• -900,00 zł
 • Pakiet

Ocena: 

Grill gazowy Napoleon ROGUE SE 525 INOX z Kuchenką

Napoleon
Nr indeksowy: RSE525RSIBPSS-1-PL
Ostatnie sztuki w magazynie

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 525 INOX zachwyca niemal stuprocentowym wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Grill jest nie tylko wyjątkowo odporny na uszkodzenia, ale także rewelacyjnie się prezentuje, a stal nierdzewna czyni z niego wręcz ozdobę w ogrodzie. Rogue SE 525 INOX posiada kuchenkę boczną Sizzle-Zone z palnikiem podczerwonym mogącym osiągnąć temperaturę nawet 800°C. Duża powierzchnia grillowa rusztów wykonanych ze stali szlachetnej zostanie równomiernie nagrzana dzięki czterem palnikom tubowym. Napoleon Rogue SE 525 INOX jest najbardziej kompletnym modelem z serii Rogue, łącząc ze sobą funkcjonalność z niezwykłą jakością wykonania.

Uwaga! Zestaw rożna obrotowego do kupienia oddzielnie!

900,00 zł 8 999,00 zł
Cena brutto: 8 099,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Dostajesz w gratisie

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 525 INOX z bocznym palnikiem na podczerwień Sizzle Zone i tylnym palnikiem do rożna to wyjątkowe urządzenie dla każdego miłośnika grillowania. Posiada wytrzymałą podstawę zapewniającą mu stabilność całej konstrukcji, a opatentowany system dystrybucji ciepła wewnątrz grilla odpowiada za równomierny przyrost temperatury. Niezawodny układ zapłonu Jetfire sprawi, że każdy z czterech palników, wykonanych w całości ze stali nierdzewnej, odpali się za każdym razem. Wszystko po to, by nic nie zakłócało Twojego grillowania 

Smaż steki podobnie jak w restauracji na bocznym palniku Sizzle Zone, a gdy z niego nie korzystasz, wykorzystaj go jako półkę boczną i zapewnij sobie dużo miejsca na przygotowywanie potraw. Grill gazowy Napoleon Rogue SE oferuje zintegrowany otwieracz do butelek, wysoką górną pokrywę, pod którą zmieścisz nawet duże kawałki mięsa i nowy, elegancki panel sterowania z podświetlanymi, ergonomicznymi pokrętłami. Żaden inny grill nie zapewnia takiej wszechstronności ani wysokiej jakości komponentów w podobnej cenie. Wszystko po to, byś miał dokładnie to, czego potrzebujesz do przygotowywania własnych wykwintnych potraw!Ruszty ze stali nierdzewnej Wave w grillu gazowym Napoleon

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 525 INOX ma w zestawie komplet rusztów wykonanych ze stali szlachetnej, których główną przewagą nad rusztami żeliwnymi jest brak konieczności każdorazowego dokładnego czyszczenia i starannego konserwowania po grillowaniu. Dodatkowo stalowe ruszty są nieco bardziej odporne na pęknięcia. Ruszty w grillach gazowych Napoleon mają wyjątkowy pofalowany kształt, co przekłada się na lepsze przeniesienie ciepła do potraw. Stalowy ruszt w grillu gazowym to doskonały wybór dla wszystkich osób, które nie znoszą każdorazowego konserwowania rusztów i zależy im na szybkim grillowaniu.
Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

Piekarnik wykonany z grubego odlewu aluminium jest wyjątkowo szczelny, duży i odporny na wszelkie uszkodzenia oraz powstawanie rdzy. Jego odpowiednia grubość pozwala bez przeszkód grillować nawet przy niskich temperaturach w zimie. Pokrywa w grillu gazowym Napoleon Rogue SE 525 INOX została nieco podwyższona w porównaniu z modelami z serii Rogue, co ułatwi grillowanie wyjątkowo dużych kawałków mięsa. Szczelny oraz duży objętościowo piekarnik wraz z pokrywą dają możliwość grillowania metodą pośrednią.


Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

Na panelu sterowania znajdziesz cztery duże pokrętła do głównych palników tubowych wykonanych ze stali nierdzewnej. Każdy z nich ma swoje własne pokrętło, gdyż palniki w grillu gazowym Napoleon Rogue SE 525 INOX są od siebie w pełni niezależne. W uruchomieniu palników pomoże zaawansowany system rozpalania Jetfire. Bezpośrednio nad palnikami znajdują się stalowe blaszki zwane aromatyzerami, których zadaniem jest ochrona palników przez ściekającym tłuszczem, pomaganie w równomiernym rozprowadzeniu ciepła oraz odparowanie nadmiaru tłuszczu ze swojej powierzchni, co nadaje grillowanym potrawom dodatkowego aromatu.
Grill gazowy z kuchenką boczną Sizzle-Zone na podczerwień

Sizzle-Zone to coś więcej niż zwykła kuchenka boczna. Kuchenka z palnikiem na podczerwień zdolnym do osiągnięcia nawet 800°C pozwoli nie tylko na szybkie ugotowanie zupy i podgrzanie sosów, ale przede wszystkim stanowi dodatkową pełnoprawną powierzchnię do grillowania, na której ugrillujesz stek nawet szybciej niż na standardowych palnikach tubowych. Po skorzystaniu z kuchenki Sizzle-Zone wystarczy zamknąć stalową klapę, aby nadal mieć pojemną półkę boczną. 
Grill gazowy z rożnem obrotowym i tylnym palnikiem podczerwonym

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 525 INOX daje możliwość zamontowania zestawu rożna obrotowego, który w połączeniu z tylnym palnikiem na podczerwień da wspaniałe rezultaty w postaci soczystego mięsa z delikatnie chrupiącą skórką. Zestaw zasilany jest silnikiem elektrycznym gwarantującym powolne obracanie całości, a to gwarantuje idealnie równomiernie upieczone mięso bez ryzyka przypalenia. Zestaw rożna obrotowego umożliwia przyrządzeni nie tylko tradycyjnego kurczaka czy pieczeń, ale również kebaba czy szaszłyki.  
Grill gazowy Napoleon Rogue SE 525 INOX z dodatkowymi funkcjami

Na Twoje zadowolenie z codziennego grillowania wpłynie także szereg pomniejszych funkcji, bez których ciężko wyobrazić sobie grilla premium. Pokrywa grilla ma na samym środku termometr Accu-Probe, który precyzyjnie wskazuje temperaturę pod pokrywą, co przydaje się zwłaszcza podczas grillowania pośredniego. Składane półki boczne ułatwią przechowywanie grilla w małych pomieszczeniach, a haczyki na akcesoria i wbudowany otwieracz do napojów sprawią, że podczas grillowania wszystko będziesz mieć pod ręką. Oprócz tego w pojemnej szafce grilla możesz umieścić 11 kg butlę gazową, a wgłębienie w podstawie grilla zapewni jej maksymalną stabilność.

15-letnia gwarancja

 • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Pokrywa ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Ruszty ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Pozostałe części - 2 lataPowierzchnia

74 x 45 cm


Głębokość

64 cm


Wysokość

123 cm (z zamkniętą pokrywą)
160 cm (z uniesioną pokrywą)


Szerokość

154 cm (półka boczna rozłożona)
127 cm (półka boczna złożona)

 • Waga: 79 kg
 • Wysokość grilla 123 cm
 • Szerokość grilla 154 cm
 • Powierzchnia grillowa 74 x 45 cm
 • Głębokość grilla 64 cm
 • Palniki 4 - 16,6 kW
 • Ruszt Ruszt WAVE™ ze stali nierdzewnej
 • Zestaw rożna z palnikiem: Rożen obrotowy | palnik na podczerwień
 • Kuchenka boczna: 4,5 kW
 • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
chat Komentarze (0)
Ocena: