Aktywne filtry

Grille do zabudowy

Idealne dla właścicieli dużych ogrodów i tarasów, którzy chcą zagospodarować je w funkcjonalny sposób. W naszej ofercie znajdziesz grille gazowe klasy premium, zasilane zarówno standardową butlą gazową, jak i gazem ziemnym. To doskonały element każdej wyjątkowej aranżacji kuchni pod chmurką. Sprawdź ofertę grilli gazowych do zabudowy.

Aktywne filtry

Grille do zabudowy

Grille gazowe do zabudowy zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność. Dla osób, które uwielbiają spotkania z rodziną czy przyjaciółmi na świeżym powietrzu połączone z pysznym jedzeniem, grille gazowe do zabudowy to wręcz rozwiązanie idealne. Tworzenie zewnętrznej kuchni zaczyna się już na etapie jej projektowania. Ważny w przypadku grilli gazowych jest dobór i ulokowanie grilla do zabudowy, doprowadzenie prądu i wody, wydzielenie strefy do przygotowania i wydawania potraw, a także wygodnego miejsca do spożywania posiłków, spotkań i odpoczynku.

Kuchnia zewnętrzna z grillem do zabudowy - jak ją przygotować

Lokalizacja i wielkość grilli gazowych do zabudowy. Umiejscowienie kuchni i wielkość kuchni zewnętrznej powinno umożliwiać wygodne z niej korzystanie i spełnienie twoich potrzeb. Powinieneś zastanowić się, jak dużo miejsca do przygotowania i wydawania posiłków potrzebujesz, ile akcesoriów planujesz przechowywać i ogólnie, na czym ci najbardziej zależy.

Osłona przed wiatrem i deszczem. Będzie to sprzyjało nie tylko zapewnieniu bezpieczeństwa, ale także zwiększeniu wydajności grilla do zabudowy. Jeśli planujesz ze swojej zewnętrznej kuchni korzystać przez cały rok i w różnych warunkach atmosferycznych, warto także pomyśleć o zadaszeniu.

Doprowadzenie wody i prądu. Aby wygodnie korzystać z kuchni zewnętrznej, woda i prąd będą wręcz niezbędne. Grille gazowe do zabudowy to nie wszystko. Zlewozmywak z pewnością przyda się w trakcie przygotowywania potraw, a jeśli planujesz swoją kuchnię wyposażyć także w lodówkę, niezbędny będzie prąd.

Oświetlenie sprzyja nie tylko stworzeniu przyjemnego nastroju, ale także umożliwi wygodne grillowanie po zmroku.

Ogrzewanie. W letnie wieczory zwykle panują przyjemne temperatury sprzyjające przebywaniu na zewnątrz. Jeśli jednak chcesz korzystać z zewnętrznej kuchni, gdy będzie chłodniej, warto pomyśleć o ogrzewaniu. Promienniki cieplne będą w tym przypadku najwygodniejszym rozwiązaniem.

Podczas tworzenia kuchni zewnętrznej należy się zastanowić jaki grill do zabudowy wybrać - na gaz ziemny czy butlę z gazem. Grill do zabudowy na gaz ziemny będzie o tyle wygodniejszym rozwiązaniem, że nie będziesz musiał pamiętać o wymianie butli i unikniesz ewentualnych niespodzianek, gdy w trakcie grillowania gaz w butli się skończy, a nie będziesz miał zapasowej.

Grille gazowe do zabudowy - wady i zalety

Grille gazowe do zabudowy stwarzają wiele możliwości grillowania, można je dowolnie zabudować, dodając tyle blatu roboczego i  miejsca na akcesoria ile potrzebujesz. W grillach wolnostojących jest to dosyć ograniczone. Grille do zabudowy Broil King przeznaczone do wyposażenia kuchni zewnętrznych są tworzone z najwyższą starannością i wykonane z najlepszej jakości materiałów dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą trwałe i posłużą ci przez wiele lat. Ograniczeniem może być fakt, że grille gazowe do zabudowy są montowane na stałe. Jeśli jednak często wyjeżdżasz i lubisz grillować podczas pobytu na biwaku, niezależnie od grilla do zabudowy możemy zaproponować ci zakup niewielkiego grilla przenośnego, który wygodnie przewieziesz samochodem.

Grille do zabudowy

Jeśli marzysz o efektownej i funkcjonalnej kuchni na świeżym powietrzu, grill do zabudowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Takie urządzenie może prezentować się w ogrodzie naprawdę efektownie, a dodatkowo bez problemów działać przez cały rok. W ofercie 4Prestige znajdziesz wiele modeli grilli gazowych, które da się bez problemu zabudować, a także dodatki, takie jak zestaw rożna. Co daje zabudowa grilla? Przede wszystkim pozwala dopasować sprzęt do wystroju swojego ogrodu. Można wybrać taką zabudowę, która wpisze się estetycznie w styl, w jakim jest urządzona przestrzeń wokół domu. W ten sposób zabudowa grilla może stworzyć przytulny zakątek, w którym przyjemnie będzie piec pyszne posiłki i spożywać je w gronie rodziny, a także znajomych.

Grill gazowy pod zabudowę to świetny pomysł w momencie, gdy chcesz bezproblemowo, szybko i bezpiecznie przyrządzać smaczne posiłki dla siebie, dla rodziny czy dla znajomych. Grill gazowy do zabudowy ma szereg zalet, które sprawiają, że jest on perfekcyjnym wyborem dla każdego fana grillowanych, soczystych dań. Grille węglowe to przede wszystkim dobre zastępstwo dla grilli węglowych, które nadal są bardzo często i chętnie wybierane przez fanów pieczenia potraw, mięs czy warzyw na ruszcie. W tym miejscu warto zauważyć, że grill gazowy rozgrzewa się o wiele szybciej niż grill węglowy. Jest to bardzo ważna sprawa zwłaszcza wtedy, gdy chcesz ugrillować smakowity posiłek dla większego grona osób. Nie bez znaczenia dla szybkości nagrzewania się grilli gazowych, ale też i dla całego procesu pieczenia, ma liczba palników. Aby grillować potrawy dla co najmniej kilku osób lub przyrządzać dania na większe przyjęcia, lepiej postawić na grille gazowe pod zabudowę z kilkoma palnikami.

Dlaczego jeszcze warto wybrać grill gazowy wysokiej jakości? Wielkie znaczenie będzie tu mieć prostota i komfort użytkowania grilli gazowych. Do włączenia grilla nie jest wymagany węgiel czy brykiet. Rozpoczęcie grillowania jest więc zawsze bardzo szybkie i nie zależy tak bardzo od pogody, kierunku wiatru. Co również ważne jeśli chodzi o grill gazowy, w przypadku tego urządzenia nie ma ryzyka, że grill nie odbędzie się lub będzie opóźniony ze względu na brak węgla czy rozpałki. Grill gazowy najwyższej jakości nie stwarza takiego problemu. Aby zwiększyć funkcjonalność, warto postawić na dodatki, np. na zestaw rożna do grilla gazowego. Dzięki temu grill gazowy do zabudowy zyska więcej funkcji.

Zabudowa grilla gazowego - jak to zrobić?

Pierwszą kwestią podczas planowania zabudowy grilla jest ustalenie lokalizacji. Wybrane miejsce stanie się centrum towarzyskim w ogrodzie, a grilla w zabudowie nie da się przenieść tak łatwo jak niewielkiego grilla mobilnego. Możesz postawić na patio lub na oddaloną nieco od domu grillową chatę. Od Ciebie zależy, czy wolisz ustawić grilla gazowego bliżej domu, czy też trochę dalej.

Kolejna kwestia to zaplanowanie powierzchni, jaką ma zająć plenerowa kuchnia i grill gazowy pod zabudowę. Może być to po prostu grill wraz z zabudową i blatem, ale można też postawić na prawdziwą kuchnię ze zlewozmywakiem i lodówką. Od tego, co wybierzesz, zależy powierzchnia, jaką trzeba przeznaczyć na zabudowę grilla gazowego.

Warto też zwrócić uwagę na gaz. Grill w ogrodzie będzie mieć swoje stałe miejsce, wygodniejszym rozwiązaniem jest więc podłączenie go do gazu ziemnego niż korzystanie z butli gazowej. Trzeba też zwrócić uwagę na typ gazu oraz jego zgodność z wybranym modelem grilla gazowego. Grille gazowe do zabudowy należy odpowiednio podłączyć, aby grill do zabudowy działał odpowiednio.

Grille gazowe do zabudowy

Grille gazowe pod zabudowę to doskonały wybór na długie lata dla każdego, kto ma trochę miejsca do zagospodarowania w ogrodzie. Grill taki będzie miał swoją stałą przestrzeń, wokół której skupi się plenerowa kuchni i tym samym centrum życia towarzyskiego w ciepłych miesiącach. Warto zadbać, aby przestrzeń ta była zagospodarowana jak najlepiej. Grill gazowy do zabudowy powinien mieć odpowiednie zadaszenie – aby można było grillować niezależnie od pogody. Nawet deszczowy, letni dzień może okazać się odpowiednio ciepły na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Pod zadaszeniem takie przeszkody nie będą mieć żadnego wpływu na przyjemność z biesiadowania na zewnątrz.

Grill gazowy do zabudowy cena

Jaka jest cena grilla pod zabudowę? Wszystko zależy od wybranego modelu. W 4Prestige znajdziesz wyłącznie grille gazowe wysokiej jakości, idealne zarówno dla amatorów pieczenia na grillu, jak i dla profesjonalistów o najwyższych wymaganiach takich marek jak Broil King. Zapewnią one doskonały smak grillowanych potraw oraz jakość na długie lata.

Planujesz zakup grilla do zabudowy, ale nie jesteś pewny, jaki wybrać? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w podjęciu najlepszego wyboru. Zapraszamy na zakupy w sklepie 4Prestige, gdzie znajdziesz grille gazowe najwyższej jakości takich firm jak Broil King.