Aktywne filtry

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 3 399,00 zł

Wędzarnie Broil King

Udając się do sklepu możemy bardzo często spotkać się z kłującymi w oczy wywieszkami "domowe wędliny". Czy aby na pewno są one domowe? Otóż nie, bowiem producenci takich wyrobów używają tylko aromatu dymu i setek konserwantów. Aby uniknąć niezdrowej żywności wystarczy zakupić do swojego gospodarstwa domowego wędzarnię produkowaną przez cenioną markę Broil King. Przy użyciu takiej wędzarni znakomicie zakonserwujemy żywność przy pomocy dymu, bez żadnych sztucznych dodatków.

Dym powoduje że wędliny lub mięsa czy ryby nabierają niepowtarzalnego aromatu, smaku i barwy. Wędzarnia Broil King to urządzenie niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy nacisnąć elektroniczną zapalarkę, ta zaś uruchamia palnik zasilany gazem powodując, że wióry drzewne rozgrzewają się do temperatury dymienia. Wióry umieszcza się na specjalnej, stalowej tacy. Kiedy już zaczynają się tlić, unosi się dym wędzarniczy o specyficznym zapachu. Temperaturę możemy kontrolować dzięki wbudowanemu termometrowi, przy czym można dowolnie ją regulować.

Dodatkowym autem wędzarni są podwójne izolowane ściany komory, oraz drzwi wyposażone w specjalne uszczelki. Dzięki temu wędzarnia nie traci ciepła, a także chroni przed poparzeniem, gdyż ścianki nie nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur. Szeroko rozstawione nogi, zapewniają wędzarni stabilność. Aby dodatkowo zadowolić klientów producent wyposażył ją także w niezbędne akcesoria.  

Aktywne filtry