Ekskluzywna strefa dla Twojego domu i ogrodu

4prestige to miejsce dla prawdziwych pasjonatów. Naszą codzienną misją jest zamienianiedomów i ogrodów klientów w przestrzenie klasy Premium. Znajdziesz u nas luksusoweprodukty: grille cenionych producentów z całego świata, designerskie meble czy najnowocześniejsze systemy grzewcze. Nie ma tu miejsca na kiepską jakość,niedoświadczonych pracowników czy fuszerkę. Nasz cel –dać Ci to, co najlepsze. Żebyś nie MUSIAŁ, ale CHCIAŁ do nas wracać po więcej.

Zanim coś trafi na naszą wystawę albo wirtualną półkę, przechodzi rygorystyczną selekcję.Dzięki temu, że osobiście testujemy każdy produkt, mamy pewność, że spełni wysokie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Znajdziesz tu też modele, które pokochalinasi dotychczasowi klienci. Współpracujemy wyłącznie z topowymi producentami. Są wśródnich: kanadyjska marka Broil King (grille ogrodowe klasy Premium), szwajcarska Outdoorchef (grille – także modele dwustronne), niemiecka Monolith (grille ceramiczne),Wędzarnie Borniak (polskie wędzarnie cenione w całej Europie), Hurom (wyciskarki wolnoobrotowe o nowoczesnym designie), Vulkan (promienniki), Warmtec (systemygrzewcze) czy Unique (designerskie meble ogrodowe oraz ergonomiczne fotele). Cały czasposzukujemy rynkowych nowości i sukcesywnie wprowadzamy je do sklepu.

Każdy z nas od wielu lat poszerza swoją wiedzą o produktach, ale też sam na co dzień z nichkorzysta. Uwielbiamy rozmawiać z klientami. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, portfela czy stylu życia – nawet jeślisam wciąż nie wiesz, czego potrzebujesz. W showroomie 4prestige możesz zobaczyć z bliska,dotknąć i przetestować większość tego, co mamy w ofercie. Pokażemy, jak korzystać, zamontować oraz jak konserwować każdy sprzęt, by posłużył Ci na długo. Znajdziesz tu teższeroki wybór części zamiennych do wielu artykułów z naszych półek.

Własnymi rękami możemy podpisać się pod jakością i trwałością każdego produktu. W ramach zakupu dostajesz więc od nas długi okres gwarancji oraz opiekę posprzedażową. Wpadnij porozmawiać o swoich oczekiwaniach lub skorzystaj ze sklepu internetowego. 95% oferty mamy na stałe w magazynie – zamówienia realizujemy zwykle już następnego dnia!

                                      
                                                                                                                       Zapraszamy do naszego showroomu:
                                                                                                                            Kraków ul. Radzikowskiego 180