• Pakiet
Ocena: 

Grillowa patelnia żeliwna z rączką Petromax GP35-T

Nr indeksowy: GP35-T
Cena brutto: 299,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Dostajesz w gratisie

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Patelnia żeliwna Petromax GP35-T wykonana w całości z najwyższej jakości żeliwa zaskoczy Cię swoimi wyjątkowymi właściwościami podczas smażenia. Żeliwo błyskawicznie nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur, długo je utrzymuje nawet na mniejszym ogniu oraz wyjątkowo równomiernie ogrzewa wszystkie produkty. Na patelni żeliwnej Petromax przygotujesz kawałki owoców i warzyw, gulasz, potrawy z grzybów, bardzo delikatne mięso ryb czy soczyste steki. Długa solidna rączka wraz z dodatkowym chwytem znajdującym się po przeciwnej stronie patelni ułatwią przenoszenie pełnej patelni.

Patelnia żeliwna Petromax GP35-T jest tak uniwersalna, że możesz używać jej na wszystkich rodzajach kuchenek, ogrodowych grillach gazowych i ceramicznych, a nawet na tradycyjnych ogniskach. Służy ona do duszenia, smażenia oraz pieczenia i możesz ją użyć niemal natychmiast dzięki wstępnie przygotowanej powierzchni pokrytej trwałą warstwą ochronną gwarantującą naturalny efekt antyadhezyjny.

Żeliwo ma szereg zalet, których nie doświadczysz podczas korzystania ze stalowych patelni. Patelnia żeliwna Petromax GP35-T świetnie gromadzi ciepło i zapobiega wystygnięciu potraw, dzięki czemu możesz podawać je gościom bezpośrednio z patelni. Żeliwną patelnią należy myć samą wodą bez żadnych detergentów. Po dokładnym wytarciu i wysuszeniu zaleca się jej odpowiednią konserwację pastą pielęgnacyjną do żeliwa Petromax, która zapewni utrzymanie patelni w idealnym stanie przez długi czas.

Specyfikacja:

  • materiał - żeliwo
  • pojemność maksymalna - 3,5 L
  • średnica u góry - 35 cm
  • średnica dna patelni - 30 cm
  • wysokość - 6,7 cm
  • waga - 5 kg
chat Komentarze (0)
Ocena: