Ocena: 

  Grill elektryczny SEVERIN PG 8106 "SEVO GT"

  SEVERIN
  Nr indeksowy: PG 8106
  Dostępny

  Grill elektryczny SEVO GT to najwyższy model w kolekcji grilli elektrycznych marki SEVERIN. Niemiecka precyzja w połączeniu z innowacyjną technologią oraz ciągły rozwój produktów gwarantują idealne rezultaty grillowania. Grille elektryczne marki SEVERIN sprawdzą się doskonale w każdych warunkach - w ogrodzie, na tarasie, czy dzięki przemyślanej konstrukcji - na kuchennym stole w domowym zaciszu. To ty wybierasz gdzie, kiedy i jak chcesz grillować, a Twój sprzęt zrobi resztę. SEVERIN SEVO GT to stołowa wersja grilla SEVO GTS. Grill nie posiada stojaka, jego przeznaczenie to grillowanie na domowym stole bądź w ogrodzie. 

  Cena brutto: 2 199,00 zł

  Szybki kontakt

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt

  Przemyślana konstrukcja

  Grill elektryczny SEVERIN SEVO GT jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Piekarnik składa się z rusztów z prętów stali, przedniego panelu z grzałką, aromatyzerów oraz stalowej misy na wodę. Wszytkie elementy są bardzo proste w montararzu oraz bardzo wygodne w czyszczeniu. Dzięki małym rozmiarom i braku wózka grill możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie tam gdzie jest prąd.   


  miniatura 1
  Boost Zone

  Aby przyrządzić idealnego steka rare lub medium rare potrzebujemy grilla, który rozgrzewa się do wysokiej temperatury. Technologia Boost Zone pozwala na osiągnięcie temperatury 500 stopni dzięki podwójnej grzałce, zajmującej połowę powierzchni grillowej grilla SEVO GT. Grill nadaje się zarówno do krótkiego smażenia potraw w wysokiej temperaturze np. steki lub do długiego pieczenia pod przykryciem dań takich jak żeberka czy szarpana wołowina. Zakres temperatur to od 0 do 500 stopni (maksymalna temperatura grillowania przy zamkniętej pokrywie to 320 stopni.)   miniatura 2
  Dwuczęściowy ruszt

  Grill elektryczny SEVERIN SEVO GT posiada ruszty z prętów stali szlachetnej. Ruszty wykonane ze stali nagrzewają się dużo szybciej niż ruszty żeliwne, co gwarantuje wydajniejszą pracę grilla. Dwa oddzielne moduły rusztów sprawiają, że montaż jest bardzo prosty. Po skończonym grillowaniu poczekaj aż ruszty ostygną po czym wyciągnij je i umyj ręcznie albo w zmywarce. Ruszty są wykonane bardzo solidnie co gwarantuje długi czas użytkowania.


  Tacka ociekowa na tłuszcz

  Co sprawia że jedzenie grillowane na grillu elektrycznym SEVERIN SEVO GT jest smaczne i soczyste? Na dnie piekarnika grilla znajduje się tacka, która pełni funkcję zbiornika na wodę oraz tacki ociekowej na tłuszcz. To właśnie para wodna z tej tacki sprawia, że jedzenie nie wysycha podczas grillowania. Na tacy znajdują się 3 aromatyzery, których zadaniem jest odparowywanie tłuszczu i marynat z powrotem do grillowanych potraw. Nadmiar tłuszczu miesza się w tacy ociekowej z wodą co zapobiega przypalaniu się i znacznie ułatwia czyszczenie grilla po skończonym użytkowaniu.


  Wbudowany termometr oraz regulator czasu

  Grill elektryczny SEVERIN SEVO GT posiada dwa termometry. Pierwszy z nich to termometr wbudowany w przedni panel o zakresie pomiaru od 80 do 500 stopni, z postępem co 10 stopni, który wskazuje temperaturę wewnątrz piekarnika. Drugi to termometr z wbijaną sondą o zakresie pomiaru od 0 do 300 stopni, z postępem co 1 stopień, który służy do mierzenia temperatury grillowanych potraw. Dodatkowo zewnętrzny termometr poinformuje nas sygnałem akustycznym kiedy potrawy osiągną pożądaną temperaturę. Wyświetlacz OLED posiada funkcję zintegrowanego zegara do regulowania czasu pracy urządzenia. 

  SafeTouch

  Obudowa grilla SEVO GT jest minimalistyczna, nowoczesna i bardzo stylowa. Idealnie prezentuje się na tarasie czy w ogrodzie. Obudowa nie dość, że wygląda świetnie to została wykonana w technologii SafeTouch. Technologia ta zapobiega nagrzewaniu się obudowy grilla, tym samym gwarantuje bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim bliskim podczas grillowania. Owszem podczas grillowania w wysokich temperaturach obudowa będzie wyczuwalnie ciepła, ale nigdy na tyle gorąca aby poparzyć.  Specyfikacja dla grilla PG 8107 SEVO GT:

  • Moc: 3.000 W
  • Kolor: czarny/srebrny
  • Wymiary rusztu do grillowania: 41,5 cm x 31,5 cm (powierzchnia ok. 1300 cm²) 
  • Przewód zasilający o długości 2 m
  • Mikrowyłącznik bezpieczeństwa - grzałka jest automatycznie wyłączana po wyjęciu
  • Display cyfrowy OLED
  • Dioda LED pokazuje status urządzenia (gotowość do pracy = niebieska, <320 ° C = pomarańczowa, > 320 - 500 ° C = czerwona)
  • Zakres temperatury grillowania od 80°C do 500°C; wartości ustawiane w krokach co 10°C
  • Zestaw zawiera 2 termometry 
  • Zakres pomiarowy termometru grillowego: od 10°C do 300°C z postępem w krokach co 1° C
  • Timer- kompletne sterowanie za pomocą regulatora czasu (do 23h 59min)
  • W zestawie pokrywa grilla do gotowania Slow Cooking
  • Wymiary grilla 63 cm x 55 cm x 34,5 cm

  Waga grilla: 18kg

  • Waga: 17,85 kg
  • Powierzchnia grillowa ok. 1300 cm2
  • Kolor: czarny, srebrny
  • Moc: 3000 W
  • Wymiary płyty grilla 41,5 cm x 31,5 cm
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 57 x 54 x 24 cm
  chat Komentarze (0)
  Ocena: