Aktywne filtry

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 899,00 zł - 9 899,00 zł

Grille węglowe

Grille węglowe kupowane najchętniej i najczęściej. Tradycyjne modele grilli węglowych są z reguły tańsze i mniejsze od innych rodzajów grilli. Idealnie nadają się zarówno dla amatorów, jak i pasjonatów, którzy wolą klasyczne rozwiązania lub nie wyobrażają sobie grillowania bez użycia węgla. Wszystkie oferowane przez nas modele są produktami wysokiej jakości, które zapewniają najlepszą jakość grillowania.

Aktywne filtry

Grille węglowe do ogrodu i na taras

Wśród miłośników grillowania, grille węglowe są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych rodzajów grilli ogrodowych. Na grillu węglowym przygotujesz pyszne mięso, szaszłyki, warzywa i ryby. Będzie to dobry wybór dla osób, które lubią przygotowywać dania z grilla na obiad dla rodziny, jak i na spotkania ze znajomymi. W zależności od potrzeb możesz wybrać grill węglowy różnej wielkości. Bez trudu dopasujesz go do miejsca jakim dysponujesz. Jeśli często urządzasz imprezy dla dużej ilości osób, wybierz grill z większym rusztem który pomieści odpowiednią ilość porcji jedzenia. Dysponując ograniczoną przestrzenią lepiej zdecydować się na bardziej kompaktowe modele.

Lekkie, przenośne grille węglowe

Grille ogrodowe mogą być zarówno stacjonarne, jak i wyposażone w kółka ułatwiające ich przestawianie. Jest to wygodne rozwiązanie jeśli planujesz zmieniać ustawienia grilla lub planujesz chować go na zimę do pomieszczenia gospodarczego. Kolejną zaletą przenośnych grilli ogrodowych jest fakt, że możesz je zabierać nawet na wyjazd poza miasto.

Rodzaje grilli węglowych

Wybór grilli ogrodowych jest bardzo duży. Jednymi z najpopularniejszych są grille węglowe okrągłe i grille z pokrywą, często wyposażone w kółka ułatwiające przestawianie grilla w różne miejsca. Posiadają kilka rozmiarów rusztów, co ułatwia wybór.

Jak wybrać dobry grill węglowy

Grille węglowe dostępne są na rynku w różnych cenach. Pamiętaj że za ceną grilla ogrodowego idzie jakość. Jeśli zależy ci na trwałości, wybierz grill z dobrej jakości materiałów, solidnie wykonany przez cenionych producentów. Kupując grill ogrodowy w sklepie 4Prestige możesz mieć pewność, że będzie to zakup na lata, z którego będziesz zadowolony. Grille węglowe Outdoorchef, Broil King i Monolith to grille z najwyższej półki. Zadowolą każdego amatora grillowania oraz profesjonalnych szefów kuchni.

Wybierając grill węglowy do ogrodu zwróć uwagę na kilka kwestii:

  • materiał z jakiego jest wykonany grill powinien być solidny i wytrzymały
  • grill powinien być wyposażony w pokrywę, która będzie utrzymywać właściwą temperaturę. Pokrywa powinna się bez problemu domykać i mieć wywietrzniki do regulowania temperatury na ruszcie.
  • wielkość grilla jest uzależniona od tego dla ilu osób planujesz przygotowywać dania
  • dobrze jeśli grill będzie wyposażony w kółka do łatwiejszego przenoszenia go w inne miejsce
  • sprawdź, czy można do niego zakupić pokrowiec - przyda się do osłaniania grilla i ochrony przed wilgocią zabrudzeniami czy słońcem. Jeśli nie masz możliwości schować grilla na zimę do pomieszczenia gospodarczego, to warto go przykryć pokrowcem.
  • gwarancja od producenta

Pomoc w wyborze grilla węglowego

Zapraszamy do zakupu grilla węglowego w sklepie 4Prestige. Nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Powiedz nam na czym Ci zależy i wspólnie dobierzemy idealny model do Twoich wymagań.