Aktywne filtry

Napoleon

Grille Napoleon to wysoka jakość produktów do ogrodowej kuchni. Za ich produkcję odpowiada kanadyjska firma Wolf Steel. Specjalizuje się ona w wytwarzaniu stali wysokiej jakości. Na początku działalności przedsiębiorstwo skupiało się na produkcji balustrad i pieców, jednak w 1981 roku zmienili swój zakres zainteresowań na grille. Obecnie są to jedne z najlepszych na świecie produktów tego rodzaju. Wysoką jakość wykonania, trwałość i wydajność doceniają fani grillowania oraz specjaliści na całym świecie. Można kupić je łatwo w Polsce – w 4Prestige mamy szeroki wybór produktów tej marki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do grillowania!

Aktywne filtry

Grille Napoleon

Grille Napoleon to wysokiej jakości sprzęty. Wyróżniają się one bardzo wytrzymałymi materiałami, z których są wytwarzane, a także solidną konstrukcją i najnowocześniejszą technologią. Co również istotne, przy wszystkich tych parametrach, obsługa grilla Napoleon jest niezwykle prosta i bezpieczna. Grill gazowy świetnie sprawdza się zarówno w ogrodzie, jak i w mieszkaniu czy na balkonie. W każdym miejscu będzie świetnie działać, a także estetycznie się prezentować.

Grill gazowy idealny dla każdego

Grill gazowy to bardzo dobry i wart uwagi pomysł w momencie, gdy masz w planie szybko, wygodnie i bezpiecznie grillować smaczne posiłki dla siebie, rodziny oraz grupy znajomych. Grill gazowy to ogrom zalet, dzięki którym jest on perfekcyjnym wyborem dla każdego fana grillowanych dań. Taki grill to przede wszystkim wygodna alternatywa dla grilli węglowych, które są bardzo często używane przez fanów pieczenia kiełbasek, mięs czy warzyw na ruszcie. W tym miejscu warto również wspomnieć, że grill gazowy nagrzewa się o wiele szybciej niż jego węglowy odpowiednik, jest więc szybciej gotowy do pracy. To mająca spore znaczenie kwestia zwłaszcza wtedy, gdy masz zamiar przygotować pyszny posiłek dla większego grona osób.

Grill Napoleon opinie

Dla tempa nagrzewania się grilla duże znaczenie ma liczba palników. Wpływa ona także na długość procesu pieczenia. Aby wygodnie przyrządzać dania dla większej liczby gości czy dla dużej rodziny, warto wybrać grill gazowy Napoleon z kilkoma palnikami.

Dlaczego jeszcze warto się zdecydować na grill gazowy? Duże znaczenie w tym wypadku ma łatwość użytkowania oraz komfort, z jakim się to wiąże. Nie trzeba mieć drewna czy węgla do rozpalenia grilla – wystarczy mieć gaz. Można więc rozpocząć grillowanie bardzo szybko, bez względu na pogodę czy kierunek wiatru. Nie trzeba również obawiać się ewentualnego opóźnienia rozpoczęcia grilla ze względu na nieoczekiwany brak brykietu czy rozpałki. Dodatkowo do obsługi grilla węglowego nie trzeba specjalnych umiejętności, jakich wymaga szybkie i bezpiecznie rozpalenie grilla węglowego.

Zdrowe i smaczne dania z grilla gazowego

Warto także zauważyć, że potrawy przygotowywane na grillu gazowym są zdrowsze niż te z grilla węglowego – a są tak samo smakowite. Dlaczego tak właśnie jest? Przede wszystkim ze względu na dym, który wydziela się w trakcie smażenia potraw na grillu węglowym. Naukowcy twierdzą, że dania pieczone bezpośrednio na ruszcie, mające kontakt z dymem, mogą zawierać pewne ilości szkodliwych substancji. Problem ten można zmniejszyć poprzez używanie specjalnych tacek do grillowania – wtedy zmniejsza się kontakt potrawy z dymem.

Grill Napoleon cena

Cena uzależniona jest od rodzaju grilla. Bardziej zaawansowane modele to koszt kilku-kilkunastu tysięcy złotych, jednak grill gazowy Napoleon do użytku domowego można kupić już za 2000 zł.

Grill Napoleon test

Co również ważne, taka tacka ogranicza kapanie tłuszczu na drewno czy węgiel, a udowodniono, że to właśnie wtedy wydziela się najwięcej szkodliwych substancji. W przypadku grilla gazowego nie trzeba martwić się o żaden z tych problemów. Specjalne aromatyzery zbierają skapujący tłuszcz i sprawiają, że dania stają się jeszcze bardziej aromatyczne i pyszne.

Grillowanie bez dymu - sprawdź grille gazowe Napoleon i grilluj zdrowo!

Grill gazowy Napoleon pozwala przygotowywać smaczne potrawy z rusztu bez dymu. Można więc wykorzystać grill Napoleon nawet na balkonie – bez ryzyka przeszkadzania sąsiadom. Grille gazowe Napoleon to wysokiej jakości sprzęty, które z pewnością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika i fana dań z rusztu.