Aktywne filtry

Grille węglowe Broil King

Grille węglowe Broil King serii KEG to uproszczone wersje grilla dającego możliwość grillowania w japońskim stylu Kamado. W przeciwieństwie do większość grilli ceramicznych, w grillach Broil Kinga serii KEG zastosowano wytrzymały stalowy korpus z podwójnych ścianek, pomiędzy którymi umieszczono materiał izolacyjny skutecznie utrzymujący ciepło w środku. Wszystko to sprawia, że grill się nie nagrzewa. Seria KEG świetnie zatrzymuje ciepło wewnątrz grilla. Prócz tego, grille są łatwe w użytkowaniu, a wbudowany w pokrywę termometr zapewnia wygodną i precyzyjną kontrolę na temperaturą. Grille węglowe Broil King serii KEG są wędzarniami, grillami i tradycyjnymi piecami w jednym, a dzięki specjalnemu aromatyzerowi, można na nich grillować metodą pośrednią oraz wędzić w niskich temperaturach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Grille węglowe Broil King - najlepsze na rynku

Grille węglowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród sympatyków grillowania. Są przez nich często wybierane ze względu na łatwą obsługę i konserwację, nieskomplikowane i szybkie grillowanie, z którym poradzi sobie praktycznie każdy oraz niezawodność.

Grille węglowe Broil King wyróżniają się na rynku i są cenione przez użytkowników za jakość wykonania, trwałość i stylowy design. Te grille ogrodowe będą ozdobą każdego ogródka czy tarasu.

Grille węglowe Broil King mają prostą, elegancką konstrukcję, mogą być wyposażone dodatkowo w kółka, które ułatwią zmianę miejsca przenośnego grilla węglowego. Materiał, z którego został wykonany grill ogrodowy jest odporny na uszkodzenia, zarysowania czy warunki atmosferyczne. Korpus grilla został tak zaprojektowany, by utrzymywać ciepło i stałą temperaturę wewnątrz grilla podczas grillowania. Jednocześnie na zewnątrz grill się nie nagrzewa, co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa użytkujących. Dzięki wbudowanemu termometrowi można w prosty sposób kontrolować wysokość temperatury.

Grille węglowe Broil King z serii Keg dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, oprócz tradycyjnego grillowania można wykorzystać również do wędzenia potraw w niskiej temperaturze lub jako piec konwekcyjny. Są to urządzenia 3w1, które znajdą miejsce w każdym ogrodzie.

Do wygodnego grillowania, warto użyć specjalnych akcesoriów grillowych, które nie tylko ułatwią przygotowanie potraw, ich smażenie, pieczenie czy wędzenie, ale także zapewnią bezpieczeństwo, ochronę ubrania i czystość w najbliższym otoczeniu grilla. W sklepie 4Prestige znajdziesz duży wybór akcesoriów do grilla Broil King. Zobacz, które z nich szczególnie ci się przydadzą!

Zapraszamy do przeglądania oferty ogrodowych grilli węglowych Broil King w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań oraz podczas dokonywania zakupu. Zapraszamy do kontaktu z nami!