Aktywne filtry

Grille ceramiczne KamadoClub

Grille ceramiczne KamadoClub to ekskluzywne grille węglowe, stanowiące unikalne połączenie dalekowschodniej tradycji glinianych pieców kamado ze współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Wykonane z profesjonalnej azjatyckiej ceramiki, grubej na 3 cm, by zapewnić równomierny rozkład temperatury oraz jak najlepszą izolację termiczną grilla kamado, gwarantują znakomite potrawy o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Ich wysoka pokrywa o charakterystycznym diamentowym kształcie DiamondCut pozwala spokojnie piec duże kawałki mięsa, a nawet całego kurczaka.

Z kolei dzięki systemowi SoftClose który utrzymuje ponad 90% ciężaru, pokrywa już nigdy nie zamknie się z hukiem, a otworzysz ją jednym naciśnięciem zamka ze stali nierdzewnej! Grill KamadoClub to niezwykle wydajny grill, mogący pochwalić się wyjątkową trwałością i solidnym wykonaniem. Tego typu sprzęt potrafi rozgrzać się nawet do temperatury 450°C, co sprawia, że w mgnieniu oka upieczesz pizzę, przyrządzisz steki czy grillowanego kurczaka z warzywami. Gruba uszczelka z włókna szklanego, świetnie radząca sobie w wysokich temperaturach, zapewnia szczelność grilla kamado po zamknięciu pokrywy. Dodatkowo system wentylacji w pokrywie daje Ci pełną kontrolę nad przepływem powietrza w grillu, żebyś mógł stworzyć swoim potrawom dokładnie takie warunki, jakich potrzebują.

Aktywne filtry

KamadoClub - grill ceramiczny z azjatycką klasą

Grille KamadoClub charakteryzuje wysoka funkcjonalność, za którą odpowiada termoizolacyjna ceramika, użyta do ich wykonania. W porównaniu ze zwykłymi grillami węglowymi, ceramiczny grill węglowy doskonale odbija ciepło wewnątrz grilla oraz zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, aby przygotowywane potrawy piekły się starannie z każdej strony.

Na grillu kamado można z powodzeniem piec, grillować, smażyć, a nawet podwędzać potrawy. Jeśli chcesz, możesz użyć go również jako pieca do wykonania pysznej domowej pizzy! Grill zasilany przy pomocy węgla drzewnego lub drewna, nagrzewa się w zaledwie kilka chwil i rozprowadza ciepło bardzo równomiernie na całej swojej powierzchni. Jednocześnie jego ceramiczna powłoka sprawia, że grill nie będzie nagrzewał się z zewnątrz tak, jak grille metalowe, przez co ryzyko oparzenia podczas grillowania jest niewielkie, przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Ceramiczna skorupa grilli KamadoClub powstaje w chińskiej fabryce, od pokoleń zajmującej się produkcją ceramiki, by korzystając z doświadczenia specjalistów w wyrobie produktów ceramicznych zaoferować miłośnikom grillowania urządzenia najwyższej jakości. Wyjątkowy design grilli tej marki wzorowano na diamencie, by na pierwszy rzut oka widać było, że mamy do czynienia z produktem klasy premium, gwarantującym przepyszne posiłki i długą trwałość urządzenia.

Dodatkowo do stworzenia poszczególnych elementów wykończeniowych użyto stali nierdzewnej i wytrzymałych sztucznych materiałów. Takie połączenie zapewnia wyjątkową długą trwałość grilla KamadoClub. Koniec z wymianą urządzenia po zaledwie kilku sezonach - każde kamado posłuży Ci przez długie lata grillowania, o ile tylko odpowiednio o nie zadbasz!

Z kolei akcesoria do grillowania KamadoClub to świetny sposób na wyciągnięcie maksimum możliwości ze swojego grilla ceramicznego, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grillowaniem. Dodatkowo możesz kupić wysokiej jakości, w 100% naturalny węgiel brzozowy, niezawierający żadnych szkodliwych substancji oraz zrębki i pellet do wędzenia przygotowywanych potraw. Wybierz aromat, który Cię intryguje i nadaj znanym potrawom całkiem nowego charakteru oraz smaku.

Wybierz grill ceramiczny KamadoClub w 4prestige!

W salonie 4prestige mamy do zaoferowania dwa wiodące modele grilli KamadoClub: KamadoClub PRO2 oraz KamadoClub Junior, każdy w pięciu wariantach kolorystycznych.

KamadoClub PRO2 to duży grill ceramiczny z opatentowanym systemem swobodnego zamykania pokrywy SoftClose, na który składają się zawiasy utrzymujące ponad 90% ciężaru pokrywy oraz wytrzymała blokada, która otwiera grill jednym kliknięciem. Pokrywa posiada również wbudowany termometr, który precyzyjnie pokazuje temperaturę panującą wewnątrz grilla, abyś na pierwszy rzut oka wiedział, czy Twoje potrawy mają zapewnione optymalne warunki. Uszczelka z włókna szklanego zapewnia dodatkową szczelność, by zachować jednolitą temperaturę wewnątrz grilla oraz zabezpiecza podstawę przed uszkodzeniami na wypadek uderzenia pokrywą.

Grill KamadoClub PRO2 wyposażono również w wytrzymałe, żaroodporne półki, które świetnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń użytkowa, by położyć na nich talerze, przyprawy, itp. KamadoClub PRO2 daje do dyspozycji użytkownikowi powierzchnię grillową o średnicy 48 cm, a przy zakupie otrzymasz również dwustrefowy system gotowania, abyś mógł ustawić połówki rusztu na różnych wysokościach, ceramiczne deflektory ciepła, pokrowiec, szczypce do podnoszenia rusztu, pogrzebacz oraz uchwyt na garnek. Dostępny w kolorach; czarnym, czerwonym, szarym, zielonym i niebieskim.

KamadoClub Junior to mniejsza wersja grilla PRO2, o powierzchni grillowania ze średnicą wynoszącą 34 cm. Junior jest mniejszy gabarytowo, nie posiada półek bocznych, ani systemu SoftClose, ale kupując go, otrzymujesz te same dodatki, co w przypadku PRO2. Dzięki temu stanowi idealną opcję dla kogoś, kto poszukuje bardzo dobrego grilla ceramicznego w przystępnej cenie, ale niekoniecznie dysponuje wystarczającą ilością miejsca na większe modele. Dostępny w kolorach; czarnym, czerwonym, szarym, zielonym i niebieskim.

KamadoClub - grille ceramiczne dla każdego

Na ekspozycji w naszym salonie grillowym znajdującym się przy ul. Opolskiej 12a w Krakowie znajdziesz wybrane grille ceramiczne i akcesoria KamadoClub. Nasze bogate doświadczenie oraz wiedza pozwolą pomóc Ci w wybraniu grilla ceramicznego idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

W 4prestige zapewniamy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz status dealera Premium to pewność długiego okresu gwarancyjnego oraz prostego systemu reklamacji. Przy zakupie grilla postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości i poinformować o poprawnej obsłudze każdego sprzedawanego przez nas grilla ceramicznego KamadoClub, Big Green Egg czy Monolith.