilka serii grillów gazowych Napoleon. Każda z nich może pochwalić się kilkoma elementami, których nie znajdziesz w grillach innych marek. Prócz eleganckiego i stylowego designu oraz wykonania grilla z najwyższej jakości stali, wszystkie grille gazowe Napoleon są wyposażone w innowacyjne ruszty Wave. Jak sama nazwa wskazuje, ruszty mają kratki o nieco pofalowanym kształcie, który powoduje, że ich ciepło jest lepiej przekazywane prosto do potraw.

Niektóre modele są wyposażone w kuchenkę wbudowaną w lewą półkę boczną oraz w palnik tylny skierowany prosto na rożen obrotowy. Oba palniki są podczerwone i nagrzewają się znacznie szybciej niż tradycyjne palniki z płomieniami - kuchenka boczna Sizzle Zone jest w stanie osiągnąć temperaturę dochodzącą nawet do 800°C w zaledwie 30 sekund!

Grille gazowe Napoleon z najwyższej serii, czyli Prestige Pro to największe grille gazowe dostępne na rynku. Wyposażone we wszystkie funkcje z pozostałych serii i dodatkowo udoskonalone sprawiają, że Napoleon w swojej ofercie ma grille ogrodowe stworzone z myślą o użytkownikach na dosłownie każdym poziomie zaawansowania.

Grille gazowe Napoleon z dostępem do części zamiennych i serwisem

Nie każdy decydując się na zakup grilla, zwraca uwagę na dobry dostęp do części zamiennych i opiekę pozakupową. Napoleon ma w Polsce rozwiniętą dystrybucję, która przejawia się szybkim kontaktem i bezproblemową wymianą części. Ponadto grille gazowe Napoleon są objęte bardzo długimi okresami gwarancyjnym zależnymi od danej serii i konkretnej części.

Grille gazowe Napoleon Rogue, Rogue SE i Rogue XT mają aż 15 lat gwarancji na piekarnik i pokrywę. Palniki tubowe są objęte 10-letnim okresem gwarancyjnym, aromatyzery, ruszty żeliwne i palnik na podczerwień 5-letnim, a pozostałe części 2-letnim. Ponadto warto tu wspomnieć o aż 50% zniżce do 15 roku na palniki tubowe i na podczerwień, aromatyzery oraz ruszty.

Najlepsze grille gazowe Napoleon z serii Prestige i Prestige Pro mają jeszcze dłuższe okresy gwarancyjne. Najważniejsze elementy grilla, czyli piekarnik, pokrywa, palniki i ruszty ze stali nierdzewnej mają dożywotnią gwarancję producenta, a aromatyzery, palniki na podczerwień i pozostałe elementy są objęte 15-letnią gwarancją.

Możesz być pewien, że grill gazowy Napoleon to zakup na lata. W przeciwieństwie do wielu tanich marek grillów marketowych Napoleon stawia na najwyższą jakość wykonania. Jeśli dodatkowo sam zadbasz o odpowiednią konserwację grilla i jego wrażliwych elementów jak ruszty żeliwne, Twój Napoleon posłuży Ci znacznie dłużej, niż wynosi okres gwarancyjny!

Sprawdź grille gazowe Napoleon w ofercie 4prestige

Najmniejszy grill gazowy Napoleon w naszej ofercie to model Rogue 365 będący dwupalnikowym grillem gazowym dla niedużej rodziny. Znajdziesz także wersję Rogue 365 z kuchenką boczną, na której ugotujesz zupy i podgrzejesz sosy. Rogue 425, Rogue 425 z kuchenką i Rogue 425 z kuchenką i rożnem to nieco większe grille gazowe z dodatkowym trzecim palnikiem.

Napoleon Rogue SE to kolejna seria, w której wszystkie modele zostały wyposażone w ulepszone kuchenki boczne Sizzle Zone, rożny obrotowe i ruszty ze stali nierdzewnej. Sprawdź trzypalnikowe modele w trzech wersjach - standardowy Rogue SE 425, Rogue SE 425 Phantom wyróżniający się stylowym czarnym designem oraz Rogue SE 425 INOX wykonany niemal w całości ze stali nierdzewnej. Rogue SE 525 w wersji standardowej oraz Rogue SE 525 INOX ze stali nierdzewnej to jeszcze większe, czteropalnikowe grille gazowe.

Napoleon Rogue XT to seria łącząca nowoczesną kuchenkę Sizzle Zone z wysokiej jakości rusztami żeliwnymi Wave o wyjątkowych właściwościach cieplnych. W ramach tej serii znajdziesz trzypalnikowe Rogue XT 425, Rogue XT 425 INOX oraz czteropalnikowy Rogue XT 525.

Wyższą półką, jeśli chodzi o grille gazowe Napoleon, jest seria Prestige. W naszej ofercie znajdziesz 3 modele w obrębie tej serii, które są identyczne pod względem funkcjonalności, ale różnią się designem. Klasyczny czarno-srebrny Rogue Prestige 500, elegancki czarny Rogue Prestige 500 Phantom oraz Rogue Prestige 500 INOX w całości ze stali nierdzewnej.

Poznaj najwyższą serię grillów Napoleon i jedne z najbardziej zaawansowanych grillów gazowych dostępnych na rynku. Seria Prestige PRO to 3 modele wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Wszystkie są wyposażone w ruszty ze stali nierdzewnej, nowoczesne kuchenki Sizzle Zone, rożny obrotowe z palnikami tylnymi i całą masą innych funkcji. Napoleon Prestige PRO 500 to najmniejszy czteropalnikowy grill gazowy z tej serii, Prestige PRO 625 to jego większa, pięciopalnikowa wersja, a Napoleon Prestige PRO 825 to największy grill gazowy na rynku z sześcioma palnikami, dwiema niezależnymi od siebie piekarnikami i pokrywami oraz wysuwanymi szufladami.

Odwiedź salon grillowy 4prestige i wybierz swój grill gazowy Napoleon

Nasz salon grillowy 4prestige mieści się przy ul. Opolskiej 12a w Krakowie. Znajdziesz u nas kilka wybranych modeli grillów gazowych Napoleon oraz wielu innych marek. Jeśli w naszym salonie nie ma interesującego Cię modelu, możemy go dla Ciebie zamówić. Prócz grilli w 4prestige kupisz wszystkie akcesoria do grillowania Napoleon. Zamówienia internetowe wysyłamy najczęściej tego samego dnia.

Kupując grilla gazowego Napoleon w 4prestige, nie musisz obawiać się potencjalnych reklamacji. Obejmujemy wszystkich klientów opieką posprzedażową. Nasi eksperci nie tylko doradzą Ci w wyborze najbardziej odpowiedniego grilla, ale także pomogą w przypadku jakichkolwiek problemów z grillem.