Aktywne filtry

Waga

Waga

  • 0kg - 115kg

Cena

Cena

  • 5 399,00 zł - 8 899,00 zł

Grille na Pellet

Grille na pellet rozpalane są przy użyciu pelletu spożywczego, czyli małych kapsułek wiórek drzewnych wykonanych w 100% z drewna. Pellety te charakteryzują się różnymi profilami smakowymi dedykowanymi do konkretnych potraw. Grillowanie na tego typu grillach jest wyjątkowo przyjemne z uwagi na prostotę w obsłudze. To świetnie zaprojektowane urządzenia nie sprawiające problemów przy rozpalaniu i utrzymaniu ognia. Grille na pellet są w pełni ekologiczne i nie wytwarzają szkodliwych związków chemicznych. Są też ekonomiczne dzięki małemu zużyciu materiału palnego.

Aktywne filtry

Grille na pellet spożywczy - najbardziej ekologiczne rozwiązanie

Grille na pellet to urządzenia zdobywające w ostatnich latach coraz większą popularność, głównie dlatego że jest to rozwiązanie najbardziej przyjazne dla środowiska. Pellet to kapsułki sprasowanych wiórów drewna, które w trakcie spalania nie wytwarzają żadnych substancji szkodliwych. Można kupić pellety aromatyzowane, dedykowane do konkretnych potraw. Pellet to także paliwo ekonomiczne. Zużycie materiału palnego w grillu na pellet jest naprawdę niewielkie. Ponadto pellet utrzymuje wysoką temperaturę grillowania, co często jest wykorzystywane do wędzenia mięs czy ryb.

Grille na pellet w sklepie 4Prestige

Oprócz grilli węglowych czy grilli gazowych, wśród grilli ogrodowych w naszym sklepie znajdziesz także wybór grilli na pellet. Oferujemy grille na pellet marki Broil King, która jest jednym z najlepszych producentów tych urządzeń na rynku. Grille na pellet są proste w obsłudze i dużo bezpieczniejsze niż tradycyjne grille węglowe. Dzięki specjalnym podajnikom na pellet oraz pojemnikom na wytapiany tłuszcz i na popiół, łatwo się je czyści. Ponadto można zakupić dedykowane pokrowce na grille, które uchronią go przed niekorzystnym działaniem wilgoci, słońca czy kurzu. Grille na pellet to grille przenośne. Są wyposażone w kółka ułatwiające przewożenie / przestawianie grilla na inne miejsce. Coraz więcej osób poszukujących ekologicznych rozwiązań decyduje się na zakup grilli na pellet. Cieszą się one pozytywną opinią wśród użytkowników.

Jeśli masz pytania związane z zakupem grilla na pellet Broil King, napisz do nas. Chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.