Aktywne filtry

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 720,00 zł - 2 065,00 zł

Promienniki gazowe Vulkan

Promienniki gazowe firmy Vulkan to bezpieczne i ekonomiczne generatory ciepła wykonane w Polsce przy udziale części z UE co gwarantuje dostępność elementów zamiennych i gwarancję. Elegancki, a zarazem minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w każde wnętrze tarasowe czy też przydomowy ogród. Promienniki te mogą być także używane w ogródkach restauracyjnych lub hotelowych.


Specjalny system odprowadza spaliny ponad górny daszek, zatem osoby przebywające w jego zasięgu nie mają styczności z oparami. Jest to energooszczędne rozwiązanie- koszt grzania wynosi jedynie około 2,5 zł za 1 godzinę, a zastosowanie odbłyśnika na rurze promieniowej zwiększa o 30 % efekt cieplny co sprawia, że uzyskujemy podobne wartości grzewcze jak w przypadku promienników o większym zużyciu gazu.


Promienniki te są nierdzewne i odporne na działania atmosferyczne. Promiennik można umieszczać pod otwartymi parasolami o wysokości 2.5 m na pierwszej nastawie. Przy takim użyciu promiennik jest 0.5m poniżej parasola, a temperatura nie przekracza tam 50° C. W pomieszczeniach otwartych i przewiewnych należy eksploatować produkt 0.6 m od daszka, a w miejscach półotwartych- 1 m od daszka.

Aktywne filtry