Ocena: 

  Grill gazowy Napoleon ROGUE 425 z Rożnem i Kuchenką

  Napoleon
  Nr indeksowy: RB425RSBPK-1-PL-A
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Grill gazowy Napoleon Rogue 425 to najbardziej funkcjonalny model w podstawowej wersji serii Rogue. Średniej wielkości powierzchnia do grillowania, na którą składają się dwa ruszty żeliwne, zestaw rożna obrotowego z palnikiem do rożna oraz wbudowana kuchenka boczna. Oprócz tego grill wyposażony jest w standardowe 3 palniki tubowe chronione przed skapującym tłuszczem trzema aromatyzerami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Grill Napoleon Rogue 425 to zaawansowany grill gazowy, który w pełni spełni oczekiwania zarówno kompletnych amatorów, jak i bardziej doświadczonych miłośników grillowania. 

  Cena brutto: 4 699,00 zł

  Zadzwoń i zamów

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt  Ruszty żeliwne Wave w grillu gazowym Napoleon

  Grill gazowy Napoleon Rogue 425 to urządzenie o sporej powierzchni do grillowania, na którą składają się dwie duże kratki rusztów żeliwnych Wave. Każda z nich jest dwustronna - jedna strona odpowiada za lepsze odprowadzenie tłuszczu, a druga nadaje stekom charakterystycznego diamentowego wzoru. Powierzchnia rusztów została pokryta cienką warstwą spieku ceramicznego, która zapobiega przywieraniu potraw i wydłuża żywotność rusztów, chroniąc je przed rdzą. Żeberka rusztów mają niepowtarzalny, falowany kształt, który sprawia, że ciepło wygenerowane przez palniki zostaje lepiej przeniesione do potraw.  
  Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

  Na grillu gazowym Napoleon Rogue 425 możesz grillować dowolną metodą - zarówno bezpośrednią, jak i pośrednią, a to za sprawą wyjątkowo solidnego i szczelnego piekarnika zapewniającego odpowiedni obieg powietrza przy zamkniętej pokrywie. Wykonanie z grubego odlewu aluminium oraz wysoka odporność na powstawanie rdzy i uszkodzenia sprawiają, że Napoleon Rogue 425 to niezwykle wytrzymały grill gazowy, który podłuży Ci długie lata. Na dowód tego producent objął piekarnik aż 15-letnim okresem gwarancyjnym. 


  Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

  Palniki tubowe zastosowane w grillu gazowym Napoleon Rogue 425 zostały wykonane ze stali nierdzewnej i są w pełni niezależne od siebie. Każdy z trzech palników głównych odpalisz odpowiednim pokrętłem, w czym pomoże zaawansowany system rozpalania Jetfire. Palniki tubowe są przykryte od góry aromatyzerami, czyli blaszkami wykonanymi ze stali nierdzewnej, których zadaniem jest nie tylko ochrona palników przed skapującym tłuszczem, ale także wspomaganie równomiernego rozprowadzenia ciepła oraz odparowywanie nadmiaru tłuszczu ściekającego z rusztów. To z kolei pozwoli nadać grillowanym potrawom dodatkowego wspaniałego aromatu.
  Grill gazowy z kuchenką boczną

  Chcesz ugotować zupę lub podgrzać sosy do potraw, ale męczy Cię ciągłe bieganie między ogrodem a kuchnią? Kuchenka boczna w grillu gazowym Napoleon Rogue 425 wbudowana w półkę boczną umożliwi to wszystko bez ruszania się z ogrodu. Kuchenka ma moc 3 kW wystarczającą do szybkiego przygotowania zup, sosów czy kawy, a na czas nieużywania możesz zamknąć ją stalową klapą.
  Grill gazowy z rożnem obrotowym i tylnym palnikiem podczerwonym

  Ta wersja grilla gazowego Napoleon Rogue 425 wyposażona jest w zestaw rożna obrotowego, co czyni z tego modelu grill kompletny. Idealnie soczysty kurczak z chrupiącą skórką, doskonała pieczeń, kebab czy szaszłyki są teraz możliwe do przygotowania bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że nabijesz potrawę na pręt rożna i uruchomisz silnik elektryczny, a wbudowany palnik na podczerwień skierowany wprost na pręt równomiernie upiecze Twoje ulubione przysmaki. 
  Grill gazowy Napoleon Rogue 425 z dodatkowymi funkcjami

  Kuchenka boczna i zestaw rożna obrotowego to nie wszystkie zalety, które ma do zaoferowania grill gazowy Napoleon Rogue 425. Termometr Accu-Probe wbudowany w samym środku pokrywy precyzyjnie poinformuje Cię o temperaturze panującej pod pokrywą. Jeśli chcesz wygodnie przechować grilla, a masz niewiele miejsca, możesz bez problemu w kilka sekund złożyć obie półki boczne. Dodatkowo haczyki po bokach półek ułatwią Ci trzymanie wszystkich niezbędnych narzędzi zawsze pod ręką. Pojemna szafka grilla zamykana jest pojedynczymi drzwiami, natomiast w środku zmieścisz nawet 11 kg butlę gazową. W szafce znajdziesz specjalne wgłębienie, którego celem jest zapewnienie maksymalnej stabilności butli nawet podczas przenoszenia grilla 

  15-letnia gwarancja

  • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
  • Pokrywa emaliowana - 15 lat
  • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Ruszty żeliwne pokryte emalią porcelanową - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Pozostałe części - 2 lata  Powierzchnia

  60 x 45 cm


  Głębokość

  64 cm


  Wysokość

  120 cm (z zamkniętą pokrywą)
  160 cm (z uniesioną pokrywą)


  Szerokość

  130 cm (półki boczne rozłożone)
  89 cm (półki boczne złożone)

  • Waga: 60 kg
  • Wysokość grilla 120 cm
  • Szerokość grilla 130 cm
  • Powierzchnia grillowa 60 x 45 cm
  • Głębokość grilla 64 cm
  • Palniki 3 - 14,25 kW
  • Ruszt Ruszt żeliwny WAVE™
  • Zestaw rożna z palnikiem: Rożen obrotowy | palnik na podczerwień
  • Kuchenka boczna: 3 kW
  • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
  chat Komentarze (1)
  Ocena: