Aktywne filtry

Cena

Cena

  • 46,00 zł - 5 900,00 zł

Typ:

Typ:

Seria:

Seria:

Najlepsza do:

Najlepsza do:

Wyciskarki Hurom

Jesteś miłośnikiem zdrowych, samodzielnie przyrządzanych soków z warzyw i owoców? Wyciskarki Hurom to dobry wybór dla każdego, komu zależy na zdrowiu swoim i swojej rodziny i chce urozmaicać domownikom codzienną dietę pysznymi, pełnowartościowymi sokami. W asortymencie sklepu 4Prestige znajdziesz duży wybór wyciskarek wolnoobrotowych do soków. Oferujemy wysokiej klasy wyciskarki Hurom pionowe i poziome, które spełnią twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę!

Wyciskarki do soków – które wybrać?

Na rynku coraz częściej pojawiają się różnej maści wyciskarki do soków. Niestety, wiele z nich nie spełnia swojej funkcji i tak naprawdę warto zwrócić uwagę na tylko kilka firm specjalizujących się w produkcji takich urządzeń. Jedną z nich jest marka Hurom, która znana jest już w Polsce od co najmniej kilku lat. Soki z wyciskarki do soków Hurom są klarowne, bogate w witaminy i pyszne. Smakują tak samo dorosłym, jak i dzieciom. Są także dobrym sposobem na wpojenie dobrych nawyków żywieniowych dla najmłodszych, ale też starszych.

Wyciskarki wolnoobrotowe – wybierz najlepsze dla swojej rodziny

Wyciskarki wolnoobrotowe stają się z roku na rok coraz popularniejsze, a kolejne firmy specjalizujących się w małych AGD prześcigają się w wypuszczaniu swoich modeli. Mimo to, na rynku jest tylko kilka firm wartych uwagi. Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom należą do czołówki, jeśli chodzi o sprzęt najwyższej jakości. Dzięki nim można wycisnąć bardzo klarowne i pyszne soki, a przy tym wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe. Wyciskarki wolnoobrotowe są lepsze niż znane szerzej sokowirówki, ponieważ opierają się na ściskaniu, miażdżeniu i wyciąganiu soku z owoców, warzyw czy orzechów. Sokowirówka z kolei wyciąga sok poprzez siekanie, przez to często zabiera cenne wartości odżywcze.

Aktywne filtry

Wyciskarki Hurom to nowoczesne urządzenia do przyrządzania zdrowych, pełnowartościowych soków i napojów dietetycznych. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu się lub chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom to urządzenia AGD, wyróżniające się estetycznym, nowoczesnym wyglądem, najwyższą jakością wykonania i wszechstronnymi funkcjami. Możesz je wykorzystać do przygotowania soków z każdego rodzaju warzyw i owoców. Dzięki dużej mocy pracy, wyciskarki Hurom poradzą sobie nawet z najbardziej twardymi warzywami czy orzechami. Bez problemu zrobisz w nich mleko roślinne (na przykład migdałowe), masło orzechowe, makarony lub sorbety.

Hurom - wolnoobrotowe wyciskarki do soków najwyższej jakości

Marka Hurom to światowy lider wśród wyciskarek wolnoobrotowych. Ich produkty wyróżniają się na rynku najwyższą jakością wykonania, a producent cały czas pracuje nad wprowadzeniem coraz to nowszych udoskonaleń i technologii. Hurom dokłada wszelki starań, by ich wyciskarki wolnoobrotowe pionowe i poziome spełniały wszelkie wymagania klientów na całym świecie. W tym celu opracowuje rozwiązania pozwalające na zmniejszenie utraty wartości odżywczych czy zapobiegające przegrzewaniu się wyciskarek do soków. Wyciskarki Hurom to gwarancja nie tylko pysznego smaku świeżych soków z warzyw i owoców, ale też unikalna technologia ich wytwarzania.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom są niezwykle proste w obsłudze, pozwalają na przygotowanie nie tylko soków, ale i sorbetów, lodów, mlek roślinnych, masła orzechowego, a nawet makaronów. Poza nieskomplikowaną obsługą są wygodne w myciu, a niektóre modele posiadają nawet opcję samoczyszczenia. Czyszczenie trwa zaledwie chwilę, ponieważ producent zadbał o to, by w misie wyciskarek Hurom nie było żadnych szczelin i otworów, w których mogłaby się gromadzić pulpa. 

Wyciskarki Hurom zastępują sokowirówki. Dlaczego będą lepszym wyborem?

Sokowirówki od wolnoobrotowych wyciskarek do soków różnią się sposobem jego wytwarzania. W wyciskarkach Hurom powstaje on o wiele wolniej niż w sokowirówce. Dzięki temu zatrzymuje praktycznie 100% składników odżywczych i witamin, jest również bardziej gęsty, a przechowywanie w lodówce nie powoduje utraty tych wartości odżywczych. Sokowirówka wytwarzając sok szatkuje owoce i warzywa robiąc z nich miazgę. Aby przygoowac sok potrzebuje wykonać o wiele więcej obrotów niż wyciskarka Hurom. Powoduje to nagrzanie się urządzenia. W przypadku wyciskarek wolnoobrotowych Hurom proces powstawania soku jest inny. Urządzenie miażdży i zgniata owoce wyciskając w ten sposób sok. Potrzebuje do tego mniejszej ilości obrotów, dzięki czemu nie ryzykujemy nagrzaniem się soku. Soki warzywno owocowe z wyciskarek wolnoobrotowych posiadają większą ilość substancji bioaktywnych niż soki z sokowirówek, można je też dłużej przechowywać w lodówce. 

Mimo że sokowirówki są tańsze od wyciskarek Hurom, to właście wolnoobrotowe wyciskarki do soków cieszą się większym uznaniem wśród użytkowników. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, jeśli chcemy postwić na swoje zdrowie, dobre samopoczyucie i zwiększyć odporność u siebie i swoich bliskich. 

Budowa wyciskarek Hurom

Marka Hurom w swojej ofercie wyciskarek oferuje dwa ich rodzaje, wyciskarki wolnoobrotowe pionowe i wyciskarki poziome. Ich budowa jest bardzo do siebie zbliżona. Różnią się kilkoma szczegółami i rozmiarem. Wyciskarki Hurom składają się z następujących elementów:

  • podajnika na warzywa i owoce - wygodny w użyciu i bezpieczny
  • wałka ślimakowego
  • sitka, które oddziela sok od miąższu
  • wycieraczki obrotowej
  • misy na wytworzony sok
  • korpusu

Wyciskarki Hurom cechują się cichą pracą i niskim poziomem wibracji. Są bezpieczne, bezawaryjne i bardzo wydajne. 

Rodzaje wyciskarek Hurom - wyciskarki wolnoobrotowe pionowe i poziome 

By jeszcze lepiej dopasować się do wymagań i potrzeb Klientów, marka Hurom stworzyła dwa rodzaje wyciskarek wolnoobrotowych do soku. Są to pionowe wyciskarki wolnoobrotowe i wyciskarki poziome. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich oraz zaspokoić wasze potrzeby żywieniowe

Wyciskarki wolnoobrotowe poziome Hurom

Dla osób, które mogą sobie pozwolić na większe urządzenie wyciskarka pozioma do soków (która jest sporych rozmiarów) będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Poziome modele wyciskarek posiadają zdecydowanie więcej dodatkowych funkcji. Poza sokami, możesz w nich przygotować sosy, puree, sorbety i lody. Jest to możliwe dzięki funkcji homogenizacji. Produkty w wyciskarce są mielone, ale nie jest wytwarzany sok. Wybrane modele wyciskarek wolnoobrotowych poziomych posiadają nawet funkcję przygotowania domowego makaronu. Są również bardzo łatwe w czyszczeniu, a obsługa nie sprawi trudności nawet laikowi. Wyciskarki poziome lepiej nadają się do przyrządzania soków z popularnych warzyw i owoców, a oprócz tego z warzyw liściastych (szpinak czy sałata) z dodatkiem ziół.

Wyciskarki wolnoobrotowe pionowe Hurom

W mniejszej kuchni, wyciskarka pionowa Hurom zmieści się bez problemu. Jest o wiele mniejsza od wolnoobrotowych wyciskarek poziomych. Sam proces przygotowania soku nieco różni sie od tego, jak to wygląda w wyciskarkach poziomych. Tu wystarczy wrzucić je do podajnika, nie jest już potrzebne ich popychanie. Wałek ślimakowy jest w wyciskarkach pionowych usytuowany inaczej, niż w poziomych, przez co ten rodzaj wyciskarek do soków posiada trochę mniej funkcji dodatkowych niż w przypadku poziomej wersji urządzenia. Wyciskarki pionowe także są proste w obsłudze i czyszczeniu, a niektóre modele zostały nawet wyposażone w funkcję samoczyszczenia.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom w sklepie 4Prestige

Możliwości wyboru wyciskarki jest sporo. Zarówno poziome, jak i pionowe wyciskarki do soków dostępne są w kilku modelach, wyposażonych w przydatne funkcje dodatkowe. Dzięki temu łatwiej będzie ci dopasować wyciskarkę Hurom do swoich potrzeb.

Jeśli nie jesteś pewny, jak dokonać właściwego wyboru wolnoobrotowej wyciskarki do soków, możesz skontaktować się z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na twoje pytania i doradzimy w zakupie. Zapraszamy!