• Pakiet
Ocena: 

Smoker BBQ Borniak INOX TIMER BBDST-70 v1.4 Cyfrowy

Borniak
Nr indeksowy: BBDST-70 v1.4
Ostatnie sztuki w magazynie

Poznaj najbardziej zaawansowaną i pojemną wędzarnię w naszej ofercie. Borniak Smoker BBDST-70 v1.4 wyróżnia się nie tylko swoją wielkością, ale także doskonałym wykonaniem i uzyciem materiałów najwyższej jakości. Wnętrze wędzarni wykonano z bardzo łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej, a obudowa to szczotkowana na mokro i lekko matowa stal nierdzewna niezwykle odporna na warunki atmosferyczne i świetnie prezentująca się w Twoim ogrodzie. Borniak Smoker ma podwójną grzałkę o większej mocy, która umożliwia osiągnięcie nawet 150°C. Wygodne sterowanie za pomocą cyfrowego panelu i wbudowany komputer zapewnią wysoką kontrolę nad stale utrzymywaną temperaturą w komorze.

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Wędzarnia cyfrowa Borniak Smoker BBQ BBDST-70 v1.4 jest niewielką wędzarnią o dużych możliwościach. Seria Smoker Barbecue została dodatkowo wzmocniona i ulepszona tak, aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Podwójna grzałka o zwiększonej mocy grzewczej i lepsza izolacja pozwolą na osiągnięcie temperatury dochodzącej do 150°C. Na cyfrowym panelu sterowania w łatwy sposób ustawisz wybraną temperaturę, o której poinformuje Cię niewielki ekran. Wędzarnia Borniak Smoker BBQ BBDST-70 v1.4 ma 70 litrów pojemności pozwalających na jednoczesne wędzenie do 10 kg mięs lub do 8 kg kiełbas. Urządzenie niemal w całości wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, której właściwości pozwolą na efektywne wędzenie przez cały rok.

Wersja v1.4 została wzbogacona o nową tace odgrodową, wzmocnione regulowane nóżki oraz nowy panel sterowania z funkcją TIMER.

 Ulepszona wędzarnia Borniak Smoker Barbecue

Seria Smoker Barbecue oferuje kilka ulepszeń względem standardowych wędzarni Borniak. Są to bardzo zaawansowane urządzenia o dużej mocy grzewczej pozwalającej na osiągnięcie temperatury aż 150°C. Nawet jeśli masz duże doświadczenie w wędzeniu, możesz być pewien, że wędzarnia Borniak Smoker BBQ nie zawiedzie Cię i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Wędzarnia dla każdego

Cyfrowa wędzarnia Borniak Smoker BBQ została zaprojektowana tak, by z jej możliwości mogły skorzystać zarówno doświadczone osoby, jak i zupełni amatorzy. Dzięki między innymi ułatwionej obsłudze urządzenia oraz zwiększonej mocy grzewczej możesz bez problemu uwędzić ulubione wyroby bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.


Wędzarnia z automatycznym wytwarzaniem dymu

Generowanie dymu w wędzarni Borniak Smoker BBQ zostało w pełni zautomatyzowane. Wystarczy uzupełnić zasobnik generatora dymu drewnianymi zrębkami oraz wcisnąć odpowiedni przycisk, aby nadać wyrobom wyjątkowego wędzonego smaku i aromatu.
Pojemna wędzarnia Borniak o niewielkich gabarytach

Uwędzenie jednocześnie do 10 kg mięs lub do 8 kg kiełbas umożliwi 70-litrowa komora wędzarnicza. Ta średniej wielkości wędzarnia idealne sprawuje się podczas standardowych przyjęć z rodziną i znajomymi. Sześć solidnych półek oraz różne zestawy haków umożliwią łatwe umieszczenie wszystkich rodzajów mięs w wędzarni.


Nowy sterownik cyfrowy z funkcją Timer

Dużą przewagą nad tradycyjnymi wędzarniami analogowymi jest tu z pewnością cyfrowy panel sterowania z czytelnym ekranem. Kontrola temperatury podczas wędzenia jeszcze nigdy nie była tak dokładna, jak w wędzarni Borniak BBDST-70 v1.4! Nowy sterownik z funkcją TIMER daje nam możliwość ustawiania czasu dla poszczególnych funkcji tj. grzanie, generowanie dymu, osuszanie.Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Model Borniak BBDST-70 v1.4 wyróżnia się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zarówno wnętrze urządzenia, jak i zewnętrzna obudowa została wykonana z tego trwałego materiału. Zewnętrzna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej na mokro jest nieco matowa, co prócz ciekawego wyglądu daje wędzarni wysoką odporność na warunki atmosferyczne.Nowa misa odgrodowa

Wędzarnie w wersji 1.4 zostały wyposażone w zupełnie nową misę odgrodową. Nowa misa ma formę spadzistej "harmonijki" składającej się z 4 poziomów. Taka konstrukcja jeszcze lepiej zbiera cały tłuszcz i odprowadza go do miseczki poniżej dodatkowo zapewniając większy przepływ powietrza niż w przypadku starej konstrukcji misy.Nowe wytrzymałe stopki

Stopki w wersji 1.4 są dużo bardziej wytrzymałe i odporne na uszkodzenia niż w starszych modelach. Poprzednie serie wędzarni posiadały stopki oraz gniazdo stopki wykonane z plastiku. W modelu 1.4 gniazda wykonane są z metalu i zakończone gumową regulowaną stopką.Możliwość wymiany stopki na koła

Nowe stopki wersji 1.4 zostały zaprojektowane tak aby z łatwością można było wymienić je na kółka. Kółka są wytrzymałe i świetnie radzą sobie z nierównościami podłoża, dzięki czemu nie będziesz musiał już nigdy podnosić wędzarni, aby przenieść ją z miejsca na miejsce.

Wyposażenie wędzarni cyfrowej Borniak Smoker BBQ BBDS-150:

L.p.ZdjęcieNazwaIlość
1Wędzarnia1 szt.
2Generator dymu1 szt.
3Zrębki wędzarnicze 2 L5 szt.
4Kije wędzarnicze3 szt.
5Misa ociekowa1 szt.
6Regulowane nóżki4 szt.
7Miseczki na wodę2 szt.
8Uchwyty do przenoszenia2 szt.
9Uchwyt do drzwi1 szt.
10Komin z szybrem1 szt.
11Pokrywka na generator dymu1 szt.
12Ociekacz1 szt.
13Kable zasilające2 szt.
14Misa BBQ1 opak.
15Ruszt wzmocniony1 szt.
16Przyprawa Magic Dust1 szt.
17Sterownik cyfrowy Timer1 szt.
18Kabel przedłużający1 szt.

Specyfikacja dla wędzarni cyfrowej Borniak Smoker BBQ BBDST-70 v1.4:

 • Wielkość: 70 L
 • Sterowanie: Panel cyfrowy TIMER
 • Materiał: Stal nierdzewna
 • Max. temperatura: 150°C (BBQ)
 • Napięcie znamionowe: 230 V
 • Moc urządzenia: 1115 W
 • Zakres pracy: 0 - 150°C
 • Ilość poziomów: 6
 • Maksymalny wsad: 10 kg
 • Pojemność komory: 70 L (30 x 40 x 58 cm)
 • Wymiary wędzarni (dł x szer x wys): 40 x 63 x 104 cm
 • Waga: 26 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Potencjalne wahania temperatur w przypadku wędzarni cyfrowych wynoszą 0-2°C

chat Komentarze (0)
Ocena: