Aktywne filtry

Blendery ręczne Bamix

Blendery Bamix, urządzenia AGD przydatne w każdej kuchni. Przygotuj pyszne dania, uprość i przyspiesz ich wykonanie z tymi profesjonalnymi blenderami do domu. Od dziś zrobienie pysznej zupy krem, bitej smietany czy przygotowanie ciasta będzie banalnie proste i przyjemne z użyciem blendera ręcznego. Blendery do domu oferowane w naszym sklepie 4Prestige to ręczne blendery Bamix. Najwyższa jakość, trwałość i estetyczny wygląd w połaczeniu ze skutecznością i efektywnością i wszechstronnym zastosowaniem, to przepis na sukces w przygotowaniu każdego rodzaju dania. Przekonaj się, jak proste będzie gotowanie z robotem kuchennym Bamix. Poznaj naszą ofertę i wybierz model sprzetu do miksowania, który najbardziej spełnia twoje oczekiwania.

Aktywne filtry

Blendery reczne Bamix

Bamix to szwajcarska marka, producent blenderów do domu i do gastronomii. Te ręczne roboty kuchenne to profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, cichy, wydajny i pracujący z dużą mocą. Użytkownicy, którzy już je przetestowali, nie chcą używać żadnych innych urządzeń AGD do miksowania. Blendery ręczne Bamix mają zwolenników na całym świecie, znajdują zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale są również używane przez profesjonalnych szefów kuchni. Nic dziwnego, te niewielkie roboty kuchenne są niezwykle funkcjonalne, ekonomiczne i ułatwiają codzienne przygotowywanie wielu potraw.

Niezawodność blenderów Bamix sprawia, że zyskują one uznanie użytkowników na całym świecie. Dzieki swoim licznym zaletom cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji testować tych ręcznych mikserów, nie zwlekaj. Zamów blender ręczny Bamix i przekonaj się, jak bardzo przydaje się on w kuchni. Jedno urządzenie, a ma tak dużo zastosowań. Zakup miksera Bamix to zakup na lata!

Zalety blenderów ręcznych Bamix

Szwajcarska precyzja, funkcjonalność i kompaktowe rozmiary, to nie jedyne, co cechuje blendery ręczne Bamix. Czym jeszcze się wyróżniają i co sprawia, że mają tak liczne grono zwolenników?

  • Cicha praca - dzieki zastosowaniu silnika indukcyjnego, blendery wyróżniają się cichą i energooszczędną pracą. Silnik indukcyjny pracuje z większą prędkością przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii niż ma to miejsce w tradycyjnych silnikach stosowanych w innych blenderach ręcznych. Silniki tej firmy objęte są dożywotnią gwarancją
  • Lekkie i ergonomiczne - łatwo i wygodnie trzyma się je w dłoni
  • Łatwe w czyszczeniu - po zakończonym użyciu blender Bamix wystarczy umyć pod mieżącą wodą lub zanurzyć w wodzie i włączyć urządzenie na chwilę
  • Regulacja prędkości - możliwość dowolnej kontroli prędkości obracania się noży (szybkości miksowania)
  • Gwarancja - poszczególne elementy miksera objęte sa 2-letnią gwarancją, a na silnik producent daje gwarancję dożywotnią
  • Najwyższa jakość materiałów i wykonania - elementy, które stykają się z jedzeniem, wykonane są ze stali nierdzewnej, która nie przechodzi zapachem. Nie zmienia również koloru.
  • Wymienne końcówki - w zależności od modelu, roboty ręczne Bamix wyposażone są w dodatkowe końcówki wymienne, które służą do miksowania, ubijania, mielenia, czy mieszania produktów
  • Dodatkowe akcesoria - pojemniki do miksowania i przechowywania żywności młynek - w zależności od konkretnego modelu
  • Stojak - dla wygodnego przechowywania. Na stojaku można ułożyć blender i końcówki do blendera, przez co łatwie zadbac o porządek i masz pewność, że żadna część sę nie zgubi, bo wszystko jest w jednym miejscu.

Blendery ręczne Bamix dostępne w asortymencie sklepu 4Prestige

Zapraszamy do przeglądania naszej oferty blenderów ręcznych Bamix. W asortymencie znajdziesz duży wybór różnych modeli mikserów, wybierz ten, który najlepiej spełni twoje wymogi i oczekiwania.

Jeśli masz jakieś pytania związane z zakupem robota kuchennego, skontaktuj sie z nami, chętnie na nie odpowiemy i pomożemy ci dokonać wyboru.

Zapraszamy!