• -600,00 zł
 • Pakiet

Ocena: 

Hurom M100 2in1 - wyciskarka wolnoobrotowa i blender 2w1

Hurom
Nr indeksowy: M100-SBEA05

Hurom M100 to nowatorskie połączenie wyciskarki obrotowej z wielofunkcyjnym blenderem! W jednej konstrukcji otrzymujesz dwa osobne urządzenia, co czyni je jednym z najbardziej funkcjonalnych na rynku, pozwalając Ci bez problemu przygotowywać soki, desery czy zróżnicowane, zdrowe posiłki. Hurom M100 2w1 to doskonale przemyślana, a jednocześnie prosta konstrukcja prosto z Korei, której kluczowym elementem jest zastosowanie silnika z technologią wolnego wyciskania. 

600,00 zł 3 290,00 zł
Cena brutto: 2 690,00 zł

Zadzwoń i zamów

tel: 793 316 526

Gratis:

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Hurom M100 2w1 to nowatorskie połączenie wyciskarki obrotowej z wielofunkcyjnym blenderem! W jednej konstrukcji otrzymujesz dwa osobne urządzenia, co czyni je jednym z najbardziej funkcjonalnych na rynku, pozwalając Ci bez problemu przygotowywać soki, desery czy zróżnicowane, zdrowe posiłki. Hurom M100 2w1 to doskonale przemyślana, a jednocześnie prosta konstrukcja prosto z Korei, której kluczowym elementem jest zastosowanie silnika z technologią wolnego wyciskania. Takie rozwiązanie umożliwia powolne, ale maksymalnie skuteczne wyciśnięcie soku, bez ryzyka podgrzania go, co pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze. Dodatkowo, w dowolnym momencie możesz przełączyć program, aby rozpędzić silnik do dużej prędkości i zmielić, skruszyć czy zblendować praktycznie wszystko: lód, kawę, orzechy, twarde warzywa czy owoce, a nawet ulubione liście.



Technologia wolnoobrotowego wyciskania w Hurom M100 2w1 

Podobnie jak w innych wyciskarkach marki Hurom, model M100 również posiada innowacyjną metodę wolnoobrotowego wyciskania. Składniki zgniatane są przy użyciu potężnej siły, co wydobywa z nich pełnię smaku, koloru i składników odżywczych, w przeciwieństwie do sokowirówek, które podgrzewają sok, a to zabija część wartościowych składników. Dzięki wyciskarkom Hurom otrzymujesz maksimum witamin w jednej szklance soku.










Wszystkie składniki odżywcze w jednej szklance!

Hurom M100 w wydajny sposób zużywa owoce i warzywa, tak aby w jednej szklance zgromadzić dla Ciebie sok wyciśnięty co do kropelki. W ten sposób całą dzienną dawkę warzyw i owoców możesz z powodzeniem zmieścić w jednej szklance!








Pojemna komora wsadowa 

Komora wsadowa Mega hopper pozwala Ci bez problemu używać większych kawałków warzyw i owoców, bez potrzeby wcześniejszego krojenia! Wystarczy włożyć je do komory wsadowej, a M100 i tak sobie z nimi poradzi. Mega hopper w modelu Hurom M100 2w1 posiada średnicę 13,9 cm, dzięki czemu spokojnie pomieści w środku wszystkie składniki bez konieczności krojenia. 










Bezpieczna i automatyczna praca Hurom M100 

Hurom M100 2w1 samodzielnie pokroi i wyciśnie wszystkie włożone składniki, wykorzystując specjalny „Smart Juicing System”, a po 5 minutach po rozpoczęciu wyciskania automatycznie się wyłączy. Nie ma potrzeby ciągle kontrolować pracy wyciskarki.








Automatyczny bieg wsteczny 

Hurom M100 2w1 posiada specjalnie zaprojektowany system wolnoobrotowego wyciskania, który w razie problemów z zacinaniem się na twardszych składnikach, uruchamia wsteczne obroty. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, wyciskarka potrafi poradzić sobie nawet ze składnikami, które wrzucono w całości.









Wyjątkowy tryb blendowania w Hurom M100! 

Hurom M100 2w1 to wyjątkowe połączenie wolnoobrotowej wyciskarki i blendera. Posiada sześć trwałych ostrzy i silnik o max. 26 500 obr./min. by bez problemu poradził sobie z niemal każdym składnikiem! Pokruszysz lód na orzeźwiającego drinka, zrobisz pyszne smoothie czy zblendujesz sosy i dipy. Przygotowanie lodów, pysznych past czy hummusów również nie stanowi problemów dla tego modelu. W tym do czego, go wykorzystasz, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.








5 programów pracy

Hurom M100 wyposażono w 5 programów przeznaczonych do różnego rodzaju produktów oraz tryb manualny. Każdy z nich przeznaczony jest do innego typu potraw, a używając programu manualnego, otrzymujesz pełną kontrolę nad całym procesem – z jaką siłą mają być miażdżone poszczególne składniki. Sterowanie programami samo w sobie jest łatwe i odbywa się za pomocą intuicyjnego pokrętła. W efekcie nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotowywać najróżniejsze pyszności dla całej rodziny.










Automatyczny system wykrywania używanego zestawu 

Hurom M100 2w1 wyposażono w czujnik, który automatycznie wykrywa rodzaj zestawu umieszczonego na korpusie. W efekcie urządzenie samo dobiera do niego odpowiedni program. Stanowi świetnie ułatwianie pracy w kuchni, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.

Cechy wyciskarki Hurom M100 2w1

 • Cicha i prosta w czyszczeniu - cichy silnik pozwala na rozpoczęcie poranka bez wywoływania zamieszania, a czyszczenie zajmuje tylko kilka minut. 
 • Bezpieczne wyciskanie soku - wyciskarki do soków Hurom są w 100% wolne od BPA i nie posiadają ostrzy ani ostrych części, dzięki czemu są bezpieczne dla całej Twojej rodziny. 
 • Pyszny, nieprzetworzony sok - wolnoobrotowe wyciskanie soku pozwala na uzyskanie większej ilości soku, który zachowuje swój smak i wartości odżywcze nawet do 72 godzin. 
 • Więcej składników odżywczych, minimalne utlenianie - naturalny ruch wałka ślimakowego minimalizuje degradację cennych składników odżywczych, zapewniając zachowanie naturalnego smaku i wartości odżywczych soku.

Specyfikacja:

 • Kolor: metallic grey
 • Kolor dominujący: srebrny
 • Pojemność kielicha: 2 L
 • Pojemność misy: 400 ml
 • Moc silnika: Wyciskarka do soków - 200W, Blender - 1000W
 • Prędkość obrotowa: Wyciskarka: 43/50obr./min, Blender: 26500obr./min
 • Napięcie zasilania / zasilacza: 220- 240 V
 • Wymiary (Gł. x Sze. x Wys.): Wyciskarka 29,6 x 24,6 x 49 cm, Blender 18,6 x 29,6 x 52,8 cm
 • Długość przewodu: 1,4 m
 • Waga: 14 kg
 • Typ silnika: Wyciskarka do soków - silnik prądu przemiennego, Blender: silnik UAC
 • Średnica otworu wsadowego: 13,9 cm

Wyposażenie:

 • Filtr do klarownych soków
 • Filtr do gęstych soków
 • Książka z przepisami
 • Instrukcja obsługi
 • Samopodająca komora wyciskania

zawarto_pudeka_M100_1200x800_px_1

chat Komentarze (0)
Ocena: