• Pakiet

                              

Ocena: 

Wędzarnia Borniak Alu-Cynk UWD-70 v1.4 Cyfrowa

Borniak
Nr indeksowy: UWD-70V1.4

Borniak UWD-70 v1.4 to cyfrowa wędzarnia ogrodowa o pojemności 70 litrów. Elektroniczny panel sterowania zapewnia wyjątkowo precyzyjną kontrolę nad temperaturą panującą wewnątrz komory wędzarniczej. Proces wędzenia jest w 100% zautomatyzowany - po prostu włącz urządzenie i zacznij wędzić! Generator dymu potrafi wytwarzać bezpieczny dla zdrowia dym nawet przez 8 godzin bez konieczności ciągłego dosypywania zrębków.  Wędzarnia Borniak UWD-70 v1.4 sprawdzi się na niewielkich przyjęciach i pomieści nawet do 10 kg mięs lub do 8 kg kiełbas. Wykonanie z wytrzymałej blachy Alu-Cynk stanowi doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Cena brutto: 3 599,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Wędzarnia cyfrowa Borniak Alu-Cynk UWD-70 v1.4 jest to nowoczesne urządzenie wyposażone w cyfrowy panel sterowania wraz z ekranem, które pozwolą Ci jeszcze dokładniej kontrolować temperaturę w Twojej wędzarni. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą nie tylko o doświadczonych profesjonalistach, ale także kompletnych amatorach wędzenia. Jego prosta obsługa sprowadza się do włączenia i wyboru temperatury. Model Borniak Digital UWD-70 v1.4 to bardzo pojemna wędzarnia, która naraz pomieści nawet do 10 kg mięs lub 8 kg kiełbas. Sześć półek i 70 litrów pojemności pozwolą na użytkowanie wędzarni nawet w niewielkich restauracjach i barach. Niezwykle solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów umożliwią przetrzymywanie wędzarni w ogrodzie przez cały rok. Borniak Digital UWD-70 v1.4 został wewnątrz pokryty blachą nierdzewną, a na zewnątrz alucynkową blachą odporną na warunki atmosferyczne.

Wersja v1.4 została wzbogacona o nową tacę odgrodową oraz wzmocnione regulowane nóżki.

 Klasyczna zautomatyzowana wędzarnia Borniak

Niech nie zmyli Cię klasyczna, prosta konstrukcja. Wędzarnia Borniak Digital UWD-70 v1.4 to nie tylko bardzo pojemna, ale także nowoczesna i w pełni zautomatyzowana wędzarnia. Wszystko, co musisz zrobić to po prostu włączenie urządzenia i wybranie temperatury, a wędzarnia sama przejdzie przez wszystkie najważniejsze etapy procesu wędzenia.
Wędzarnia dla każdego

Wędzenie ulubionych wyrobów nie będzie stanowiło żadnego problemu bez znaczenia na jakim poziomie zaawansowania się znajdujesz. Wędzarnie Borniak to urządzenia dostosowane zarówno do nowicjuszów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Połączenie prostej obsługi oraz wysokiej funkcjonalności sprawia, że Borniak to wędzarnia dla każdego.


Wędzarnia z automatycznym wytwarzaniem dymu

W wędzarni Borniak Digital UWD-70 v1.4 nie musisz ciągle kontrolować ilości zrębków. Zasobnik generatora dymu pomieści za jednym razem nawet do 2 kg zrębków, co przełoży się nawet na 8 godzin nieustannej pracy. Wystarczy, że wciśniesz jeden przycisk, aby wędzarnia wygenerowała dym i możesz zostawić ją na parę godzin.
Pojemna wędzarnia Borniak nie tylko do ogrodu

Model Borniak Digital UWD-70 1.4 to wędzarnia średniej wielkości, która świetnie sprawdzi się w domu czy ogrodzie. W komorze wędzarniczej o pojemności 70 litrów zmieścisz jednorazowo do 10 kg mięs lub do 8 kg kiełbas. Z wędzarnią cyfrową Borniak urozmaicisz niewielkie przyjęcia z rodziną i znajomymi.


Nowoczesna wędzarnia Borniak z cyfrowym panelem sterowania

Dużą przewagą nad tradycyjnymi wędzarniami analogowymi jest tu z pewnością cyfrowy panel sterowania z czytelnym ekranem. Kontrola temperatury podczas wędzenia jeszcze nigdy nie była tak dokładna, jak w wędzarni Borniak UWD-70 v1.4! Po prostu ustaw wybraną temperaturę, a będzie ona stale utrzymywana w komorze wędzarniczej przez cały proces wędzenia.Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Każda wędzarnia znajdująca się w ofercie Borniak może pochwalić się bardzo wysoką jakością wykonania. Do ich skonstruowania producent używa jedynie materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na żywotność wędzarni. Borniak Digital UWD-70 v1.4 wewnątrz został wykonany z nierdzewnej blachy, której dużą zaletą jest łatwość w pielęgnacji. Na zewnątrz wędzarnię pokryto solidną blachą alucynkową, dzięki której możesz bez przeszkód wędzić ulubione wyroby nawet w zimie, gdyż obudowa wędzarni jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.Nowa misa odgrodowa

Wędzarnie w wersji 1.4 zostały wyposażone w zupełnie nową misę odgrodową. Nowa misa ma formę spadzistej "harmonijki" składającej się z 4 poziomów. Taka konstrukcja jeszcze lepiej zbiera cały tłuszcz i odprowadza go do miseczki poniżej dodatkowo zapewniając większy przepływ powietrza niż w przypadku starej konstrukcji misy.Nowe wytrzymałe stopki

Stopki w wersji 1.4 są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia niż w starszych modelach. Poprzednie serie wędzarni posiadały stopki oraz gniazdo stopki wykonane z plastiku. W modelu 1.4 gniazda wykonane są z metalu i zakończone gumową regulowaną stopką.Możliwość wymiany stopki na koła

Nowe stopki wersji 1.4 zostały zaprojektowane tak aby z łatwością można było wymienić je na kółka. Kółka są wytrzymałe i świetnie radzą sobie z nierównościami podłoża, dzięki czemu nie będziesz musiał już nigdy podnosić wędzarni, aby przenieść ją z miejsca na miejsce.


Wyposażenie wędzarni cyfrowej Borniak Alu-Cynk UWD-150:

L.p.ZdjęcieNazwaIlość
1Wędzarnia1 szt.
2Generator dymu1 szt.
3Zrębki wędzarnicze 2 L5 szt.
4Kije wędzarnicze3 szt.
5Misa ociekowa1 szt.
6Regulowane nóżki4 szt.
7Miseczki na wodę2 szt.
8Uchwyty do przenoszenia2 szt.
9Uchwyt do drzwi1 szt.
10Komin z szybrem1 szt.
11Pokrywka na generator dymu1 szt.
12Ociekacz1 szt.
13Kable zasilające2 szt.
14Haki podwójne1 opak.
15Ruszt1 szt.
16Przyprawy do ryb1 szt.
17Sterownik cyfrowy1 szt.
18Kabel przedłużający1 szt.

Specyfikacja dla wędzarni cyfrowej Borniak Alu-Cynk UWD-150 v1.4:

 • Wielkość: 70 L
 • Sterowanie: Panel cyfrowy
 • Materiał: Blacha Alu-cynk
 • Max. temperatura: 120°C (klasyczne wędzenie)
 • Napięcie znamionowe: 230 V
 • Moc urządzenia: 615 W
 • Zakres pracy: 0 - 120°C
 • Ilość poziomów: 6
 • Maksymalny wsad: 10 kg
 • Pojemność komory: 70 L (30 x 40 x 58 cm)
 • Wymiary wędzarni (dł x szer x wys): 40 x 63 x 104 cm
 • Waga: 24 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Potencjalne wahania temperatur w przypadku wędzarni cyfrowych wynoszą 0-2°C

chat Komentarze (0)
Ocena: