• Pakiet

                              

Ocena: 

Wędzarnia Borniak Alu-Cynk TIMER UWDT-70 v1.4 Cyfrowa

Borniak
Nr indeksowy: UWDT-70V1.4

Tym, co wyróżnia wędzarnię ogrodową Borniak UWDT-70 v1.4 jest bardzo duża pojemność wynosząca aż 70 litrów. Model ten doskonale sprawdzi się podczas dużych imprez, gdyż komora wędzarni jest w stanie zmieścić nawet do 10 kg mięs lub do 8 kg kiełbas. Działanie wędzarni Borniak UWDT-70 v1.4 zostało w pełni zautomatyzowane i wymaga jedynie włączenia urządzenia. Koniec z ciągłym dorzucaniem zrębków wędzarniczych w trakcie wędzenia - Borniak UWDT-70 v1.4 jest wyposażony w generator wytwarzający dym nawet przez 8 godzin! Wędzarnię Borniak UWDT-70 v1.4 wykonano z blachy Alu-Cynk charakteryzującej się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych.

Cena brutto: 3 999,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Wędzarnia cyfrowa Borniak Alu-Cynk UWDT-70 v1.4 jest nowoczesnym urządzeniem wyposażonym w cyfrowy panel sterowania zapewniającym jeszcze dokładniejsze sterowanie. Wędzarnia ma wbudowany komputer umożliwiający stałe utrzymywanie wybranej temperatury przez cały proces wędzenia. Borniak Digital UWDT-70 to średniej wielkości wędzarnia z komorą wędzarniczą o pojemności 70 litrów wyposażona w sześć półek. Zasobnik generatora dymu pomieści nawet do 10 kg wsadu, dzięki czemu wędzarnia może pracować nieprzerwanie do 8 godzin bez konieczności ciągłego uzupełniania wsadu. Wnętrze wędzarni wykonane jest z nierdzewnej blachy, natomiast na zewnątrz urządzenie pokryto odporną na warunki atmosferyczne blachą alucynk.

Wersja v1.4 została wzbogacona o nową tace odgrodową, wzmocnione regulowane nóżki oraz sterownik cyfrowy z funkcją TIMER.

 Klasyczna zautomatyzowana wędzarnia Borniak

Niech nie zmyli Cię klasyczna, prosta konstrukcja. Wędzarnia Borniak Digital UWDT-70 v1.4 to nie tylko bardzo pojemna, ale także nowoczesna i w pełni zautomatyzowana wędzarnia. Wszystko, co musisz zrobić to po prostu włączenie urządzenia i wybranie temperatury, a wędzarnia sama przejdzie przez wszystkie najważniejsze etapy procesu wędzenia.
Wędzarnia dla każdego

Wędzenie ulubionych wyrobów nie będzie stanowiło żadnego problemu bez znaczenia na jakim poziomie zaawansowania się znajdujesz. Wędzarnie Borniak to urządzenia dostosowane zarówno do nowicjuszów, jak i doświadczonych profesjonalistów. Połączenie prostej obsługi oraz wysokiej funkcjonalności sprawia, że Borniak to wędzarnia dla każdego.


Wędzarnia z automatycznym wytwarzaniem dymu

W wędzarni Borniak Digital UWDT-70 v1.4 nie musisz ciągle kontrolować ilości zrębków. Zasobnik generatora dymu pomieści za jednym razem nawet do 20 kg zrębków, co przełoży się nawet na 8 godzin nieustannej pracy. Wystarczy, że wciśniesz jeden przycisk, aby wędzarnia wygenerowała dym i możesz zostawić ją na parę godzin..
Pojemna wędzarnia Borniak nie tylko do ogrodu

Model Borniak Digital UWDT-70 1.4 to wędzarnia średniej wielkości, która świetnie sprawdzi się w domu czy ogrodzie. W komorze wędzarniczej o pojemności 70 litrów zmieścisz jednorazowo do 10 kg mięs lub do 8 kg kiełbas. Z wędzarnią cyfrową Borniak urozmaicisz niewielkie przyjęcia z rodziną i znajomymi.


Nowoczesna wędzarnia Borniak z cyfrowym panelem sterowania

Dużą przewagą nad tradycyjnymi wędzarniami analogowymi jest tu z pewnością cyfrowy panel sterowania z czytelnym ekranem. Kontrola temperatury podczas wędzenia jeszcze nigdy nie była tak dokładna, jak w wędzarni Borniak UWDT-70 v1.4! Nowy sterownik z funkcją TIMER daje nam możliwość ustawiania czasu dla poszczególnych funkcji tj. grzanie, generowanie dymu, osuszanie.Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Każda wędzarnia znajdująca się w ofercie Borniak może pochwalić się bardzo wysoką jakością wykonania. Do ich skonstruowania producent używa jedynie materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na żywotność wędzarni. Borniak Digital UWD-70 v1.4 wewnątrz został wykonany z nierdzewnej blachy, której dużą zaletą jest łatwość w pielęgnacji. Na zewnątrz wędzarnię pokryto solidną blachą alucynkową, dzięki której możesz bez przeszkód wędzić ulubione wyroby nawet w zimie, gdyż obudowa wędzarni jest odporna na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.Nowa misa odgrodowa

Wędzarnie w wersji 1.4 zostały wyposażone w zupełnie nową misę odgrodową. Nowa misa ma formę spadzistej "harmonijki" składającej się z 4 poziomów. Taka konstrukcja jeszcze lepiej zbiera cały tłuszcz i odprowadza go do miseczki poniżej dodatkowo zapewniając większy przepływ powietrza niż w przypadku starej konstrukcji misy.Nowe wytrzymałe stopki

Stopki w wersji 1.4 są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia niż w starszych modelach. Poprzednie serie wędzarni posiadały stopki oraz gniazdo stopki wykonane z plastiku. W modelu 1.4 gniazda wykonane są z metalu i zakończone gumową regulowaną stopką.Możliwość wymiany stopki na koła

Nowe stopki wersji 1.4 zostały zaprojektowane tak aby z łatwością można było wymienić je na kółka. Kółka są wytrzymałe i świetnie radzą sobie z nierównościami podłoża, dzięki czemu nie będziesz musiał już nigdy podnosić wędzarni, aby przenieść ją z miejsca na miejsce.


Wyposażenie wędzarni cyfrowej Borniak Alu-Cynk UWD-150:

L.p.ZdjęcieNazwaIlość
1Wędzarnia1 szt.
2Generator dymu1 szt.
3Zrębki wędzarnicze 2 L5 szt.
4Kije wędzarnicze3 szt.
5Misa ociekowa1 szt.
6Regulowane nóżki4 szt.
7Miseczki na wodę2 szt.
8Uchwyty do przenoszenia2 szt.
9Uchwyt do drzwi1 szt.
10Komin z szybrem1 szt.
11Pokrywka na generator dymu1 szt.
12Ociekacz1 szt.
13Kable zasilające2 szt.
14Haki podwójne1 opak.
15Ruszt1 szt.
16Przyprawy do ryb1 szt.
17Sterownik cyfrowy TIMER1 szt.
18Kabel przedłużający1 szt.

Specyfikacja dla wędzarni cyfrowej Borniak Alu-Cynk UWDT-70 v1.4:

 • Wielkość: 70 L
 • Sterowanie: Panel cyfrowy TIMER
 • Materiał: Blacha Alu-cynk
 • Max. temperatura: 120°C (klasyczne wędzenie)
 • Napięcie znamionowe: 230 V
 • Moc urządzenia: 615 W
 • Zakres pracy: 0 - 120°C
 • Ilość poziomów: 6
 • Maksymalny wsad: 10 kg
 • Pojemność komory: 70 L (30 x 40 x 58 cm)
 • Wymiary wędzarni (dł x szer x wys): 40 x 63 x 104 cm
 • Waga: 24 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Potencjalne wahania temperatur w przypadku wędzarni cyfrowych wynoszą 0-2°C

chat Komentarze (1)
Ocena: