Ekskluzywna strefa Twojego domu i ogrodu

4prestige to miejsce dla prawdziwych pasjonatów. Naszą codzienną misją jest zamienianie domów i ogrodów klientów w przestrzenie klasy Premium. Znajdziesz tu luksusowe produkty: grille cenionych marek z całego świata, designerskie meble, nowoczesne wędzarnie czy profesjonalny sprzęt AGD. Nie ma tu miejsca na kiepską jakość czy fuszerkę. Nasz cel – dać Ci to, co najlepsze, żebyś chciał do nas wracać po więcej.

Zanim coś trafi na naszą wystawę albo wirtualną półkę, przechodzi rygorystyczną selekcję. Dzięki temu, że osobiście testujemy każdy produkt, mamy pewność, że spełni wysokie wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy wyłącznie z topowymi producentami. Są wśród nich:

  • Broil King i Napoleon (kanadyjskie grille ogrodowe klasy premium)
  • Outdoorchef (szwajcarskie grille – także modele dwustronne)
  • Monolith (niemieckie grille ceramiczne)
  • Big Green Egg (kanadyjskie grille ceramiczne)
  • Petromax (niemieckie naczynia żeliwne idealne do gotowania w plenerze)
  • Borniak (polskie wędzarnie cenione w całej Europie)
  • Hurom (koreańskie wyciskarki wolnoobrotowe o nowoczesnym designie)
  • Vulkan (promienniki)
  • Warmtec (systemy grzewcze)
  • Unique (designerskie meble ogrodowe oraz ergonomiczne fotele)

Cały czas poszukujemy rynkowych nowości i sukcesywnie wprowadzamy je do oferty naszego sklepu, by dać Ci wszystko to, czego potrzebujesz do wyniesienia swojego domu na wyższy poziom luksusu.

Każdy z nas nieustannie poszerza swoją wiedzę o oferowanych produktach, a na co dzień sam z nich korzysta. Uwielbiamy rozmawiać z klientami na temat grillowania i domu. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, portfela czy stylu życia – nawet jeśli sam jeszcze nie wiesz, czego dokładnie potrzebujesz. W salonie 4prestige możesz zobaczyć z bliska, dotknąć i przetestować większość tego, co mamy w ofercie.

Pokażemy jak korzystać, zamontować oraz jak konserwować każdy sprzęt, by służył Ci na długo. Pokażemy niezbędne akcesoria i poinstruujemy jak z nich korzystać. Posiadamy również szeroki wybór części zamiennych do wielu artykułów z naszych półek. Dodatkowo, jeśli Twój grill wymaga przeglądu lub naprawy, przynieś go do nas, a powiemy Ci w czym problem. Z kolei po dokonaniu profesjonalnej oceny, doprowadzimy Twojego grilla z powrotem do stanu używalności!

Gwarantujemy najwyższą jakość i trwałością każdego produktu. W ramach zakupu dostajesz więc od nas długi okres gwarancji oraz opiekę posprzedażową. Wpadnij porozmawiać o swoich oczekiwaniach lub skorzystaj ze sklepu internetowego. 95% oferty mamy na stałe w magazynie – zamówienia realizujemy zwykle już następnego dnia!

Zapraszamy do naszego salonu!
Kraków ul. Opolska 12a