Aktywne filtry

Wędzarnie Broil King

Udając się do sklepu możemy bardzo często spotkać się z kłującymi w oczy wywieszkami "domowe wędliny". Czy aby na pewno są one domowe? Otóż nie, bowiem producenci takich wyrobów używają tylko aromatu dymu i setek konserwantów. Aby uniknąć niezdrowej żywności wystarczy zakupić do swojego gospodarstwa domowego wędzarnię produkowaną przez cenioną markę Broil King. Przy użyciu takiej wędzarni znakomicie zakonserwujemy żywność przy pomocy dymu, bez żadnych sztucznych dodatków.

Dym powoduje że wędliny lub mięsa czy ryby nabierają niepowtarzalnego aromatu, smaku i barwy. Wędzarnia gazowa Broil King to urządzenie niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy nacisnąć elektroniczną zapalarkę, ta zaś uruchamia palnik zasilany gazem powodując, że wióry drzewne rozgrzewają się do temperatury dymienia. Wióry umieszcza się na specjalnej, stalowej tacy. Kiedy już zaczynają się tlić, unosi się dym wędzarniczy o specyficznym zapachu. Temperaturę możemy kontrolować dzięki wbudowanemu termometrowi, przy czym można dowolnie ją regulować.

Dodatkowym autem wędzarni są podwójne izolowane ściany komory, oraz drzwi wyposażone w specjalne uszczelki. Dzięki temu wędzarnia nie traci ciepła, a także chroni przed poparzeniem, gdyż ścianki nie nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Szeroko rozstawione nogi, zapewniają wędzarni stabilność. Aby dodatkowo zadowolić klientów producent wyposażył ją także w niezbędne akcesoria.  

Aktywne filtry

Wędzarnia ogrodowa najwyższej jakości

Wędzarnie gazowe Broil King oferują ogromne możliwości wędzenia różnych pokarmów - mięso, wędliny, ryby, sery. Wędzenie nie tylko konserwuje żywność, ale też nadaje jej charakterystycznego aromatu, smaku i koloru. Poza konserwacją produktów żywnościowych dym wędzarniczy działa również bakteriobójczo i grzybobójczo. W trakcie wędzenia odprowadzana jest woda i tłuszcz, co sprawia, że wędzone produkty są jeszcze zdrowsze.

Wędzarnia gazowa działa na takiej samej zasadzie jak inne rodzaje wędzarni. Używa się w nich drewna, wiórów lub różnego rodzaju zrębów drzew liściastych i owocowych (najczęściej olchy, klony, buku oraz jabłoni i wiśni). Gaz jest w wędzarni ogrodowej źródłem ciepła. Płomień z palnika gazowego podgrzewa zrębki, które wydzielają dym. Ma on również za zadanie utrzymać odpowiedniego poziomu temperatury wewnątrz komory wędzarniczej.

Wędzarnie gazowe Broil King - czym się wyróżniają?

Wędzarnie gazowe do ogrodu marki Broil King to nowoczesne urządzenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem i mają najlepsze opinie użytkowników. Posiadają wiele zalet, które wyróżniają je na tle innych dostępnych na rynku wędzarni ogrodowych. To te zalety przemawiają za tym, że naprawdę warto je kupić!

 • Możliwość modyfikowania wnętrza wędzarni ogrodowej - regulowane ruszty z hakami wędzarniczymi i stojakiem do pieczeni
 • Rozkładany ociekacz na tłuszcz - minimalizuje ryzyko zabrudzenia posadzki 
 • Pojemnik na wodę i taca na wiórka - dzięki temu potrawy nabiorą drzewnego aromatu i smaku
 • Podwójne ścianki i drzwi wędzarni gazowej  wypełnione powietrzem - jeszcze lepsza izolacja cieplna
 • Haki wędzarnicze - do zawieszenia mięs, ryb, wędlin
 • Wentylacja za pomocą otworów Roto-Draft - dla lepszej kontroli temperatury w trakcie wędzenia
 • Ruszty wędzarni gazowej ze stali szlachetnej - jakość wykonania i wysoka trwałość
 • Praktyczne uchwyty na akcesoria - dla wygody i lepszego utrzymania porządku w otoczeniu wędzarni gazowej Broil King
 • Palnik ze stali szlachetnej - wędzarnia szybko nagrzewa się do żądanej temperatury
 • Wędzarnia ogrodowa na kółkach - dla lepszego przemieszczania 
 • Elektroniczny załon - pozwala szybko i bezpiecznie rozpalić wędzarnię gazową 
 • Uszczelka z włókna szklanego - jeszcze lepsza izolacja termiczna wędzarni gazowej  

Wędzarnie gazowe do ogrodu Broil King w sklepie 4Prestige

W sklepie 4Prestige oferujemy profesjonalne wędzarnie gazowe jednej z najlepszych marek na rynku - wędzarnie Broil King. Jeśli masz pytania lub nie jesteś pewny jak dokonać wyboru wędzarni ogrodowej, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Nasi sprzedawcy to specjaliści w swojej dziedzinie, pomogą ci podjąć najlepszą decyzję. Wybierz z nami wędzarnię gazową Broil King, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania!