Aktywne filtry

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 999,00 zł - 19 399,00 zł

Waga:

Waga:

Wysokość grilla

Wysokość grilla

Szerokość grilla

Szerokość grilla

Głębokość grilla

Głębokość grilla

Grille Broil King

Grille gazowe Broil King cieszą się niesłabnącą popularnością od 25 lat w Kanadzie. Producent stawia na solidne wykonanie z wyjątkową funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym designem. Tak precyzyjnie wykonany grill gwarantuje nam bezproblemowe oraz innowacyjne podejście do sposobu grillowania. Wykorzystanie materiałów z wysokiej jakości pozwala cieszyć się grillem na długie lata grillowania. Grille Broil King to prawdziwy przykład kuchni w ogrodzie, która poprzez swoje spektrum możliwości oferuje przyrządzanie potraw z najbogatszego menu. Producent z biegiem lat, wytwarza coraz to nowsze wersje tego typu grilli gazowych, by czerpać więcej satysfakcji przy zachowaniu łatwej obsługi i krótkim czasie rozgrzania grilla. Grille Broil King to klasa sama w sobie.

Aktywne filtry

Zalety ogrodowych grilli gazowych Broil King 

Grille gazowe Broil King to niezwykle zaawansowane urządzenia stworzone zarówno dla amatorów grillowania, jak i dla profesjonalistów. Jeśli grill do ogrodu jest tym, czego szukasz, z pewnością znajdziesz odpowiedni model wśród bogatej oferty Broil King. Każdy grill gazowy tej marki jest wyposażony w unikalne i opatentowane rozwiązania niespotykane w grillach żadnej innej firmy, które sprawią, że proces grillowania będzie łatwiejszy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wygodne grillowanie w ogrodzie zapewni chociażby kuchenka boczna, a system PGT, czyli połączenie wszystkich najważniejszych technologii Broil King, jak dwutubowe palniki, system aromatyzerów czy zastosowanie dwustronnych rusztów żeliwnych umożliwi błyskawiczne przygotowanie każdej potrawy na grillu gazowym.

Mały grill gazowy Broil King

Broil King GEM to grill gazowy o najmniejszej powierzchni rusztów oraz niewielkich gabarytach. Grille te stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla mało wymagających osób grillujących dla kilku członków rodziny czy znajomych. GEM sprawdzi się zarówno jako grill do ogrodu, jak i niewielki grill na balkon. Grill gazowy GEM zachwyca swoim prostym designem oraz wykonaniem z materiałów najwyższej jakości jak na przykład pokrycie stalą szlachetną. Grill, mimo swoich niewielkich rozmiarów, nie odbiega wydajnością od wyższych modeli z oferty Broil King.

Przenośny grill gazowy Broil King

Broil King Porta-Chef to grill o podobnych rozmiarach do GEMa. Różni się jednak tym, że występuje w dwóch wersjach. Domyślnie grill gazowy Porta-Chef składa się z piekarnika i nóżek, które można złożyć, a następnie przyczepić do spodu piekarnika i całość w wygodny sposób przenieść. Broil King Porta-Chef z wózkiem to z kolei idealny grill do ogrodu, z uwagi na ułatwione przemieszczanie grilla w czasie grillowania nawet na nierównym terenie oraz możliwość schowania butli gazowej 11 kg w wózku.

Większy grill Broil King do ogrodu

Broil King Royal to nieco większy grill gazowy o większej powierzchni rusztów łączący niewysoką cenę z wieloma możliwościami, z których znane są grille gazowe Broil King. Duże i składane półki boczne wykonane z kompozytu ułatwią zarządzanie cennym miejscem w trakcie grillowania. Grill gazowy Royal 320 ma trzy palniki tubowe, które błyskawicznie nagrzeją bardzo masywne dwustronne ruszty żeliwne do wysokich temperatur. W pojemnej szafce zamykanej solidnymi drzwiami schowasz butlę gazową, dzięki czemu Royal to odpowiedni grill do ogrodu.

Seria Monarch grilli gazowych Broil King

Grille gazowe Broil King Monarch to seria składająca się z trzech modeli. Producent zadbał, aby każdy mógł wybrać grilla idealnie dopasowanego do swoich wymagań. Broil King Monarch 320 to niezwykle wydajny grill gazowy w podstawowej wersji. Monarch 340 ma wbudowaną kuchenkę boczną znajdującą się w lewej półce bocznej. Monarch 390 oprócz kuchenki bocznej, ma także zestaw rożna obrotowego wraz z palnikiem do rożna. Dodatkowo każdy grill gazowy z serii Monarch ma innowacyjne palniki Dual-Tube, dzięki którym jeszcze szybciej nagrzejesz dwustronne ruszty żeliwne.

Designerski grill gazowy Broil King  - idealny do ogrodu

Broil King Signet to grill gazowy, który zachwyci Cię swoim niezwykłym designem. Jest on w całości pokryty stalą nierdzewną sprawiającą, że model ten to idealny grill do ogrodu, którego stanie się nieodłączną ozdobą. Grill gazowy Broil King Signet 320 to podstawowa wersja dla mniej wymagających użytkowników. Signet 340 posiada kuchenkę boczną wbudowaną w lewą półkę boczną, a Signet 390 ma dodatkowo zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna. Broil King przygotował serię grillów łączącą niezwykle elegancki design z najważniejszymi funkcjami, które powinien posiadać grill gazowy.

Broil King Sovereign to seria grillów gazowych wyróżniająca się unikatowym designem. Gruby odlew aluminium i masywna pokrywa rewelacyjnie kumulują ciepło, pozwalając nawet na grillowanie w zimie. Grill gazowy Sovereign 90 jest wyposażony w kuchenkę boczną oraz zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna, a model Broil King Sovereign XL 420 wyróżnia się dużą powierzchnią do grillowania, dzięki czterem palnikom Dual-Tube. Grille gazowe Broil King z serii Sovereign to wyjątkowy design oraz niesamowita wytrzymałość i funkcjonalność. Sovereign sprawdzi się jako grill do ogrodu o każdej porze roku, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Duży grill ogrodowy Broil King

Interesuje Cię grill do ogrodu o większych gabarytach i powierzchni? Seria Broil King Baron składa się z wielu modeli o różnych funkcjach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Grill gazowy Baron 420 to model dla osób chcących jedynie dużej powierzchni grillowej. Baron 440 wyróżnia się wbudowaną kuchenką boczną, Baron 490 prócz kuchenki posiada również zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna, a grill gazowy Baron S490 to jego wersja pokryta w całości elegancką stalą nierdzewną. 4 palniki to za mało? W ofercie znajdziesz także modele Broil King Baron 520 oraz Baron 590 — pięciopalnikowe grille gazowe z dużą powierzchnią do grillowania.

Grille gazowe Broil King dla wymagających

Dla tych najbardziej wymagających pasjonatów grillowania Broil King przygotował trzy modele z serii Regal. Grill gazowy Broil King Regal S490 to jeden z najbardziej zaawansowanych grillów w ofercie marki. Ma kuchenkę boczną i zestaw rożna obrotowego, 4 kratki dwustronnych rusztów żeliwnych, 4 palniki Dual-Tube oraz został wykonany ze stali nierdzewnej nadającej grillowi charakteru. Regal S590 to właściwie ten sam grill, ale poszerzony o dodatkową kratkę rusztu wraz z piątym palnikiem, natomiast Broil King Regal XL to jeden z największych grillów gazowych ma aż 6 palników i dwie niezależne komory z pokrywami. Grille gazowe Regal sprawdzą się w zastosowaniach gastronomicznych, ale każdy z nich to także doskonały grill do ogrodu.

Broil King Imperial to prawdziwy król, jeśli chodzi o grille gazowe premium. Wszystkie modele w serii Imperial są wyposażone w kuchenki boczne, zestawy rusztów obrotowych, półki boczne z szufladami oraz niezwykle pojemne szafki na butlę wraz z wysuwanymi szufladami. Ponadto grille gazowe Imperial są wykonane ze stali nierdzewnej. Imperial 490 i Imperial 590 to modele grillów z jedną komorą i pokrywą, a różnią się wielkością powierzchni do grillowania mają odpowiednio 4 i 5 kratek dwustronnych rusztów z odlewu stali szlachetnej. Grill gazowy Broil King Imperial XL S to największy i najbardziej bogaty w funkcje grill kanadyjskiej marki z dwoma niezależnymi komorami i pokrywami oraz wszystkimi pozostałymi cechami znanymi z innych serii grillów gazowych Broil King. W naszej ofercie znajdziesz także jego czarną, równie elegancką wersję  Imperial XL S Black.

Sprawdź, jakie nowości producent grilli Broil King wprowadza na rynek w 2021 roku. Poznaj nowe grille Broil King i akcesoria grillowe Broil King!