Aktywne filtry

Grille do zabudowy

Idealne dla właścicieli dużych ogrodów i tarasów, którzy chcą zagospodarować je w funkcjonalny sposób. W naszej ofercie znajdziesz grille gazowe marek Premium, zasilane zarówno standardową butlą gazową, jak i gazem ziemnym. To doskonały element każdej wyjątkowej aranżacji kuchni pod chmurką.

Aktywne filtry

Grille do zabudowy

Grille do zabudowy zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność. Dla osób, które uwielbiają spotkania z rodziną czy przyjaciółmi na świeżym powietrzu połączone z pysznym jedzeniem, jest to wręcz rozwiązanie idealne. Tworzenie zewnętrznej kuchni zaczyna się już na etapie jej projektowania. Ważny jest dobór, zaprojektowanie i ulokowanie grilla do zabudowy, doprowadzenie prądu i wody, wydzielenie strefy do przygotowania i wydawania potraw, a także wygodnego miejsca do spożywania posiłków, spotkań i odpoczynku.

Kuchnia zewnętrzna z grillem do zabudowy - jak ją przygotować

Lokalizacja i wielkość. Umiejscowienie kuchni i wielkość kuchni zewnętrznej powinno umożliwiać wygodne z niej korzystanie i spełnienie twoich potrzeb. Powinieneś zastanowić się, jak dużo miejsca do przygotowania i wydawania posiłków potrzebujesz, ile akcesoriów planujesz przechowywać i ogólnie, na czym ci najbardziej zależy.

Osłona przed wiatrem i deszczem. Będzie to sprzyjało nie tylko zapewnieniu bezpieczeństwa, ale także zwiększeniu wydajności grilla do zabudowy. Jeśli planujesz ze swojej zewnętrznej kuchni korzystać przez cały rok i w różnych warunkach atmosferycznych, warto także pomyśleć o zadaszeniu.

Doprowadzenie wody i prądu. Aby wygodnie korzystać z kuchni zewnętrznej, woda i prąd będą wręcz niezbędne. Zlewozmywak z pewnością przyda się w trakcie przygotowywania potraw, a jeśli planujesz swoją kuchnię wyposażyć także w lodówkę, niezbędny będzie prąd.

Oświetlenie sprzyja nie tylko stworzeniu przyjemnego nastroju, ale także umożliwi wygodne grillowanie po zmroku.

Ogrzewanie. W letnie wieczory zwykle panują przyjemne temperatury sprzyjające przebywaniu na zewnątrz. Jeśli jednak chcesz korzystać z zewnętrznej kuchni, gdy będzie chłodniej, warto pomyśleć o ogrzewaniu. Promienniki cieplne będa w tym przypadku najwygodniejszym rozwiązaniem.

Podczas tworzenia kuchni zewnętrznej należy się zastanowić jaki grill do zabudowy wybrać - na gaz ziemny czy butlę z gazem. Grill do zabudowy na gaz ziemny będzie o tyle wygodniejszym rozwiązaniem, że nie będziesz musiał pamiętać o wymianie butli i unikniesz ewentualnych niespodzianek, gdy w trakcie grillowania gaz w butli się skończy, a nie będziesz miał zapasowej.

Grille gazowe do zabudowy - wady i zalety

Grille do zabudowy stwarzają wiele możliwości grillowania, można je dowolnie zabudować, dodając tyle blatu roboczego i  miejsca na akcesoria ile potrzebujesz. W grillach wolnostojących jest to dosyć ograniczone. Grille do zabudowy Broil King przeznaczone do wyposażenia kuchni zewnętrznych są tworzone z najwyższą starannością i wykonane z najlepszej jakości materiałów dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą trwałe i posłużą ci przez wiele lat. Ograniczeniem może być fakt, że grille do zabudowy są montowane na stałe. Jeśli jednak często wyjeżdżasz i lubisz grillować podczas pobytu na biwaku, niezależnie od grilla do zabudowy możemy zaproponować ci zakup niewielkiego grilla przenośnego, który wygodnie przewieziesz samochodem.

Planujesz zakup grilla do zabudowy, ale nie jesteś pewny, jaki wybrać? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w podjęciu najlepszego wyboru. Zapraszamy na zakupy w sklepie 4Prestige!