• -1 410,00 zł
 • Pakiet
Hurom HWS PRO
Hurom HWS PRO

Ocena: 

Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM HWS PRO Srebrna + blender BlendyGo2

Hurom
Nr indeksowy: HW-SBE18
Obecnie brak na stanie

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HWS PRO to profesjonalne urządzenie stworzone z myślą o zastosowaniu gastronomicznym dla klientów komercyjnych, ale sprawdzi się ona równie doskonale w każdym domu, w którym często przygotowuje się bardzo duże ilości zdrowych soków dla całej rodziny. Hurom HWS PRO został zaprojektowany tak, aby połączyć najlepsze domowe rozwiązania z zaawansowaną technologią wyciskarek przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Silnik indukcyjny został jeszcze bardziej ulepszony, a misa z otworem o średnicy aż 13 cm ma teraz pojemność aż jednego litra, co sprawia, że użytkowanie wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS PRO jest niezwykle wygodne i nie wymaga ciągłej kontroli procesu wyciskania.

1 410,00 zł 5 900,00 zł
Cena brutto: 4 490,00 zł

Zadzwoń i zamów

tel: 793 316 526

Gratis:

Kup na raty 0%

Czy chcesz uzyskać informacje, kiedy produkt będzie dostępny?
Zapytaj o produkt

W wyciskarkach wolnoobrotowych Hurom z serii HWS PRO zastosowano innowacyjną technologię wyciskania Hurom One Stop SST. Główną zaletą wyciskania wolnoobrotowego i jego przewagą nad zwykłymi sokowirówkami jest fakt, iż soki otrzymane z wyciśniętych warzyw i owoców nie tracą swoich składników odżywczych. Niskie obroty i wysokie ciśnienie to najlepszy sposób na otrzymanie idealnie klarownych soków owocowych i warzywnych. Główne elementy wyciskarek wolnoobrotowych Hurom nie nagrzewają się i są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Działanie wyciskarki jest przy tym niezwykle ciche i wydajne, a poszczególne elementy wyciskarki Hurom HWS PRO są bardzo łatwe w montażu i czyszczeniu. 

Nowoczesny i elegancki design wyciskarek to z pewnością cecha, z której znana jest marka Hurom. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HWS PRO jest konstrukcji pionowej, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Model ten jest dostępny w srebrnej wersji kolorystycznej, która rewelacyjnie prezentuje się zarówno w każdej domowej kuchni, jak i w profesjonalnych lokalach gastronomicznych.

Marka Hurom zrewolucjonizowała rynek wyciskarek wolnoobrotowych, oferując urządzenia niezwykle funkcjonalne, ale także proste w użytkowaniu. Proces wyciskania soku został zautomatyzowany. Oznacza to, że wszystko, co musisz zrobić to wrzucenie ulubionych owoców i warzyw do komory wsadowej oraz uruchomienie urządzenia, aby po chwili otrzymać wspaniały, zdrowy i naturalny sok. Hurom HWS PRO umożliwia przygotowanie zarówno soków klarownych, jak i gęstych z dużą zawartością miąższu. Dwie różne komory wsadowe

W zestawie z wyciskarką wolnoobrotową Hurom HWS PRO znajdziesz aż dwa rodzaje komor wyciskowych. Hurom "One Stop" to niezwykle pojemna komora znana z kultowej serii wyciskarek Hurom One Stop. Umożliwia wrzucenie za jednym razem bardzo dużej ilości składników, które następnie automatycznie podczas procesu wyciskania są przenoszone do misy. Komora wsadowa Alpha ma podwójną konstrukcję umożliwiającą nieprzerwane dodawanie z jednej strony okrągłych owoców i warzyw, a z drugiej podłużnych takich jak marchew czy pietruszka. Wrzucone składniki są rozdrabniane ostrzami S-Blade, a następnie dodatkowo przecinane ostrzami C-Blade. Całość płynnie przechodzi do wnętrza misy wyciskarki HWS PRO.
Duży i wydajny silnik indukcyjny w wyciskarce

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HWS PRO została wyposażona w bezszczotkowy silnik indukcyjny, który doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Hurom udoskonalił silnik znany z domowych modeli swoich wyciskarek wolnoobrotowych i sprawił, że silnik w Hurom HWS PRO ma moment obrotowy zwiększony o 50 kg, dzięki czemu wyciskarka jest znacznie wydajniejsza i co bardzo ważne - nadal niezwykle cicha. Silnik w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom HWS PRO rewelacyjnie nadaje się do zastosowań  gastronomicznych. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia silnika wyciskarka może pracować wiele godzin bez obaw o przegrzanie urządzenia. 


Niezwykle duża średnica komory ładowania

W parze z niezwykle dużą pojemnością komory ładowania w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom HWS PRO idze największa na rynku wyciskarek średnica wlotu do komory, która wynosi aż 13 cm! Dzięki temu połączeniu nie będziesz zmuszony ciągle kontrolować proces wyciskania i dokładać kolejnych składników. Po prostu wrzuć ulubione owoce i warzywa do wyciskarki Hurom HWS PRO i włącz urządzenie, aby po chwili otrzymać nawet 1 litr naturalnego i zdrowego soku za jednym razem.
Misa wyciskarki wolnoobrotowej o pojemności 1 litra

Jedną z głównych zalet wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS PRO jest niezwykle duża objętość misy wyciskarki wynosząca aż 1 litr. Większość domowych wyciskarek wolnoobrotowych ma z reguły zaledwie 500 ml pojemności, co wpływa negatywnie na wygodę w przygotowywaniu soków dla większej liczby osób. Zapomnij o konieczności ciągłego opróżniania misy co kilkaset mililitrów. Z wyciskarką wolnoobrotową Hurom HWS PRO wyciskanie soków będzie przyjemniejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo w pełni przezroczysta obudowa komory wsadowej umożliwi nieprzerwaną obserwację i kontrolę nad procesem wyciskania soków.


Usprawniony proces wyciskania soku 

Wałek ślimakowy w wyciskarkach wolnoobrotowych Hurom HWS PRO został szczególnie zoptymalizowany pod kątem nieprzerwanej wielogodzinnej pracy urządzenia. Teraz jeszcze lepiej miażdży wszystkie rodzaje wrzuconych składników oraz skutecznie zapobiega ich blokowaniu w komorze wsadowej (choć w razie problemów Hurom HWS PRO ma także bieg wsteczny). Dzięki innowacyjnej konstrukcji wirnika obrotowego możesz z łatwością robić gęste soki z wykorzystaniem bananów czy truskawek. Proces wyciskania w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom HWS PRO został odpowiednio usprawniony, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania.Prosta konstrukcja oraz łatwe czyszczenie wyciskarki Hurom

Minimalizm oraz prostota wykonania to zdecydowanie cechy wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS PRO. Wyciskarka składa się z małej ilości elementów, dzięki czemu jej montaż jest niezwykle łatwy, a mycie komponentów wyciskarki po skończonym wyciskaniu zajmuje zaledwie kilka chwil. Koniec ze żmudnym i uciążliwym czyszczeniem trudnodostępnych zakamarków wyciskarki po każdym wyciskaniu! 


Wyciskarka wolnoobrotowa jest prosta w obsłudze

Obsługa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS PRO jest dziecinnie prosta i poradzi sobie z nią każdy nawet bez zapoznania się z instrukcją użytkowania. Duży włącznik wraz z biegiem wstecznym został umieszczony w dogodnym miejscu, a o aktualnym statusie pracy urządzenia informuje wyświetlacz z kolorowymi diodami LED na przodzie wyciskarki.
Miej pełną kontrolę nad gęstością soków z wyciskarki

Wraz z wyciskarką wolnoobrotową Hurom HWS PRO znajdziesz w zestawie dwa sita - do soków klarownych z małymi otworami oraz do soków gęstych z nieco większymi otworami, a całość dodatkowo wspomaga opatentowana manetka. Dzięki temu na wyciskarce Hurom HWS PRO z łatwością przygotujesz zarówno gładkie soki, jak i te o gęstej konsystencji zawierające dużą ilość miąższu. Idealne rozwiązanie do zastosowań gastronomicznych - z wyciskarką wolnoobrotową Hurom HWS PRO spełnisz oczekiwania każdego klienta.
Szczelna konstrukcja zatyczki

W wyciskarce wolnoobrotowej Hurom HWS PRO zastosowano jeszcze lepiej uszczelnioną zatyczkę, dzięki której nie musisz obawiać się przypadkowego rozlania soku. Oprócz tego model Hurom HWS PRO został wyposażony w specjalny tłoczek, które zadaniem jest delikatne popychanie zablokowanych składników w stronę wałka ślimakowego.
Przemyślana konstrukcja i zwiększona wydajność wyciskarki 

Konstrukcja wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS PRO została dokładnie przemyślana od samych podstaw, mając na uwadze przede wszystkim zachowanie maksymalnej niezawodności, wygody i komfortu użytkowania wyciskarek. Korpus modelu Hurom HWS PRO otrzymał kilka modyfikacji, czyniąc go jeszcze bardziej przystępnym urządzeniem, które bez problemu zmieści się na niewielkiej powierzchni blatu. Pionowa konstrukcja wyciskarki Hurom HWS PRO znacznie ułatwia opadanie miąższu. Dodatkowo podstawa misy została nachylona pod kątem 3 stopni, dzięki czemu nie musisz przechylać wyciskarki po skończonym wyciskaniu i ryzykować jej uszkodzeniem, aby otrzymać całą zawartość misy. 

Specyfikacja dla wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS PRO:

 • Technologia wyciskania: (2018) Hurom One Stop SST
 • Pojemność misy: 1000 ml
 • Prędkość ślimaka: 60 obr/min
 • Prędkość koszyczka mieszającego: 23 obr/min
 • Moc: 150 W
 • Blokada kapania: Tak
 • Bieg wsteczny: Tak
 • Regulacja gęstości soków: Tak
 • Rodzaj wykończenia: Szczotkowana stal
 • Typ: Pionowa
 • Aż do 5 godzin nieprzerwanej pracy

Wyposażenie wolnoobrotowej wyciskarki Hurom HWS PRO:

 • 1 dodatkowa misa Alpha
 • 2 sita do soków klarownych
 • Sito do soków gęstych
 • Manetka do regulacji gęstości soku
 • Korek niekapek
 • Książka z przepisami

Wymiary wyciskarki do soków Hurom HWS PRO:

 • wysokość - 44,6 cm
 • szerokość - 28,3 cm
 • głębokość - 19,9 cm
 • Najlepsza do: Gastronomia
  Miękkie owoce i warzywa
  Sorbety i lody
  Trawa pszeniczna
  Twarde owoce i warzywa
  Zastosowanie komercyjne
  Zielenina
 • Typ: Pionowa
 • Seria: HWS PRO
chat Komentarze (0)
Ocena: