Aktywne filtry

Grille ceramiczne Kamado Bono

Kamado Bono to idealny grill ceramiczny dla osób ceniących tradycję i nowoczesne rozwiązania. Zestaw grilla Kamado wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością. Współczesne grille Kamado produkowane są z wysokiej jakości ceramiki. Ceramiczna konstrukcja grilla jest całkowicie ognioodporna, co chroni grill przed pęknięciami i nagrzewaniem z zewnątrz. Powierzchnia grilli Kamado może być pokryta błyszczącą ceramiczną glazurą, farbą, dekoracyjnym tynkiem lub ceramiczną mozaiką. Każda z powierzchni rusztu pozwoli Ci przygotować idealnie wysmażone potrawy. W naszej ofercie znajdziesz modele Kamado Bono picnic, minimo, grande, limited czy media.

Aktywne filtry

Grill ceramiczny Kamado Bono to nie tylko zwykły grill, a kompleksowy system, który wyróżnia się swoją efektywnością i retencją ciepła. Modele grilli Kamado są niezwykle wszechstronne. Nie tylko przyrządzisz na nich potrawy grillowane, ale także gotowane czy duszone mięso w dużych ilościach, dzięki metodzie Low&Slow. Konstrukcja ceramicznego grilla sprawia, że jest to urządzenie wysokotemperaturowe, utrzymujące i osiągające temperatury nawet do 400°C. Dzięki doskonałej izolacji grilla możesz zapomnieć o zużywaniu dużych ilości paliwa. Grill ceramiczny Kamado jako opał wykorzystuje węgiel drzewny, który nie zostawia po sobie dużych ilości popiołu.

Zestaw grilla Kamado zawiera stojak z kołami, dzięki którym możesz swobodnie przenosić go z miejsca na miejsce. Modele grilli Kamado posiadają wbudowane wywietrzniki powietrza, dzięki czemu na każdym etapie grillowania, w łatwy sposób dostosujesz temperaturę. Grill posiada również wbudowany deflektor ciepła, dzięki któremu przygotujesz również większe potrawy grillowane, na ogniu pośrednim. Dzięki czemu ceramiczny Kamado Bono umożliwia grillowanie, wędzenie, ale również pieczenie.

Współczesne grille Kamado łączą w sobie nowoczesne rozwiązania z tradycją Kamado. Elementy ceramiczne grilla umożliwiają szybkie nagrzewanie, więc możesz zacząć grillować w ciągu kilku minut. Przejmij całkowitą kontrolę dzięki intuicyjnym regulatorom. Dzięki temu, że grill osiąga niezwykle wysokie temperatury, nie musisz poświęcać swojego czasu na jego czyszczenie. Wszystkie elementy ceramiczne grilla tworzą spójną i niezwykle estetyczną całość. Kamado Bono to idealny grill ceramiczny, który spełni wszystkie Twoje wymagania i rozbudzi w Tobie pasję do grillowania!