Aktywne filtry

Wyciskarki Hurom

Jesteś miłośnikiem zdrowych, samodzielnie przyrządzanych soków z warzyw i owoców? Wyciskarki Hurom to dobry wybór dla każdego, komu zależy na zdrowiu swoim i swojej rodziny i chce urozmaicać domownikom codzienną dietę pysznymi, pełnowartościowymi sokami. W asortymencie sklepu 4Prestige znajdziesz duży wybór wyciskarek wolnoobrotowych do soków. Oferujemy wysokiej klasy wyciskarki Hurom pionowe i poziome, które spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę!

Aktywne filtry

Wyciskarki Hurom to nowoczesne urządzenia do przyrządzania zdrowych, pełnowartościowych soków i napojów dietetycznych. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu się lub chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom to urządzenia AGD, wyróżniające się estetycznym, nowoczesnym wyglądem, najwyższą jakością wykonania i wszechstronnymi funkcjami. Możesz je wykorzystać do przygotowania soków z każdego rodzaju warzyw i owoców. Dzięki dużej mocy pracy, wyciskarki Hurom poradzą sobie nawet z najbardziej twardymi warzywami czy orzechami. Bez problemu zrobisz w nich mleko roślinne (na przykład migdałowe), masło orzechowe, makarony lub sorbety.

Wyciskarki Hurom zastępują sokowirówki. Dlaczego będą lepszym wyborem?

Sokowirówki od wolnoobrotowych wyciskarek do soków różnią się sposobem jego wytwarzania. W wyciskarkach Hurom powstaje on o wiele wolniej niż w sokowirówce. Dzięki temu zatrzymuje praktycznie 100% składników odżywczych i witamin, jest również bardziej gęsty, a przechowywanie w lodówce nie powoduje utraty tych wartości odżywczych.

Wyciskarki Hurom - wyciskarki wolnoobrotowe pionowe i poziome w sklepie 4Prestige

W naszym sklepie internetowym oferujemy sprzedaż wyciskarek wolnoobrotowych Hurom poziomych i pionowych. Różnią się one od siebie m. in. budową i rozmiarem (wyciskarki pionowe zajmują mniej miejsca, więc będą idealne do mniejszych kuchni). Wyciskarki poziome lepiej nadają się do przyrządzania soków z popularnych warzyw i owoców, a oprócz tego z warzyw liściastych (szpinak czy sałata) z dodatkiem ziół. Przygotujesz w nich również makaron. Z kolei wyciskarki pionowe są łatwiejsze w czyszczeniu (niektóre modele zostały wyposażone w funkcję samoczyszczenia).

Zastanawiasz się, którą wyciskarkę wolnoobrotową Hurom wybrać? Chętnie pomożemy ci w podjęciu decyzji. Skontaktuj się z nami!