Blog
13.07.2020

Zestaw do szaszłyków od Broil King – innowacyjny sposób na szaszłyki na grillu gazowym

 

Każdy użytkownik grilla gazowego doskonale zdaje sobie sprawę z ogromu możliwości jakie niesie za sobą posiadanie takiego urządzenia. W kwestii przyrządzania wyśmienitych potraw na grillu gazowym, ograniczać nas może jedynie nasza wyobraźnia. Kanadyjski lider branży grillowej Broil King postanowił wyjść naprzeciw wymaganiom pasjonatów grillowania i oferuje wyjątkowy zestaw do szaszłyków, na którym przygotujesz naraz maksymalnie do czterech wyśmienitych szaszłyków.

zestaw szaszłyków od Broil King to przydatne akcesoria do grillowania

Zestaw do szaszłyków od Broil King to jedne z najbardziej przydatnych akcesoriów do grilla. Są niewielkich rozmiarów (30 cm x 23 cm), bez problemu zmieszczą się nawet na rusztach modelów o najmniejszej powierzchni do grillowania. W komplecie znajdują się cztery solidne szpikulce wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które można rozszerzać według potrzeby. W odróżnieniu od tradycyjnych drewnianych szpikulców do szaszłyków, te wykonane ze stali nierdzewnej nie wymagają wcześniejszego moczenia w wodzie oraz są wielokrotnego użytku. Długość każdego z nich wynosi 30,5 cm i wystają niewiele poza krawędź podstawki. Szpikulce, jak i sama podstawka są bardzo łatwe do czyszczenia. W przypadku ich zużycia, w naszej ofercie znajdziesz również zestaw czterech podwójnych szpikulców do szaszłyków Broil King do zakupu osobno.

akcesoria do grilla

Podczas grillowania warzyw i kawałków mięs, nie mają one kontaktu z rozpalonym rusztem, więc nie musisz się martwić o ich przypalenie. Główną zaletą szpikulców do szaszłyków jest możliwość ustawienia ich w dwóch pozycjach – pionowej i poziomej. W pozycji pionowej, nabite przysmaki znajdują się jeszcze bliżej rusztu gwarantując błyskawiczne upieczenie. Pozycję szpikulców można w każdej chwili zmienić jednym ruchem. Dzięki tej funkcji, szaszłyki da się bardzo wygodnie obracać przez cały proces ich przygotowywania. Masz pewność, że warzywa i mięso będą idealnie równomiernie upieczone.

szpikulce na grilla do szaszłyków

Każdego miłośnika grillowania zaznajomionego już z bogatą ofertą akcesoriów do grillowania Broil King na pewno ucieszy fakt, że zestaw do szaszłyków jest kompatybilny z uniwersalnym uchwytem do podnoszenia rusztu. Jeśli zechcesz przenieść całą podstawkę, nie musisz zakładać rękawicy i ryzykować poparzeniem – użyj uchwytu do podnoszenia, który jest idealnie dopasowany do specjalnych otworów znajdujących się z obu stron podstawki.

uchwyt do odnoszenia rusztu

Zestaw do szaszłyków od Broil King to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dodatek do grilla. Jest on częścią systemu DO MORE, czyli bogatej oferty różnych akcesoriów do grillowania idealnie dopasowanych do grillów gazowych i grillów na pellet Broil King. Na rynku akcesoriów do grillowania nie znajdziesz drugiego tego typu zestawu charakteryzującego się wysoką jakością wykonania oraz niewielką ceną. Warto zaopatrzyć się w zestaw do szaszłyków Broil King, by jeszcze bardziej rozwinąć swoje kulinarne umiejętności.

zestaw szpikulców do szaszłyków od Broil King