Ocena: 

  Grill gazowy Broil King Monarch 390

  Broil King
  Nr indeksowy: 834283PL
  Dostępny

  Broil King Monarch 390 - Black to Grill dla lubiących estetykę i wygodę. Posiada niezawodny system palników Dual-Tube i jest niezwykle wytrzymały ze względu na komponenty ze stali nierdzewnej. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest niewątpliwie zestaw rożna z dodatkowym palnikiem, oraz eleganckie składane boczne półki z chromowanej stali. W jednej z bocznych półek została zamontowana dodatkowa powierzchnia grzewcza umożliwiająca przygotowywanie zup czy sosów. W zestawie zawarto również rożen obrotowy z dedykowanym palnikiem tylnym. Komfort użytkowania podnoszą zintegrowane haki na narzędzia oraz drzwiczki zaprojektowane w sposób umożliwiający umieszczenie butli gazowej w środku.

  Grill Monarch 390 to styl, niezawodność i jakość w jednym. Moc palnika głównego - 8.8 kW

  Cena brutto: 4 599,00 zł

  Zadzwoń i zamów

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt


  Broil King Monarch 390 to grill stworzony z myślą o miłośnikach estetyki i wygody. Jego głównymi zaletami jest innowacyjny system palników Dual-Tube oraz wyjątkowa wytrzymałość dzięki zastosowaniu komponentów ze stali nierdzewnej. Model ten wyróżnia się również eleganckimi składanymi bocznymi półkami z chromowanej stali, pokrytymi trwałą epoksydową farbą proszkową.

  Dodatkowym atutem Broil King Monarch 390 jest obecność kuchenki bocznej umieszczonej w jednej z półek oraz zestaw rożna obrotowego z dedykowanym palnikiem, co znacząco zwiększa możliwości przygotowywania różnorodnych posiłków. Komfort użytkowania podnosi także obecność zintegrowanych haków na narzędzia oraz drzwiczek, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić umieszczenie butli gazowej wewnątrz grilla.

  Monarch 390 to połączenie estetyki, innowacyjności i funkcjonalności. Ten grill nie tylko prezentuje się elegancko, ale także zapewnia wyjątkowe doświadczenia kulinarne, gwarantując niezawodność i wygodę użytkowania.

  Piekarnik Therma-Cast z poszyciem ze stali szlachetnej

  Solidny piekarnik Therma-Cast w grillu gazowym Broil King Monarch 390 to gwarancja odpowiedniej dystrybucji ciepła potrzebnej do pieczenia konwekcyjnego. Piekarnik grilla wykonany jest z grubej formy odlewu z aluminium oraz dodatkowo pokryty proszkowo potrójną warstwą żaroodpornej farby - to znaczny skok jakościowy w porównaniu z niższymi seriami grillów gazowych Broil King. Pokrywa grilla Monarch 390 posiada nienagrzewającą się rączkę, przy pomocy której z łatwością otworzysz piekarnik grilla. 

  Termometr Accu-Temp

  Termometr Accu-Temp to nieodłączny element każdego grilla gazowego Broil King. Wbudowany został w samym centrum pokrywy grilla. Termometr Accu-Temp jest bardzo precyzyjny i skutecznie informuje użytkownika o temperaturze panującej wewnątrz piekarnika grilla gazowego Broil King, a ta potrafi być naprawdę wysoka! Termometr sygnowany jest logiem Broil King stanowiącym doskonałe wykończenie całości.

  ‌Górny ruszt

  To dodatkowa przestrzeń grillowa! Możesz ją wykorzystać do przygotowania takich potraw jak: bułki do hamburgerów, grzanki, kiełbasy, ziemniaki czy kukurydza. Jeśli chcesz utrzymać temperaturę głównych dań, to miejsce jest do tego idealne. Górna półka ma ruchomy mechanizm, który przesuwa się wraz z ruchem otwierania pokrywy piekarnika. Ruszty pokryte emalią wykonana są solidnych prętów stali, o wymiarach 50 × 22,5 cm.

  Dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast

  Jak na porządnego grilla klasy premium przystało - grill gazowy Broil King Monarch 390 wyposażony został w dwie masywne kratki dwustronnych rusztów żeliwnych. Unikalne właściwości żeliwa świetnie sprawdzają się podczas grillowania, dzięki szybkiemu nagrzewaniu się oraz utrzymywaniu wysokiej temperatury na długi czas. Ruszty żeliwne Broil King pokryte są spiekiem ceramicznym dającym lepszy efekt smażenia oraz zapobiegającą przywieraniu potraw. Ruszty są dwustronne - jedna strona z rynienkami zbiera i odparowuje tłuszcz, nadając grillowanym potrawom dodatkowego aromatu, natomiast strona stożkowa jest specjalnie profilowana, tak aby Twój stek przyrządzony na grillu gazowym miał charakterystyczny wzór.

  Aromatyzery Flav-R-Wave

  Flav-R-Wave to innowacyjny system opracowany przez Broil King. Stosowany jest we wszystkich grillach gazowych tej marki, a składa się ze ścianek przegrodowych oraz aromatyzerów wykonany ze stali nierdzewnej. Ich zadaniem jest ochrona palników Dual-Tube przed działaniem skapującego tłuszczu, a także odparowywanie go, co skutkuje nadaniem grillowanym potrawom wyjątkowego aromatu. Technologia Flav-R-Wave w grillach gazowych Broil King dodatkowo zapobiega powstawaniu efektu ognia podczas odpalania grilla.

  Palniki Dual-Tube

  Wyjątkowe palniki dwutubowe Dual-Tube stosowane jedynie w grillach gazowych marki Broil King sprawią, że wysoka temperatura zostanie rozprowadzona jeszcze bardziej równomiernie na całej powierzchni rusztów żeliwnych. Specjalna konstrukcja palników oraz ponad 120 otworów w dwóch rzędach palnika pozwala na rozprowadzanie gazu na całej ich długości, a także gwarantuje błyskawiczne nagrzanie grilla gazowego Monarch 390 nawet podczas ujemnej temperatury na zewnątrz.

  Kuchenka boczna

  Najważniejszym elementem grilla gazowego Broil King Monarch 390 jest obecność kuchenki bocznej, która wbudowana została w lewą półkę. Na kuchence bocznej w grillu gazowym możesz przygotować ulubione przystawki oraz sosy do grillowanych potraw, a także zupy. Dzięki wbudowanej kuchence bocznej zapomnisz o konieczności ciągłego udawania się do domu - wszystko przyrządzisz na swoim grillu gazowym Monarch 390!

  Zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna

  Monarch 390 to grill kompletny - najwyższy model z kultowej serii grillów gazowych Broil King Monarch. Na grillu przygotujesz absolutnie wszystko, a to za sprawą obecności zestawu rożna obrotowego. Zestaw ten składa się z długiego pręta, kolców, przeciwwagi oraz silnika elektrycznego. Dodatkowo dzięki specjalnemu palnikowi rożna, którego płomienie skierowane są wprost na pieczonego kurczaka, możesz mieć pewność, że będzie on miał idealnie chrupiącą skórkę. Zestaw rożna obrotowego w grillu gazowym Monarch 390 zapewnia wolne obroty, dzięki którym kurczak zostanie doskonale upieczony.

  Zawory Linear Flow

  Grille gazowe Broil King wyposażone zostały w zawory Linear Flow, których działanie polega na wyjątkowo płynnej kontroli temperatury. Wszystkie trzy palniki są niezależne od siebie i posiadają swoje własne pokrętła, a więc na grillu gazowym Monarch 390 możesz grillować także metodą pośrednią, korzystając z optymalnego obiegu gorącego powietrza pod pokrywą grilla.

  Składane półki boczne

  Monarch 390 wyposażony został w dwie składane półki boczne wykonane z ocynkowanej stali malowanej proszkowo. Półki w tej serii grillów gazowych Broil King są wyjątkowo wytrzymałe oraz odznaczają się eleganckim designem. Każda z nich posiada uchwyty do zawieszenia akcesoriów do grillowania Broil King, takich jak szczypce, łopatka czy szczotka. Półki można szybko złożyć jednym ruchem, co pozwoli na łatwiejsze przechowywanie grilla gazowego Monarch 390 po udanym grillowaniu.

  S‌zafka na butlę gazową

  Twój ogrodowy grill gazowy Broil King to nie tylko funkcjonalność, ale i stylowy mebel! W każdej szafce grillowej zmieści się butla gazowa o pojemności 11 kg, nawet ta z wysokim kołnierzem. Grill gazowy Broil King będzie wyglądał jak elegancki sprzęt, doskonale komponując się z wystrojem Twojej przestrzeni ogrodowej. Specjalny schowek na butlę gazową został zaprojektowany tak, by pasował do wszystkich standardowych rozmiarów butli.

  P‌odstawa jezdna

  Firma Broil King szczególną uwagę przykłada do solidnej konstrukcji. W tym przypadku podstawę stanowią solidne i grube tworzywa sztuczne, które są idealną bazą do zamontowania głównej konstrukcji grilla gazowego Broil King. Zastosowanie wyższych kół sprawia, że grill nadaje się do transportu na wyboistym i trawiastym terenie. Natomiast mniejsze kółka mają możliwość blokady, dzięki czemu grill się nie stoczy i pozostanie w jednym miejscu przy dynamicznej pracy w trakcie grillowania.  Specyfikacja grilla gazowego Monarch™ 390:

  • 3 opatentowane palniki Dual-Tube™ ze stali szlachetnej o łącznej mocy 8.8 kW.
  • 3 aromatyzery Flav-R-Wave™ wykonane ze stali szlachetnej.
  • Wymiar rusztów głównych 55 × 38 cm.
  • Górny ruszt ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu o rozmiarach 50 × 22,5 cm.
  • 2 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™.
  • Zawory Linear-Flow™ z płynną kontrolą temperatury.
  • Zapalarka Sure-Lite™.
  • Precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp™.
  • Piekarnik Therma-Cast™ wykonany z odlewu aluminium.
  • Drzwi grilla wykonane z ocynkowanej stali pokrytej epoksydową farbą proszkową.
  • Składane półki boczne z wieszakami na akcesoria.
  • 2 duże 18 cm kółka odporne na pęknięcia.
  • 2 obrotowe kółka 6,4 cm z możliwością blokady.
  • Elementy grilla pokryte epoksydową farbą proszkową.
  • Szafka z miejscem na 11 kg butlę z gazem.
  • Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.
  • Kuchenka boczna z palnikiem o mocy 2,7 kW.
  • Zestaw rożna obrotowego z 4,4 kW palnikiem rożna, prętem z kolcami oraz silnikiem elektrycznym.


  ‌W trosce o bezpieczeństwo przesyłek wszystkie grille wysyłane są na palecie.


  Wymiary grilla:

  • wysokość - 122 cm

  • wysokość z otwartą pokrywą - 147 cm

  • szerokość -  134 cm

  • szerokość z opuszczonymi półkami - 86 cm

  • głębokość - 60 cm

  • głębokość z otwartą pokrywą - 76 cm (pokrywa cofa się 16 cm)

  Waga grilla:

  • Monarch™ 390 - 48 kg

  Wymiary rusztów:

  • głębokość górnej półki - 22,5 cm

  • szerokość górnej półki -  50 cm

  • głębokość rusztów - 38 cm

  • szerokość rusztów - 55 cm


  Okres gwarancji na poszczególne podzespoły:

  • Elementy pokrywy ze stali szlachetnej - 25 lat
  • Piekarnik z odlewu aluminium - 25 lat
  • Ruszty żeliwne - 2 lata
  • Aromatyzer Flav-R-Wave™ - 3 lata
  • Palniki Dual-Tube™ - 10 lat
  • Palnik rożna - 10 lat
  • Palnik kuchenki bocznej - 2 lata
  • Pozostałe elementy oraz farba - 2 lata

  Warunkiem udzielenia gwarancji jest rejestracja produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu, dokonana za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej www.broilking.pl/rejestracja. Do rejestracji konieczne jest posiadanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura) na terenie Polski.

  Oferowany przez nas produkt jest przystosowany do polskich norm i ciśnienia gazu, co zostało potwierdzone certyfikatem unijnym CE. Wszystkie grille gazowe marki Broil King produkowane są w USA i Kanadzie w celu zapewnienia najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy dokonują rygorystycznych kontroli jakości oraz szczelności systemu w celu zapewnienia bezpiecznych w użyciu urządzeń, aby każdy mógł cieszyć się czasem spędzonym przy grillu. 

  Wszystkie grille gazowe Broil King® są Reddi-Bilt™, czyli wstępnie zmontowane, co powoduje ze czas potrzebny na ich montaż jest skrócony. Jednocześnie wszystkie komponenty odpowiedzialne za doprowadzenie gazu zostały zmontowane w fabryce, co gwarantuje szczelność instalacji oraz bezpieczeństwo.

  • Waga: 48 kg
  • Wysokość grilla 122 cm
  • Szerokość grilla 134 cm
  • Powierzchnia grillowa 55 x 38 cm
  • Głębokość grilla 60 cm
  • Palniki 3 Dual-Tube - 8,8 kW
  • Pokrywa i Kocioł Odlew aluminium
  • Ruszt Żeliwny dwustronny
  • Kolor: Czarno-srebrny
  • System zapalania piezoelektryczny
  • Termometr: Tak
  • Uchwyty na akcesoria: 4
  • Gwarancja - pokrywa/piekarnik: 25 lat
  • Gwarancja - palniki: 10 lat
  • Gwarancja - inne: 5 lat
  • Zestaw rożna z palnikiem: Tak
  • Kuchenka boczna: Tak
  • Butla 11kg wejdzie ?: Tak
  • Oświetlenie piekarnika: Nie
  chat Komentarze (0)
  Ocena: