Ocena: 

  Grill gazowy Napoleon ROGUE SE 425 z Rożnem

  Napoleon
  Nr indeksowy: RSE425RSIBPK-1-PL-A
  Dostępny

  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną kuchenką boczną Sizzle-Zone z palnikiem podczerwonym zdolnym rozgrzać się nawet do 800°C. W tylnej części piekarnika znajdziesz podczerwony palnik do rożna, a na dnie znajdują się 3 palniki tubowe chronione od góry aromatyzerami ze stali nierdzewnej. Dwustronne ruszty żeliwne szybko się nagrzeją i długo utrzymają swoją wysoką temperaturę. Grill Napoleon Rogue SE 425 to grill gazowy, który zdecydowanie zaspokoi oczekiwania nawet doświadczonych pasjonatów grillowania. 

  Cena brutto: 6 199,00 zł

  Zadzwoń i zamów

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt  Ruszty żeliwne Wave w grillu gazowym Napoleon

  Grill gazowy Napoleon Rogue 425 SE to urządzenie o sporej powierzchni do grillowania, na którą składają się dwie duże kratki rusztów żeliwnych Wave. Każda z nich jest dwustronna - jedna strona odpowiada za lepsze odprowadzenie tłuszczu, a druga nadaje stekom charakterystycznego diamentowego wzoru. Powierzchnia rusztów została pokryta cienką warstwą spieku ceramicznego, która zapobiega przywieraniu potraw i wydłuża żywotność rusztów, chroniąc je przed rdzą. Żeberka rusztów mają niepowtarzalny, falowany kształt, który sprawia, że ciepło wygenerowane przez palniki zostaje lepiej przeniesione do potraw.  
  Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

  Duży objętościowo i szczelny piekarnik wraz z podwyższoną pokrywą stworzą świetne warunki do grillowania pośredniego dzięki odpowiedniemu obiegowi powietrza wewnątrz grilla przy zamkniętej pokrywie. Piekarnik w grillu gazowym Napoleon Rogue SE 5425 wykonany jest z grubego odlewu aluminium, który pozwala na bezproblemowe grillowanie nawet zimą. Najwyższej jakości wykonanie zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia i powstawanie rdzy, a producent obejmuje go aż 15-letnim okresem gwarancyjnym.


  Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

  Cztery palniki w grillu gazowym Napoleon Rogue SE 425 zapewniają odpowiednią moc, by równomiernie nagrzać całą powierzchnię rusztów. Palniki tubowe wykonane są ze stali szlachetnej, a każdy z nich odpalisz innym pokrętłem, dzięki czemu palniki są od siebie niezależne, a Ty nie jesteś zmuszony to korzystania z nich wszystkich i nagrzewania całej powierzchni grillowej za każdym razem. Skuteczną ochronę przed dostaniem się resztek tłuszczu do wnętrza palników zapewniają aromatyzery ze stali nierdzewnej, które dodatkowo wzbogacą potrawy o jeszcze ciekawszy aromat, odparowując nadmiar tłuszczu ze swojej powierzchni.
  Grill gazowy z kuchenką boczną Sizzle-Zone na podczerwień

  Kuchenka boczna Sizzle-Zone to jedna z najnowocześniejszych kuchenek do grilli gazowych dostępna na rynku. Palnik na podczerwień potrafi rozgrzać się w kilka chwil nawet do temperatury 800°C. Od teraz na grillu gazowym Napoleon Rogue SE 425 nie tylko ugotujesz zupę i podgrzejesz sosy, ale nawet ugrillujesz idealny stek i to nawet dwa raz szybciej niż w tradycyjny sposób. Kuchenka boczna Sizzle-Zone to dosłownie dodatkowa powierzchnia do grillowania 
  Grill gazowy z rożnem obrotowym i tylnym palnikiem podczerwonym

  Ciężko przygotować idealnie soczystego kurczaka z delikatną, chrupiącą skórką w inny sposób niż na rożnie obrotowym. Zestaw rożna z palnikiem na podczerwień znajdujący się w grillu gazowym Napoleon Rogue SE 425 to obowiązkowy dodatek dla każdego fana kurczaka z grilla, ale nie tylko. Prócz klasycznego kurczaka, na rożnie upieczesz pieczeń, kebaba czy szaszłyki. Wszystko, co musisz zrobić to nabicie ulubionych produktów na pręt rożna i włączenie silnika elektrycznego, który zadba o powolne obracanie pręta i równomierne upieczenie mięsa.
  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 z dodatkowymi funkcjami

  Na Twoje zadowolenie z codziennego grillowania wpłynie także szereg pomniejszych funkcji, bez których ciężko wyobrazić sobie grilla premium. Pokrywa grilla ma na samym środku termometr Accu-Probe, który precyzyjnie wskazuje temperaturę pod pokrywą, co przydaje się zwłaszcza podczas grillowania pośredniego. Składane półki boczne ułatwią przechowywanie grilla w małych pomieszczeniach, a haczyki na akcesoria i wbudowany otwieracz do napojów sprawią, że podczas grillowania wszystko będziesz mieć pod ręką. Oprócz tego w pojemnej szafce grilla możesz umieścić 11 kg butlę gazową, a wgłębienie w podstawie grilla zapewni jej maksymalną stabilność.

  15-letnia gwarancja

  • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
  • Pokrywa emaliowana - 15 lat
  • Ruszty ze stali nierdzewnej - 15 lat
  • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Pozostałe części - 2 lata


  Powierzchnia

  74 x 45 cm


  Głębokość

  64 cm


  Wysokość

  123 cm (z zamkniętą pokrywą)
  160 cm (z uniesioną pokrywą)


  Szerokość

  154 cm (półka boczna rozłożona)
  127 cm (półka boczna złożona)

  • Waga: 67 kg
  • Wysokość grilla 123 cm
  • Szerokość grilla 140 cm
  • Powierzchnia grillowa 60 x 45 cm
  • Głębokość grilla 64 cm
  • Palniki 3 - 14,25 kW
  • Ruszt Ruszt WAVE™ ze stali nierdzewnej
  • Zestaw rożna z palnikiem: Rożen obrotowy | palnik na podczerwień
  • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
  chat Komentarze (1)
  Ocena: