Aktywne filtry

Cena

Cena

  • 1 999,00 zł - 22 399,00 zł

Waga:

Waga:

Wysokość grilla

Wysokość grilla

Szerokość grilla

Szerokość grilla

Głębokość grilla

Głębokość grilla

Grille Broil King

Grille gazowe Broil King cieszą się w Kanadzie niesłabnącą popularnością od 25 lat. Producent stawia na solidne wykonanie, wyjątkową funkcjonalność oraz niepowtarzalny design. Tak precyzyjnie wykonany grill gwarantuje nam bezproblemowe oraz innowacyjne podejście do sposobu grillowania. Wykorzystanie materiałów z wysokiej jakości pozwala cieszyć się grillem na długie lata grillowania. Grille Broil King to prawdziwy przykład kuchni w ogrodzie, która poprzez swoje spektrum możliwości oferuje przyrządzanie potraw z najbogatszego menu. Producent z biegiem lat, wytwarza coraz to nowsze wersje tego typu grilli gazowych, by czerpać więcej satysfakcji przy zachowaniu łatwej obsługi i krótkim czasie rozgrzania grilla. Grille Broil King to klasa sama w sobie.

Aktywne filtry

Zalety ogrodowych grilli gazowych Broil King 

Grille gazowe Broil King to niezwykle zaawansowane urządzenia, stworzone zarówno dla amatorów grillowania, jak i dla profesjonalistów. Jeśli grill do ogrodu jest tym, czego szukasz, z pewnością znajdziesz odpowiedni model wśród bogatej oferty Broil King. Każdy grill gazowy tej marki jest wyposażony w unikalne i opatentowane rozwiązania niespotykane w grillach żadnej innej firmy, które sprawią, że proces grillowania będzie łatwiejszy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wygodne grillowanie w ogrodzie zapewni chociażby kuchenka boczna, a system PGT, który oferują produkowane przez Broil King grille gazowe, czyli połączenie wszystkich najważniejszych technologii Broil King, jak dwutubowe palniki, system aromatyzerów czy zastosowanie dwustronnych rusztów żeliwnych umożliwi błyskawiczne przygotowanie każdej potrawy na grillu gazowym.

Mały grill gazowy Broil King

Broil King GEM to grill gazowy o najmniejszej powierzchni rusztów oraz niewielkich gabarytach. Grille te stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla mało wymagających osób grillujących dla kilku członków rodziny czy znajomych. GEM sprawdzi się zarówno jako grill do ogrodu, jak i niewielki grill na balkon. Grill gazowy GEM zachwyca swoim prostym designem oraz wykonaniem z materiałów najwyższej jakości jak na przykład pokrycie stalą szlachetną. Grill, mimo swoich niewielkich rozmiarów, nie odbiega wydajnością od wyższych modeli z oferty Broil King.

Przenośny grill gazowy Broil King

Broil King Porta-Chef to grill o podobnych rozmiarach do GEMa. Różni się jednak tym, że występuje w dwóch wersjach. Domyślnie grill gazowy Porta-Chef składa się z piekarnika i nóżek, które można złożyć, a następnie przyczepić do spodu piekarnika i całość w wygodny sposób przenieść. Broil King Porta-Chef z wózkiem to z kolei idealny grill do ogrodu, z uwagi na ułatwione przemieszczanie grilla w czasie grillowania nawet na nierównym terenie oraz możliwość schowania butli gazowej 11 kg w wózku.

Większy grill Broil King do ogrodu

Broil King Royal to nieco większy grill gazowy o większej powierzchni rusztów, łączący niewysoką cenę z wieloma możliwościami, z których znane są grille gazowe Broil King. Duże i składane półki boczne wykonane z kompozytu ułatwią zarządzanie cennym miejscem w trakcie grillowania. Grill gazowy Royal 320 ma trzy palniki tubowe, które błyskawicznie nagrzeją bardzo masywne dwustronne ruszty żeliwne do wysokich temperatur. W pojemnej szafce zamykanej solidnymi drzwiami schowasz butlę gazową, dzięki czemu Royal to odpowiedni grill do ogrodu.

Seria Monarch grilli gazowych Broil King

Grille gazowe Broil King Monarch to seria składająca się z trzech modeli. Producent zadbał, aby każdy mógł wybrać grilla idealnie dopasowanego do swoich wymagań. Broil King Monarch 320 to niezwykle wydajny grill gazowy w podstawowej wersji.Monarch 340 ma wbudowaną kuchenkę boczną znajdującą się w lewej półce bocznej. Monarch 390 oprócz kuchenki bocznej, ma także zestaw rożna obrotowego wraz z palnikiem do rożna. Dodatkowo każdy grill gazowy z serii Monarch ma innowacyjne palniki Dual-Tube, dzięki którym jeszcze szybciej nagrzejesz dwustronne ruszty żeliwne. Grill Broil King Monarch 320 oraz inne z serii to świetnej jakości sprzęty.

Designerski grill gazowy Broil King  - idealny do ogrodu

Broil King Signet to grill gazowy, który zachwyci Cię swoim niezwykłym designem. Jest on w całości pokryty stalą nierdzewną sprawiającą, że model ten to idealny grill do ogrodu, którego stanie się nieodłączną ozdobą. Grill gazowy Broil King Signet 320 to podstawowa wersja dla mniej wymagających użytkowników. Signet 340 posiada kuchenkę boczną wbudowaną w lewą półkę boczną, a Signet 390 ma dodatkowo zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna. Broil King przygotował serię grillów łączącą niezwykle elegancki design z najważniejszymi funkcjami, które powinien posiadać grill gazowy.

Broil King Sovereign to seria grillów gazowych, wyróżniająca się unikatowym designem. Gruby odlew aluminium i masywna pokrywa rewelacyjnie kumulują ciepło, pozwalając nawet na grillowanie w zimie. Grill gazowy Sovereign 90 jest wyposażony w kuchenkę boczną oraz zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna, a model Broil King Sovereign XL 420 wyróżnia się dużą powierzchnią do grillowania, dzięki czterem palnikom Dual-Tube. Grille gazowe Broil King z serii Sovereign to wyjątkowy design oraz niesamowita wytrzymałość i funkcjonalność. Sovereign sprawdzi się jako grill do ogrodu o każdej porze roku, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Duży grill ogrodowy Broil King

Interesuje Cię grill do ogrodu o większych gabarytach i powierzchni? Seria Broil King Baron składa się z wielu modeli o różnych funkcjach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Grill gazowy Baron 420 to model dla osób chcących jedynie dużej powierzchni grillowej. Baron 440 wyróżnia się wbudowaną kuchenką boczną, Baron 490 prócz kuchenki posiada również zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna, a grill gazowy Baron S490 to jego wersja pokryta w całości elegancką stalą nierdzewną. 4 palniki to za mało? W ofercie znajdziesz także modele Broil King Baron 520 oraz Baron 590 — pięciopalnikowe grille gazowe z dużą powierzchnią do grillowania.

Grille gazowe Broil King dla wymagających

Dla tych najbardziej wymagających pasjonatów grillowania Broil King przygotował trzy modele z serii Regal. Grill gazowy Broil King Regal S490 to jeden z najbardziej zaawansowanych grillów w ofercie marki. Ma kuchenkę boczną i zestaw rożna obrotowego, 4 kratki dwustronnych rusztów żeliwnych, 4 palniki Dual-Tube oraz został wykonany ze stali nierdzewnej nadającej grillowi charakteru. Regal S590 to właściwie ten sam grill, ale poszerzony o dodatkową kratkę rusztu wraz z piątym palnikiem, natomiast Broil King Regal XL to jeden z największych grillów gazowych — ma aż 6 palników i dwie niezależne komory z pokrywami. Grille gazowe Regal sprawdzą się w zastosowaniach gastronomicznych, ale każdy z nich to także doskonały grill do ogrodu.

Broil King Imperial to prawdziwy król, jeśli chodzi o grille gazowe premium. Wszystkie modele grilla gazowego w serii Imperial są wyposażone w kuchenki boczne, zestawy rusztów obrotowych, półki boczne z szufladami oraz niezwykle pojemne szafki na butlę wraz z wysuwanymi szufladami. Ponadto grille gazowe Imperial są wykonane ze stali nierdzewnej. Imperial 490 i Imperial 590 to modele grillów z jedną komorą i pokrywą, a różnią się wielkością powierzchni do grillowania — mają odpowiednio 4 i 5 kratek dwustronnych rusztów z odlewu stali szlachetnej. Grill gazowy Broil King Imperial XL S to największy i najbardziej bogaty w funkcje grill kanadyjskiej marki z dwoma niezależnymi komorami i pokrywami oraz wszystkimi pozostałymi cechami znanymi z innych serii grillów gazowych Broil King. W naszej ofercie znajdziesz także jego czarną, równie elegancką wersję — Imperial XL S Black.

Broil King grill gazowy

Grille gazowe to doskonała alternatywa dla grilli węglowych, które są wciąż często i chętnie używane przez fanów grillowania potraw. Po pierwsze warto zauważyć, że grill gazowy rozgrzewa się zdecydowanie szybciej niż jego węglowy odpowiednik. To istotne, szczególnie wtedy, gdy chcesz przyrządzić posiłek z grilla gazowego dla większej liczby osób. Oczywiście, duży wpływ na szybkość nagrzewania się, jak i samego pieczenia, ma ilość palników. Chcąc grillować potrawy dla kilku osób lub na większe przyjęcia, lepiej postawić na Broil King grille gazowe z kilkoma palnikami.

Dlaczego jeszcze warto wybrać grill gazowy? To proste. Łatwość użytkowania, jaka wyróżnia każdy grill gazowy Broil King. Do rozpalenia grilla nie jest potrzebny węgiel ani brykiet. Rozpoczęcie grillowania w przypadku grilli Broil King jest więc szybkie i niezależne od pogody czy kierunku wiatru. Co również ważne, nie ma ryzyka, że grill nie odbędzie się lub będzie opóźniony ze względu na brak węgla czy rozpałki. Tu ten problem nie istnieje.

Warto również zwrócić uwagę na to, że potrawy przygotowywane na grillu gazowym są zdrowsze niż na grillu węglowym. Dlaczego tak jest? Odpowiedzialny za to jest generowany przez grille węglowe dym. Udowodniono, że pieczone bezpośrednio na ruszcie potrawy zawierają substancje szkodliwe dla zdrowia. Można zmniejszyć ich ilość znacząco, stosując specjalne tacki do pieczenia. Grill gazowy natomiast całkowicie eliminuje problem tego rodzaju, zapewniając pyszne, soczyste i zdrowe potrawy, które można piec nawet na balkonie – bez dymu. Broil King – grille gazowe to najwyższej jakości sprzęty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników i fanów grillowania na świeżym powietrzu.

Grille gazowe Broil King - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

Jesteś amatorem i lubisz letnie przyjęcia w gronie przyjaciół i rodziny na świeżym powietrzu? A może jesteś profesjonalistą i potrzebujesz sprzętu na wysokim poziomie? Niezależnie od tego, która postawa jest Ci bliższa, w ofercie 4Prestige znajdziesz grille gaz Broil King idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Grille gazowe Broil King wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu służą one niezawodnie przez wiele lat i pozwalają przygotowywać smakowite potrawy w krótkim czasie. Za pomocą grilla gazowego szybko upieczesz mięso, warzywa czy przyrządzisz wiele innych dań. Dodatkowe akcesoria dla grill gaz broil kingpozwolą Ci tworzyć prawdziwe kulinarne dzieła sztuki. Co ważne, grille gazowe Broil King to wysoka jakość w przystępnej cenie. Każdy fan grillowania znajdzie tu urządzenie idealne dla siebie, w założonym budżecie. Warto jednak pamiętać, że grill to zakup na dłuższy czas, dlatego nie trzeba oszczędzać.

Grille gazowe Broil King opinie

Jak sprawują się grille gazowe Broil King? Opinie urządzenia pozwalają myśleć, że są to grille wysokiej jakości i tak w istocie jest. Użytkownicy często wskazują, że grille tego typu szybko się rozgrzewają i nie trzeba długo czekać, aby móc zacząć grillowanie - odmiennie niż grille węglowe. Sam proces obróbki termicznej również jest szybki, a grillowane produkty są dobrze przyrządzone – równomiernie zarumienione i miękkie z każdej strony. Szybkość grillowania zależy jednak od liczby palników. Im jest ich więcej, tym proces ten będzie szybszy, a dania będą gotowe w krótszym czasie. Grill gazowy Broil King opinie ma pozytywne.

Grill gazowy Broil King cena

Interesują Cię grille gazowe Broil King? Cena urządzenia tego typu zależy od wielu różnych czynników. Podczas zakupu warto określić swoje oczekiwania oraz potrzeby. Chcąc grillować dania okazjonalnie, lepiej wybrać sprzęt nieco tańszy. Mając jednak w planie korzystanie profesjonalne, warto już postawić na grill droższy, wyposażony w większą liczbę palników oraz o wyższej mocy. W ofercie 4Prestige znajdziesz wiele modeli z różnych półek cenowych. Dostępne są modele w cenie poniżej 2000 zł, ale również te profesjonalne za kilkanaście tysięcy zł. Oferta jest więc zróżnicowana i dopasowana do każdego. Jesli interesują Cię grille gazowe Broil King, cena jest atrakcytjna, sprawdź.

Sprawdź, jakie nowości producent grilli Broil King wprowadza na rynek w 2021 roku. Poznaj nowe grille Broil King i akcesoria grillowe Broil King!