Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
  0 recenzji produktu

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W

  WARMTEC
  Nr indeksowy: AP168W
  Dostępny
  Cena brutto: 1 099,00 zł
  Kup na RATY 0%

  Zapytaj o produkt
  Zapytaj o produkt
  Twój domowy oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W

  Warmtec AP168W jest idealnym oczyszczaczem powietrza przeznaczonym do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych średniej wielkości. System złożony z aż siedmiu warstw filtrów sprawdzi się dla każdego alergika i astmatyka, a także dla osób mieszkających lub pracujących w dużych miastach borykających się z problemem smogu. Warmtec AP168W doceni także każdy palacz, gdyż oczyszczacz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.


  Warmtec AP168W możesz używać między innymi w:

  • pomieszczeniach mieszkalnych
  • pomieszczeniach biurowych i urzędach
  • przychodniach lekarskich
  • firmach usługowych
  • przedszkolach i żłobkach


  Pozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP168W

  Przywróć sobie zdrowie i doskonałe samopoczucie dzięki nowoczesnej technologii! Poznaj oczyszczacz Warmtec AP168W – jedno z najnowocześniejszych urządzeń, które błyskawicznie poprawiają jakość powietrza, którym oddychasz. Wieloetapowy, aż siedmiostopniowy proces filtracji zapewnia pozbycie się wszelkich uciążliwych objawów alergii, astmy, czy szkodliwego smogu. Usuwa kurz, pyłki, roztocza, bakterie, grzyby i szkodliwe zapachy ze skutecznością aż 99,97%. Wróć do normalnego życia i oddychaj spokojnie.
  Jak działają oczyszczacze powietrza?

  Zanieczyszczone powietrze przechodzi aż przez siedem filtrów, zapewniając niemal stuprocentowe oczyszczenie ze szkodliwych dla zdrowia kurzu, pyłków, sierści, bakterii, grzybów, wirusów, niebezpiecznych dymów oraz zapachów. Są to: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego, sito molekularne, filtr fotokatalityczny, lampa UV oraz jonizator. Wszystko po to, abyś Ty i Twoi najbliżsi mogli cieszyć się zdrowym, czystym powietrzem.             


  7 etapów poprawy jakości powietrza

  1. Filtr wstępny

  odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

  2. Filtr HEPA H13

  jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

  3. Filtr węgla aktywowanego

  którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

  4. Sito molekularne

  działające na podobnej zasadzie do filtra węglowego. Sito również ma mikroporowatą strukturę, różni się jednak ona wielkością porów. Sito molekularne zatrzymuje niemal wszystkie cząsteczki, którym udało się przedostać przez filtr węgla aktywowanego.

  5. Filtr fotokatalityczny

  przyspiesza zachowanie reakcji chemicznych dzięki rozdrobnionemu ditlenkowi tytanu znajdującemu się na powierzchni filtra. Lampa ultrafioletowa sprawia, że na powierzchni filtra zaczynają pojawiać się wolne rodniki -02 oraz grupa hydroksylowa -OH. Są one niezwykle aktywne chemicznie co sprawia, że skutecznie redukują i utleniają lotne substancje organiczne i spaliny.

  6. Lampa UV

  dosłownie niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, którym udało przedostać się przez wcześniejsze filtry. Lampa UV w oczyszczaczach powietrza Warmtec emituje światło UVC o długości fali 254 nm, które ma najsilniejsze oddziaływanie na żywe organizmy.

  7. Jonizator

  generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.

  Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP350W


  Wygodna obsługa

  Urządzenie zostało wyposażone we wszystkie udogodnienia, które czynią jego obsługę banalnie prostą i błyskawiczną. Dotykowy panel sterowania oraz cyfrowy wyświetlacz czytelnie pokazują wszystkie dostępne funkcje, oraz przyciski. Pilot zdalnego sterowania pozwala na jeszcze łatwiejsze zarządzanie oczyszczaczem nawet z wygodnego fotela. Wskaźnik wymiany filtrów od razu pokazuje, kiedy musisz dokupić nowe wkłady. Co więcej, po skończonym procesie, urządzenie automatycznie przechodzi na uśpiony tryb.


  Czujnik monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza PM2,5

  Dzięki zastosowaniu precyzyjnego czujnika USA General Electric zawsze znasz poziom zanieczyszczenia tymi najbardziej szkodliwymi dla człowieka cząsteczkami PM2,5, zwanymi smogiem. Wbudowany w urządzenie cyfrowy wyświetlacz zawsze informuje o ich wpływie na Twoje zdrowie: poziom czerwony oznacza bardzo zły stan powietrza i wymaga natychmiastowej pracy oczyszczacza.
  Zatrzymaj bakterie i wirusy dzięki UV

  Szóstym etapem procesu filtrowania jest tutaj promieniowanie ultrafioletowe UV-C, którego krótka częstotliwość jest w pełni bezpieczna dla człowieka i niewidoczna dla oka. Filtr UV niezwykle skutecznie zapobiega namnażaniu i rozwojowi bakterii oraz wirusów szkodliwych dla Twojego zdrowia.  3 tryby dla każdej sytuacji

  Niezależnie od tego, jakie są Twoje aktualne potrzeby – oczyszczacz Warmtec AP168W dostosuje się do Ciebie. Zadbaj o maksymalną efektywność i wydajność z trybem automatycznym. Śpij spokojnie w ciszy, oddychając czystym powietrzem w trybie sleep. A jeśli potrzebujesz własnych ustawień – wybierz tryb manualny i dopasuj wszystkie parametry urządzenia tak, jak lubisz.

             


                                
  Pełnia bezpieczeństwa Twoich bliskich

  Oczyszczacz wyposażony jest w bezpiecznik – automatycznie wyłącza urządzenie, gdy przednia pokrywa zostanie otworzona. Dzięki temu chroni dzieci przed dostępem do pracującego urządzenia. Posiada też wbudowany czujnik przechyłu. Gdy się przewróci, zasilanie jest odcięte automatycznie. Wszystkie urządzenia marki Warmtec otrzymały również oficjalny atest PZH, co udowadnia, że są w pełni bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i samych użytkowników.


  Główne zalety oczyszczacza powietrza AP168W

   


  Wydajność 60 m²

  Oczyszczaj i nawilżaj powietrze, którym oddychasz w pomieszczeniach do 60 m²: domach, biurach, urzędach, przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki siedmiotapowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W potrafi pracować z wydajnością nawet do 300 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza w bardzo dużych pomieszczeniach.

  Prezentacja Skuteczności  Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

  Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Dodatkowo filtr wstępny możesz samodzielnie czyścić i nie wymaga on regularnej wymiany. Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowia, ale i portfele swoich klientów.

   

  Pilot do zdalnego sterowania

  Koniec z koniecznością ręcznego ustawiania trybów w oczyszczaczu! Warmtec AP168W ma w zestawie pilot do zdalnego sterowania urządzeniem o zasięgu aż 6 metrów. Pilot jest poręczny oraz prosty i intuicyjny w obsłudze. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć tryb SLEEP prosto z wygodnej kanapy i zasnąć oddychając czystym i zdrowym powietrzem.
   

  Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP168W są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

   

  Warmtec - w 100% Polska marka

  Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.
  SPECYFIKACJA WARMTEC AP168W:

  • Model: AP168W
   Zasilanie: 230 V
   Zużycie energii: do 45 W
   Powierzchnia oczyszczania: 30 - 60 m²
   Wydajność maksymalna: do 300 m³/h
   Rodzaj czujnika: USA GE
   Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 7
   Filtr wstępny: TAK
   Filtr HEPA H13: TAK
   Filtr węgla aktywowanego: TAK
   Filtr fotokatalistyczny: TAK
   Lampa UV: TAK
   Jonizator: TAK
   Typ jonizatora: ostrzowy
   Wydajność jonizatora: do 10 mln/cm³
   Nawilżanie powietrza: NIE
   Usuwanie PM2,5: 99,9%
   Usuwanie formaldehydu: 96,2%
   Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
   Regulacja pracy wentylator: 4-stopniowa
   Poziom głośności (tryb nocny): 30 dB (A)
   Poziom głośności (1 stopień prędkości): 37 dB (A)
   Poziom głośności (2 stopień prędkości): 44 dB (A)
  • Poziom głośności (3 stopień prędkości): 49 dB (A)
   Poziom głośności (4 stopień prędkości): 58 dB (A)
   Zużycie energii (tryb nocny): 23 W
   Zużycie energii (1 stopień prędkości): 32 W
   Zużycie energii (2 stopień prędkości): 40 W
   Zużycie energii (3 stopień prędkości): 43 W
   Zużycie energii (4 stopień prędkości): 45 W
   Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 32,9 x 56,9 x 20,5 cm
   Pilot w zestawie: TAK
   Waga: 6,5 kg
   Gwarancja: 36 miesięcy

  W ZESTAWIE:

  • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP168W
   - Komplet filtrów do oczyszczacza Warmtec AP168W
   - Pilot do zdalnego sterowania