Aktywne filtry

Promienniki gazowe Vulkan

Promienniki gazowe firmy Vulkan to bezpieczne i ekonomiczne generatory ciepła wykonane w Polsce przy udziale części z UE co gwarantuje dostępność elementów zamiennych i gwarancję. Elegancki, a zarazem minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w każde wnętrze tarasowe czy też przydomowy ogród. Promienniki te mogą być także używane w ogródkach restauracyjnych lub hotelowych. Specjalny system odprowadza spaliny ponad górny daszek, zatem osoby przebywające w jego zasięgu nie mają styczności z oparami. Jest to energooszczędne rozwiązanie - koszt grzania wynosi jedynie około 2,5 zł za 1 godzinę, a zastosowanie odbłyśnika na rurze promieniowej zwiększa o 30% efekt cieplny, co sprawia, że uzyskujemy podobne wartości grzewcze jak w przypadku promienników o większym zużyciu gazu.Promienniki Vulkan są nierdzewne i odporne na działania atmosferyczne.

Aktywne filtry

Firma Vulcan działa na rynku już prawie dwie dekady i przez ten czas znajduje się w czołówce wśród producentów najwyższej jakości urządzeń do ogrzewania. W ofercie naszego sklepu 4Prestige możesz kupić promienniki gazowe tej marki. Promienniki gazowe Vulcan są jednymi z najlepszych na rynku. Powszechnie używane do ogrzewania ogródków restauracyjnych czy hotelowych, a także wykorzystywane w przydomowych ogrodach.

Zalety promienników gazowych Vulcan

Promienniki gazowe Vulcan cieszą się dużą popularnością na rynku ze względu na prostotę w ich budowie i obsłudze. Mają one wiele zalet. Do korzystania z promienników Vulcan wystarczy butla gazowa, która jest łatwo dostępna do zakupu. Urządzenie wyposażone jest w możliwość regulacji mocy grzewczej, dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb oraz temperatury powietrza panującej na zewnątrz. Ciepło z promiennika gazowego Vulcan rozchodzi się równomiernie, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpieczne (płomień znajduje się za kratą, więc nie ma do niego dostępu). Promienniki Vulcan są mobilne - w prosty sposób można je przenosić w wybrane miejsce (wyposażone w wygodne kółka do przewożenia), a stabilna szeroka podstawa daje gwarancję stabilności całego urządzenia (nie przewróci się). W celu lepszej ochrony promiennika gazowego Vulcan przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, można przykrywac go specjalnym pokrowcem. Dzięki temu urządzenie nie ulegnie zabrudzeniu czy uszkodzeniom.

Duży wybór promienników gazowych Vulcan

Duży wybór promienników gazowych Vulcan pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie urządzenia grzewczego do własnych potrzeb. W sklepie 4Prestige dostępne są promienniki różniące się od siebie rozmiarem, kształtem i parametrami. Możesz wybrać mniejszy promiennik, jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią na tarasie lub w ogródku. Daszek zapewnia nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale też jest praktyczny (przez daszek wyprowadzane są spaliny) W naszym sklepie możesz kupić promienniki gazowe Vulcan, Helena i Etna. Każde z urządzeń wyróżnia się zarówno jakością wykonania, jak i trwałością i jest wyposażone w przydatne dodatkowe akcesoria (np. pokrowiec, kółka czy zestaw podłączeniowy do butli). Wszystkie promienniki gazowe (Vulcan, Etna i Helena) są urządzeniami o niskim zużyciu gazu dzięki czemu jedna butla wystarczy na dłuższy okres ogrzewania.

Sprawdź nasz asortyment promienników gazowych Vulcan i wybierz to urządzenie, które najbardziej będzie ci odpowiadało. W razie wątpliwości zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie, skontaktuj się z nami!