0 recenzji produktu

  Rozpylacz oleju Grill Pro

  Grill Pro
  Nr indeksowy: 50945
  Dostępny

  Rozpylacz do oleju na grill

  Rozpylacz do oleju na grill może okazać się zbawienny i uchronić żywność przed zniszczeniem. Wyobraź sobie, że na grillu masz dorodny kawałek ulubionego mięsa, jednak gdy chcesz go zdjąć, to jest to niemożliwe, bo mięso przykleja się do powierzchni. Specjalnie opracowany, aby nie przywierać w wyższych temperaturach rozpylacz do oleju, sprawia, że ​​sprzątanie jest błyskawiczne, a wszystkie grillowane potrawy po prostu stają się lepsze i odchodzą w całości od rożna. Warto w niego zainwestować i podawać wyśmienite dania.

  Cena brutto: 39,00 zł
  Kup na RATY 0%

  Zapytaj o produkt
  Zapytaj o produkt

  Rozpylacz oleju GrillPro zapewni twojemu rusztowi trwałość na lata, dzięki świetnej konserwacji olejem. Spryskiwacz rozprowadza mgiełkę, która idealnie pokrywa całą spryskiwaną powierzchnię rusztu. Dobrze nawilżony ruszt zapobiegnie przywieraniu do niego potraw, co na pewno uprzyjemni grillowanie. Dodatkowo możesz też rozpylić olej bezpośrednio na potrawy, sprawiając, że twoje mięso będzie zawsze idealnie nawilżone. Dzięki zastosowaniu specjalnych olejków ziołowych, nadasz swoim potrawom unikalnego aromatu.

  Rozpylacz oleju – trwałość rusztu na lata

  Jeśli dbasz o swój sprzęt, to na pewno obejmuje to także grilla. Przedstawiamy więc rozpylacz oleju. Zapewnia on Twojemu rusztowi trwałość przez długie lata, dzięki starannej konserwacji olejem. Spryskiwacz zamontowany w rozpylaczu rozprowadza mgiełkę, która pokrywa całą spryskiwaną powierzchnię rusztu. Odpowiednio nawilżony ruszt nie przylepia do siebie grillowanych potraw, co jest dość istotne w procesie grillowania. Dodatkowo rozpylacz oleju można stosować bezpośrednio na grillowane potrawy. 

  Rozpylacz jest całkowicie przyjazny środowisku z uwagi na brak aerozoli.

  Pojemność:

  • 350 ml