Aktywne filtry

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 46,00 zł - 4 490,00 zł

Wyciskarki wolnoobrotowe

Wyciskarka wolnoobrotowa - wielofunkcyjne urządzenie do przyrzadzania pysznych i zdrowych soków z owoców i warzyw

Zadbaj o swoje zdrowie pijąc codziennie zdrowy sok ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw dzięki wyciskarkom wolnoobrotowym. Urządzenia te są bardzo łatwe nie tylko w samym użytkowaniu, ale co ważne, również w czyszczeniu. Wszystkie elementy wyciskarki wolnoobrotowej do soku można odłączyć i umyć pod bieżącą wodą przy pomocy szczotki. Hurom robi z wyciskania soków prawdziwą sztukę, za sprawą nowatorskiej metody powolnego wyciskania przy użyciu wysokiego ciśnienia oraz autorskich technik filtrowania i mieszania. W efekcie z wolnoobrotowej wyciskarki otrzymujemy pyszny i zdrowy sok najwyższej jakości, gęsty (nie tak rozcieńczony, jak z sokowirówki) i pełen witamin.

Poznaj nasz asortyment wyciskarek wolnoobrotowych do soków i wybierz urządzenie najlepsze dla Ciebie.

Zapraszamy do zakupów w sklepie 4Prestige!

Aktywne filtry

Wyciskarki wolnoobrotowe - do domu i nie tylko

Wyciskarki wolnoobrotowe to urządzenia, które w ostatnim czasie stają się coraz bardziej popularne i z powodzeniem zastępują sokowirówki. Wyciskarka wolnoobrotowa służy do przygotowywania zdrowych soków owocowych i warzywnych bez utraty ich wartości odżywczych i witamin. Wolnoobrotowe wyciskarki to urządzenia wielofunkcyjne, mogą być one wykorzystywane zarówno w domowych warunkach do napojów dietetycznych, jak i na większą skalę - w gastronomii. W sklepie 4Prestige znajdziesz duży wybór wyciskarek wolnoobrotowych najwyższej jakości. Stawiamy na wyciskarki do soków Hurom, ponieważ zdecydowanie wyróżniają się one na rynku. Różnią się one od siebie parametrami technicznymi, wyglądem i ceną. Sprawdź, jak wybrać najlepszą wyciskarkę do owoców, na co zwracać uwagę i dlaczego w ogóle warto ją mieć.

Dlaczego warto kupić wyciskarkę wolnoobrotową do soków - zalety wyciskarek Hurom

Jeśli jesteś zwolennikiem zdrowego żywienia, lubisz jeść owoce i warzywa oraz pić soki, powinieneś kupić wyciskarkę wolnoobrotową. To jedno urządzenie ma wiele zalet. Podstawową  jest oczywiście możliwość zrobienia zdrowego napoju z dowolnych warzyw i owoców, pełnego minerałów, witamin i wartości odżywczych. Wyciskarki wolnoobrotowe często są porównywane z sokowirówkami. Czym właściwie wyciskarka wolnoobrotowa różni się od sokowirówki? Sok z wolnoobrotowej wyciskarki jest produkowany o wiele wolniej niż w przypadku sokowirówki, dzięki temu nie traci wartościowych składników i jest o wiele bardziej gęsty niż z sokowirówki. Świeży sok można wypić od razu lub przechować go w lodówce. Do przygotowania soków w wyciskarce wolnoobrotowej nadadzą się wszystkie warzywa (nawet te liściaste - szpinak, sałata) i owoce, a sok można wzbogacać o ziarna i orzechy, tak by sok był jeszcze lepiej zbilansowany. Z wyciskarki wolnoobrotowej często korzystają osoby będące na diecie - przygotujesz w niej każdy rodzaj zdrowych napojów dietetycznych. Można w nich zrobić nawet mleko roślinne, np. ze zmielonych migdałów lub pyszne sorbety owocowe. Dlatego właśnie wyciskarki wolnoobrotowe to urządzenia wielofunkcyjne. Wyciskarki są niewielkich rozmiarów, więc nie będą zajmowały dużo miejsca (zwłaszcza wyciskarki wolnoobrotowe pionowe). Urządzenia te pracują na niskich obrotach, dlatego są bardzo ciche, mają możliwość regulacji mocy i prędkości. Wybrane modele wyciskarek wolnoobrotowych posiadają opcję samoczyszczenia po zakończonym użyciu, co również jest bardzo wygodne.

Parametry wyciskarek wolnoobrotowych - na co zwrócić uwagę przy zakupie wyciskarki do soku

Ceny wyciskarek wolnoobrotowych

Ile kosztują wyciskarki wolnoobrotoe do soków? Z pewnością są urządzeniami droższymi od sokowirówek, ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że jest to zakup na lata. Dlatego warto wybrać urządzenie dobrej jakości, od sprawdzonego producenta. Kupując wyciskarkę do soków Hurom szybko zauważysz że wydatek ci się opłacił.

Moc wolnoobrotowych wyciskarek do soków

Wyciskarka wolnoobrotowa z założenia pracuje na niskich obrotach, jeśli jednak planujesz do soków dodawać twarde warzywa czy orzechy, warto zwrócić na ten parametr uwagę. Im wyższa moc, tym urządzenie będzie bardziej efektywne.

Rozmiar wyciskarki wolnoobrotowej 

Są dwa rodzaje wyciskarek wolnoobrotowych do soków - wyciskarki wolnoobrotowe poziome i wyciskarki wolnoobrotowe pionowe. Wyciskarki pionowe są zdecydowanie mniejsze od poziomych, jeśli więc masz ograniczoną ilość wolnego miejsca, lepiej będzie zdecydować się właśnie na taką. 

Inne, ale nie mniej ważne parametry wolnoobrotowych wyciskarek do soków:

  • wielkość otworu wsadowego - im większy otwór, tym mniejsza konieczność krojenia warzyw i owoców na części
  • dodatkowe funkcje (np. samoczyszczenie, możliwość wykonywania sorbetów owocowych, mleka roślinnego, masła orzechowego a nawet domowego makaronu)
  • bieg wsteczny - pomocny w razie zaklinowania twardego kawałka warzywa lub korzenia
  • korek niekapek - blokada kapania soku
  • dostępność części zamiennych
  • gwarancja

Zapraszamy do przeglądnięcia oferty wyciskarek wolnoobrotowych do soków. Oferowane przez nas wyciskarki Hurom to urządzenia najwyższej jakości, z których na pewno będziesz zadowolony. Jeśli nie potrafisz zdecydować, którą wyciskarkę wolnoobrotową powinieneś kupić, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą ci dokonać trafnego wyboru. Zapraszamy do zakupów w sklepie 4Prestige!