Aktywne filtry

Akcesoria KamadoClub

W 4prestige znajdziesz bogatą ofertę akcesoriów KamadoClub, zawierającą dodatki do grilla, dzięki którym wyniesiesz swoje grillowanie na jeszcze wyższy poziom. Z łatwością rozbudujesz swoje kamado o dodatkowe piętra dzięki dodatkom takim jak dwustrefowy system gotowania, dodatkowe ruszty czy uchwyty do zawieszenia garnka żeliwnego. Dobrze dobrane akcesoria nie tylko ułatwią przygotowywanie potraw, ale przydadzą się w trakcie grillowania i podawania posiłków do stołu. Pamiętając o bezpieczeństwie w trakcie korzystania z grilla, warto wybrać akcesoria ochronne, jak na przykład rękawice żaroodporne. Dodatkowo w ofercie akcesoriów KamadoClub można znaleźć szereg innych przydatnych dodatków, jak na przykład garnki oraz patelnie żeliwne, żeliwne woki, kamienie do pizzy czy dodatkowe ruszty, by móc grillować więcej i szybciej.

Każde z akcesoriów świetnie sprawdzi się na grillach ceramicznych KamadoClub, niezależnie od tego, czy korzystamy z nich na grillu PRO2 czy Junior. Akcesoria tej marki to idealny wybór, który uczyni z Ciebie prawdziwego szefa ogrodowej kuchni! Sprawdź szczegółową ofertę akcesoriów do grilla KamadoClub dostępnych w sklepie 4Prestige i wybierz te, które będą ci potrzebne. Przygotuj się na sezon grillowy już teraz!

Aktywne filtry

KamadoClub - najlepsze akcesoria do grilla ceramicznego

Firma KamadoClub specjalizuje się w produkcji grilli ceramicznych najwyższej jakości, a akcesoria grillowe tej marki w żaden sposób nie odstają od standardów konkurencji i poszczycić się mogą świetnym, praktycznym wykonaniem. Są wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu, a przy okazji cechujące się eleganckim wyglądem. Z ich pomocą nie tylko przygotujesz swoje potrawy dokładnie tak, jak potrzebujesz, ale także z łatwością obsłużysz grilla.

Akcesoria grillowe KamadoClub to nie tylko szczypce i łopatki do przewracania mięsa na grillu! To także specjalny system dwustrefowego gotowania, który da Ci większą swobodę grillowania, pozwalając na ustawienie poszczególnych części rusztów dokładnie na tej wysokości, na której potrzebujesz. W ten sposób część potraw możesz piec bliżej paleniska, a część dalej, jednocześnie osłaniając je z jednej strony ceramicznym deflektorem ciepła. Jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni do grillowania, akcesoria KamadoClub pozwolą Ci swobodnie przygotowywać potrawy na dostawce do rusztów. 

Nowoczesne grille ogrodowe umożliwiają teraz o wiele więcej, właśnie ze względu na możliwość zakupienia wielu dodatkowych akcesoriów grillowych. Masz ochotę na pizzę? Wykorzystaj kamień do pizzy, żeby upiec ją jak we włoskiej pizzeri! A może zjadłbyś całego kurczaka? Wybieraj śmiało spośród dostępnych stojaków na kurczaka - ze stali szlachetnej lub z ceramiki.

Z kolei dla miłośników potraw gotowanych w naczyniach żeliwnych, KamadoClub ma do zaoferowania patelnie i garnki żeliwne. Dzięki swoim naturalnym właściwościom cieplnym, żeliwo w kilka chwil nagrzeje się do wysokich temperatur, które utrzyma przez długi czas. Ciepło zostanie równomiernie oddane prosto do Twoich potraw, co nada im niepowtarzalnego smaku. Korzystaj z uchwytu do mocowania garnka dodawanego do każdego zakupionego grilla KamadoClub, żeby umieścić go nad paleniskiem!

Natomiast na patelniach żeliwnych z powodzeniem usmażysz mięso, pancake’i, zrobisz jajka sadzone i wiele innych potraw. Dla wszystkich miłośników azjatyckiej kuchni, producent przygotował też profesjonalne żeliwne woki w dwóch wariantach - z uchwytami po bokach lub z odpinaną drewnianą rączką. Wszystko po to, byś mógł smażyć na woku dokładnie tak, jak lubisz.

Każdy, kto kiedykolwiek próbował swoich sił w grillowaniu i miał doświadczenie z masywnymi żeliwnymi rusztami, nie zamieniłby ich na jakiekolwiek inne. Możesz wybrać standardowe półkoliste ruszty żeberkowe lub dwustronny ruszt, który z powodzeniem zastąpi płytę żeliwną, byś mógł na nim smażyć. Żeliwo doskonale kumuluje ciepło, dzięki czemu grillowanie staje się sprawniejsze niż kiedykolwiek, a ruszty nagrzeją się równomiernie na całej swojej powierzchni! 

Akcesoria grillowe KamadoClub to także narzędzia do czyszczenia i konserwacji grilla ogrodowego po zakończonym grillowaniu oraz jego ochrony przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, zabrudzeniem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Przed pogodą ochronisz grilla przy użyciu profesjonalnego pokrowca, a o ruszt zadbasz przy użyciu porządnie wykonanej szczotki do czyszczenia ze stalowym włosiem, która skutecznie zdrapie przypalone resztki jedzenia. 

Jednocześnie KamadoClub oferuje również żaroodporne rękawice, do bezpiecznego przenoszenia nagrzanych elementów grilla oraz termometry elektryczne z sondami, za pomocą których sprawdzisz temperaturę swoich potraw. Warte uwagi są również zestawy narzędzi do grillowania - z łopatką i szczypcami, lub zestaw pięcioczęściowy, zawierający szczypce do jedzenia, szpatułkę, szczotkę do czyszczenia rusztu, widelec do grilla i silikonowy pędzel. Każde akcesorium z tego zestawu posiada haczyk do zawieszenia, a stylowe etui umożliwi Ci wygodny transport całości.

KamadoClub - tradycyjne grillowanie na węglu

Grille ceramiczne KamadoClub, jak wszystkie grille węglowe, są zasilane węglem. Najlepsze efekty otrzymujemy wykorzystując w 100% naturalny węgiel drzewny, dlatego KamadoClub wśród swoich akcesoriów sprzedaje również węgiel drzewny brzozowy. Jest w 100% naturalny i nie zawiera żadnych substancji szkodliwych. W dodatku nie pozostawia on dużo popiołu po udanym grillowaniu. Możesz kupić go w opakowaniu 10 kg. Węgiel bez problemu rozpalisz przy użyciu elektrycznego rozpalacza, który wykorzystuje do tego powietrze rozgrzane do temperatury 600°C.

Oprócz tego, przydatnym dodatkiem są zrębki oraz pellety do wędzenia. Dzięki nim możesz nadać swoim potrawom wyjątkowego aromatu i smaku, w zależności od użytego typu zrębków. W zależności od tego, co lubisz, możesz kupić zrębki z drewna olchowego, bukowego, a także z beczek po whisky, winie Muscat, koniaku czy czerwonego wina.

Oprócz zrębków można kupić kawałki lub pył z tego samego typu drewna, albo pellet cytrusowy czy z oliwek. KamadoClub daje Ci szereg możliwości, byś wybrał dokładnie taki aromat, jaki najbardziej lubisz. A gdy wybierzesz właściwe drewno, użyj żeliwnej skrzynki do wędzenia lub rurki wędzarnicze, aby rozpocząć podwędzanie swoich grillowanych potraw.

W sklepie internetowym 4Prestige znajdziesz duży wybór różnego rodzaju akcesoriów grillowych KamadoClub. Sprawdź naszą szczegółową ofertę i wybierz te, które najbardziej będą ci potrzebne.