Ocena: 

  Patelnia żeliwna śr 40 cm z dwoma uchwytami Petromax

  Petromax
  Nr indeksowy: FP40H-T
  Cena brutto: 390,00 zł

  Szybki kontakt

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt

  Patelnia żeliwna z dwoma uchwytami Petromax dzięki wykonaniu w 100% z najwyższej jakości żeliwa zaskoczy Cię swoimi niepowtarzalnymi właściwościami cieplnymi. Patelnia w kilka chwil nagrzeje się do wysokich temperatur, które utrzyma przez długi czas i równomiernie odda prosto do potraw. Kumulowanie wysokiej temperatury sprawi, że potrawy znajdujące się w patelni nie wystygną tak szybko, jak w stalowych alternatywach, a Ty będziesz mógł zaserwować je swoim gościom prosto z patelni. Możesz na niej dusić, smażyć i piec mnóstwo rodzajów potraw, jak na przykład posiekane owoce i warzywa, gulasz, potrawy z grzybów, delikatne mięso ryb czy soczyste steki. Sprawdzi się nie tylko na kuchence elektrycznej, nad płomieniem gazowym czy w piekarniku, ale także w trakcie gotowania na świeżym powietrzu, przy ognisku lub odpowiednim grillu. Dodatkowo posiada dwa bardzo wytrzymałe uchwyty, dzięki którym w łatwy sposób przeniesiesz nawet pełną patelnię.

  Petromax fp40h-t to uniwersalna patelnia żeliwna, której możesz używać zarówno na domowych kuchenkach (w tym indukcyjnych), jak i w grillach gazowych i ceramicznych, a nawet na tradycyjnych ogniskach. Jej powierzchnia została odpowiednio przygotowana, aby móc użyć patelnię niemal natychmiast. Dzięki naturalnemu efektowi antyadhezyjnemu, żaden rodzaj potraw nie przywiera do powierzchni naczynia.

  Masywne żeliwo, z którego wykonano patelnię, jest niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia. W celu zachowania go w jak najlepszym stanie zaleca się dokładne mycie w wodzie bez dodatkowych detergentów oraz staranne wysuszenie. Dodatkowo na powierzchnię patelni możesz nanieść niewielką ilość pasty pielęgnacyjnej do żeliwa Petromax, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć patelnię przed rdzą.

  Specyfikacja:

  • materiał - żeliwo
  • pojemność maksymalna - 4,7 L
  • średnica u góry - 40,0 cm
  • średnica dna patelni - 35,0 cm
  • wysokość - 5 cm
  • waga - 5,6 kg
  chat Komentarze (0)
  Ocena: