• -280,00 zł

Ocena: 

Grill gazowy Napoleon ROGUE XT 425 z Kuchenką

Napoleon
Nr indeksowy: RXT425SIBPK-1-PL
Obecnie brak na stanie

Grill gazowy Napoleon Rogue XT 425 wyposażony jest w trzy palniki tubowe, które błyskawicznie i równomiernie ogrzewają masywne dwustronne ruszt żeliwne Wave. Grill posiada nowoczesną kuchenkę boczną Sizzle-Zone, na której przgotujesz nie tylko zupę czy sosy, ale nawet stek. Kuchenka z palnikiem podczerwonym rozpala się nawet do 800°C i stanowi dodatkową powierzchnię do grillowania. Napoleon Rogue XT 425 to niewielki grill gazowy o dużych możliwościach i klasycznym designie oraz wykonany z wytrzymałych materiałów. Idealny do przygotowania posiłków dla 4-5 osób.

280,00 zł 4 999,00 zł
Cena brutto: 4 719,00 zł

Zadzwoń i zamów

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Czy chcesz uzyskać informacje, kiedy produkt będzie dostępny?
Zapytaj o produktRuszty żeliwne Wave w grillu gazowym Napoleon

Grill gazowy Napoleon Rogue XT 425 ma w zestawie bardzo masywne dwustronne kratki rusztów żeliwnych Wave. Właściwości cieplne żeliwa świetnie nadają się do grillowania z uwagi na ich szybkie nagrzewanie i długotrwałe utrzymywanie wysokiej temperatury nawet przy zgaszonych palnikach. Dwie różne strony rusztów pozwolą zarówno na dodanie stekom charakterystycznego wzorku, jak i na lepsze odprowadzenie nadmiaru tłuszczu specjalnymi rowkami. Powierzchnia rusztów została starannie pokryta cienką warstwą spieku ceramicznego zabezpieczającą wrażliwe ruszty przed powstawaniem rdzy oraz przywieraniem potraw do ich powierzchni. Unikalne żeberka rusztów w kształcie fal lepiej doprowadzają ciepło bezpośrednio do potraw.
Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

Duży i szczelny piekarnik wykonano z grubego odlewu aluminium, który umożliwia grillowanie bez przeszkód nawet przy bardzo niskich temperaturach panujących w zimie. Ponadto piekarnik w grillu Napoleon Rogue XT 425 jest bardzo odporny na różnego rodzaju uszkodzenia i powstawanie rdzy. Duża objętość piekarnika w połączeniu z masywną pokrywą tworzą idealne warunki do grillowania metodą pośrednią, wykorzystując zamknięty obieg powietrza. 


Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

Grill jest wyposażony w trzy wydajne palniki tubowe wykonane ze stali szlachetnej. Są one od siebie w pełni niezależne i moc każdego palnika możesz ustawić indywidualnie odpowiednim pokrętłem. Napoleon Rogue XT 425 ma system Jetfire odpowiedzialny za szybkie i proste odpalenie wszystkich palników po kolei. Bezpośrednio nad palnikami tubowymi znajdują się specjalnie wyprofilowane blaszki zwane aromatyzerami. Wykonane są ze stali nierdzewnej i pełnią bardzo ważną funkcję w grillu gazowym - nie tylko chronią palniki przed szkodliwym działaniem ściekającego tłuszczu, który mógłby się dostać do ich wnętrza przez otwory, ale także wspomagają równomierne rozprowadzenie ciepła oraz odparowują część tłuszczu i innych soków ze swojej powierzchni w celu dodatkowego aromatyzowania grillowanych potraw.
Grill gazowy z kuchenką boczną Sizzle-Zone

Kuchenka boczna Sizzle-Zone to nowoczesna kuchenka z podczerwonym palnikiem, który jest w stanie osiągnąć temperaturę dochodzącą nawet do 800°C! Kuchenka Sizzle-Zone stanowi dosłownie dodatkową powierzchnię do grillowania dzięki dużej mocy oraz dodatkowemu rusztowi. Przygotujesz na niej nie tylko zupę, sosy czy kawę, ale nawet ugrillujesz soczysty stek znacznie szybciej niż na palnikach tubowych. Kuchenka jest zamykana stalową klapą, a więc w każdej chwili w razie potrzeby możesz zmienić ją w pełnoprawną półkę boczną.
Grill gazowy Napoleon Rogue XT 425 z dodatkowymi funkcjami

Grill gazowy Napoleon Rogue XT 425 ma do zaoferowania szereg pomniejszych, choć równie przydatnych funkcji, bez których grillowanie nie byłoby tak przyjemne. W środkowej części pokrywy wbudowany został termometr Accu-Probe, który precyzyjnie poinformuje Cię o aktualnej wysokości temperatury panującej pod pokrywą, co jest niezbędne zwłaszcza podczas grillowania pośredniego. Oprócz tego obie półki boczne możesz z łatwością złożyć jednym ruchem, by przechować grilla w niewielkim pomieszczeniu. Na półkach znajdziesz kilka haków, dzięki którym zawsze będziesz miał pod ręką najpotrzebniejsze narzędzia jak szczypce, łopatka czy szczotka. Przechowywanie butli gazowej również nie stanowi żadnego problemu z Napoleonem Rogue XT 425. Pojemna szafka grilla zamykana pojedynczymi drzwiami pomieści nawet 11 kg butlę, a specjalne wgłębienie w podstawie grilla zapewni jej maksymalną stabilność, eliminując ryzyko przewrócenia się butli podczas przenoszenia grilla.

15-letnia gwarancja

 • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Pokrywa emaliowana - 15 lat
 • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Ruszty żeliwne pokryte emalią porcelanową - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Pozostałe części - 2 lata


Powierzchnia

60 x 45 cm


Głębokość

64 cm


Wysokość

123 cm (z zamkniętą pokrywą)
160 cm (z uniesioną pokrywą)


Szerokość

130 cm (półki boczne rozłożone)
89 cm (półki boczne złożone)

 • Waga: 64 kg
 • Wysokość grilla 123 cm
 • Szerokość grilla 130 cm
 • Powierzchnia grillowa 60 x 45 cm
 • Głębokość grilla 64 cm
 • Palniki 3 - 14,25 kW
 • Ruszt Ruszt żeliwny WAVE™
 • Kuchenka boczna: 3,0 kW
 • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
chat Komentarze (0)
Ocena: