• -800,00 zł
 • Pakiet

Ocena: 

Grill gazowy Napoleon ROGUE SE 425 PHANTOM

Napoleon
Nr indeksowy: RSE425RSIBPMK-1-PL-PHM
Ostatnie sztuki w magazynie

Grill gazowy Napoleon SE 425 Phantom to dobrze znany grill w stylowej, czarnej odsłonie. Jedna z największych zalet tego modelu, czyli kuchenka boczna z palnikiem na podczerwień osiąga nawet 800°C, a przy tym pobiera stosunkowo niewiele gazu. W komplecie - podczerwony palnik do rożna, idealny do opiekania potraw. Grill wyposażono w 3 palniki tubowe i dwie duże kratki dwustronnych rusztów żeliwnych pokrytych spiekiem ceramicznym. Napoleon Rogue SE 425 Phantom to nowoczesny grill gazowy o wyjątkowym designie.

800,00 zł 8 299,00 zł
Cena brutto: 7 499,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Dostajesz w gratisie

Kup na raty 0%

Zapytaj o produktRuszty ze stali nierdzewnej Wave w grillu gazowym Napoleon

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom posiada masywne ruszty ze stali szlachetnej, które rozgrzeją się do wysokich temperatur w kilka chwil. Stalowe ruszty są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu niż ruszty żeliwne. Nie wymagają dokładnej konserwacji po każdym grillowaniu, a ponadto są bardziej odporne na pęknięcia. Wyjątkowy falowany kształt żeberek rusztów pozwala lepiej przenieść całe ciepło prosto do potraw. Ruszty ze stali szlachetnej to najlepszy wybór dla każdego, kto ceni sobie szybkie przyrządzenie ulubionych potraw na grillu.
Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

Połączenie nieco wyższej pokrywy w serii Rogue SE wraz z solidnym i szczelnym piekarnikiem pozwoli bez przeszkód grillować metodą pośrednią, gdyż grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom oferuje odpowiedni obieg powietrza wewnątrz. Piekarnik został wykonany z bardzo grubego odlewu aluminium będącego odpornym na wszelkie uszkodzenia oraz powstawanie rdzy. Najlepszym dowodem na trwałość piekarnika jest aż 15-letni okres gwarancyjny, którym objął go producent.


Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

Trzy standardowe palniki tubowe, w które wyposażono grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom doskonale radzą sobie z szybkim nagrzaniem rusztów żeliwnych. Palniki są niezależne od siebie, dzięki czemu możesz sterować każdym z nich osobno za pomocą odpowiednich pokręteł. W odpaleniu grilla pomoże Ci zaawansowany system rozpalania Jetfire. Aromatyzery znajdujące się nad palnikami chronią je przed szkodliwym działaniem ściekającego tłuszczu oraz odparowują część tłuszczu, nadając potrawom aromatu.
Grill gazowy z kuchenką boczną Sizzle-Zone na podczerwień

Kuchenka boczna to zdecydowanie coś, na co warto zwrócić uwagę decydując się na grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom. Kuchenka Sizzle-Zone z palnikiem na podczerwień może rozgrzać się nawet do 800°C! Pozwoli to nie tylko na ugotowanie zupy i podgrzanie sosów w mgnieniu oka, ale nawet na szybkie przygotowanie pełnoprawnych potraw. Na kuchence Sizzle-Zone w kilka chwil ugrillujesz rewelacyjnego steka - nawet do ponad dwóch razy szybciej niż na standardowych palnikach tubowych! Jeśli chcesz mieć większą powierzchnię roboczą wokół grilla, po prostu zamknij kuchenkę metalową klapą.
Grill gazowy z tylnym palnikiem podczerwonym

Fanów pieczonego kurczaka z grilla z pewnością zadowoli fakt, że grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom posiada specjalny palnik na podczerwień umieszczonym w głębi piekarnika. Rozgrzewa się do bardzo wysokich temperatur, a gdy dokupisz do tego zestaw rożna obrotowego, przyrządzenie idealnie soczystego kurczaka, piecze, kebaba czy szaszłyków nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Wystarczy nabić na pręt rożna ulubione składniki i włączyć silnik elektryczny, by cały dalszy proces przebiegł w pełni automatycznie. Powolne obracanie pręta ze składnikami i ich ogrzewanie to gwarancja soczystego mięsa i chrupiącej skórki, których nie osiągniesz w tradycyjnym grillowaniu.
Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom z dodatkowymi funkcjami

Ciężko wymienić wszystkie funkcje i zalety ułatwiające i uprzyjemniające grillowanie, którymi może pochwalić się grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 Phantom. Pokrywa jest wyposażona w precyzyjny termometr Accu-Probe, którego zadaniem jest ciągłe informowanie o temperaturze panującej wewnątrz grilla przy zamkniętej pokrywie. Osoby cierpiące na brak miejsca mogą w każdej chwili złożyć półki boczne, dzięki czemu grill zajmuje znacznie mniej miejsca. Haczyki na akcesoria w półkach bocznych pozwolą na zawieszenie łopatki czy szczypiec, a w szafce grilla zmieścisz 11 kg butlę gazową, umieszczając ją w specjalnym wgłębieniu, by mieć pewność, że będzie maksymalnie stabilna nawet podczas przenoszenia grilla.

15-letnia gwarancja

 • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Pokrywa emaliowana - 15 lat
 • Ruszty ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Pozostałe części - 2 lata


Powierzchnia

60 x 45 cm


Głębokość

64 cm


Wysokość

123 cm (z zamkniętą pokrywą)
160 cm (z uniesioną pokrywą)


Szerokość

140 cm (półka boczna rozłożona)
114 cm (półka boczna złożona)

 • Waga: 67 kg
 • Wysokość grilla 123 cm
 • Szerokość grilla 140 cm
 • Powierzchnia grillowa 60 x 45 cm
 • Głębokość grilla 64 cm
 • Palniki 3 - 14,25 kW
 • Ruszt Ruszt WAVE™ ze stali nierdzewnej
 • Zestaw rożna z palnikiem: Rożen obrotowy | palnik na podczerwień
 • Kuchenka boczna: 4,5 kW
 • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
chat Komentarze (0)
Ocena: