• -800,00 zł
 • Pakiet

Ocena: 

Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM ONE STOP ANTRACYT

Hurom
Nr indeksowy: H-AI-UBE20
Dostępny

Poznaj rewolucyjną technologię wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop i wznieś się na zupełnie nowy poziom wyciskania wolnoobrotowego. To proste: włóż do zasobnika ulubione owoce lub warzywa, naciśnij przycisk i… nic więcej! Cała magia dzieje się sama – a Ty masz czas na krzątanie się po kuchni, relaks w wannie lub przygotowanie śniadania. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop to połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz wysokiej funkcjonalności. Model One Stop ma wszystkie najważniejsze rozwiązania, dzięki którym wyciskarki Hurom są tak cenione. Hurom One Stop pomoże Ci w prowadzeniu zdrowego stylu życia dzięki w 100% naturalnym sokom pełnym witamin.

800,00 zł 2 090,00 zł
Cena brutto: 1 290,00 zł

Zadzwoń i zamów

tel: 793 316 526

Gratis:

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop jest wyjątkowa ze względu na sposób jej wykonania. Konstrukcja wyciskarki składa się z jednolitej bryły o bardzo minimalistycznym, ale przykuwającym wzrok designie. Wszystkie najważniejsze elementy wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop są ułożone w pionie jeden pod drugim. Owoce i warzywa wrzucane są do komory wsadowej  przez otwór o średnicy aż 12 cm. Następnie zawartość komory trafia do misy, gdzie sok zostaje wyciśnięty wałem ślimakowym. Resztki wyciśniętych owoców i warzyw trafiają jeszcze niżej - do pojemnika na pulpę. Tak zaprojektowany proces wyciskania soku sprawi nie tylko, że gotowy napój będzie pełen witamin i mikroelementów, ale też same elementy wyciskarki staną się znacznie łatwiejsze w czyszczeniu.Nowoczesny design i łatwa obsługa wyciskarki Hurom One Stop

Niezwykle stylowy i nowoczesny design to cecha charakterystyczna wszystkich wyciskarek wolnoobrotowych Hurom. Wyciskarki z serii One Stop zostały zamknięte w eleganckiej obudowie stylizowanej na aluminium. Hurom One Stop to wyciskarki pionowe, a więc zajmą niewiele miejsca na blacie kuchennym. Wyciskarką wolnoobrotową Hurom One Stop steruje się wygodnym i dużym pokrętłem. Korek został zaprojektowany od nowa i teraz otwiera się go jeszcze łatwiej. Dodatkowo komora wsadowa One Stop oraz pojemnik na miąższ umieszczony pod misą zostały wykonane z dymionego tworzywa, które stanowi rewelacyjny element wykończenia.  
Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom One Sto z demontowalną podwójną komorą

Do zestawu dołączone jest specjalne akcesorium umożliwiające dorzucenie do wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dwóch rodzajów owoców i warzyw jednocześnie. Podwójna komora wsadowa sprawi, że w jednym momencie dorzucisz niewielkie okrągłe produkty, takie jak wiśnie, winogrona czy pomidorki, a rzez górny otwór włożysz podłużne warzywa jak marchew czy ogórki. Podwójną komorę wsadową w każdej chwili można zamontować oraz zdemontować zależnie od potrzeby. Dzięki niej jeszcze szybciej przygotujesz pyszny sok w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom One Stop.


Komora wsadowa One Stop

Główną komorą wsadową w tym modelu wyciskarki wolnoobrotowej Hurom jest komora One Stop. Komora dokładnie rozdrabnia kawałki owoców i warzyw, a następnie przenosi je bezpośrednio do misy umieszczonej poniżej. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop ma pionową konstrukcję, która sprawia, że miąższ opada znacznie łatwiej.
Zautomatyzowane przenoszenie składników do misy wolnoobrotowej wyciskarki do soków

Kluczową właściwością technologii One Stop stosowanej w wyciskarkach wolnoobrotowych Hurom z tej serii jest całkowicie zautomatyzowany proces przenoszenia składników do misy. Najpierw dwa ostrza S-Blade dokładnie rozdrabniają wrzucone wcześniej kawałki owoców i warzyw. Następnie ostrze C-Blade przecina składniki i jednocześnie stopniowo przesuwa je w dół. Ostatecznie pokrojone kawałki wrzuconych składników trafiają do dwóch otworów, które zapewniają płynne przechodzenie składników bezpośrednio do misy dzięki specjalnemu wyprofilowaniu.


Wygodny uchwyt wyciskarki wolnoobrotowej oraz czujnik bezpieczeństwa

Praktyczny i wygodny uchwyt pozwoli Ci przenieść wyciskarkę wolnoobrotową Hurom One Stop jedną ręką. Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowany czujnik bezpieczeństwa, który uniemożliwi włączenie wyciskarki Hurom One Stop, jeśli wykryje, że pokrywa nie jest prawidłowo zamknięta. Z wyciskarką wolnoobrotową Hurom One Stop nie musisz się martwić, że rozlejesz zawartość komory z powodu niedomkniętej pokrywy.Wygodne napełnianie komory wyciskarki wolnoobrotowej do soków Hurom One Stop

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop sprawi, że nigdy nie dodasz zbyt dużej ilości owoców i warzyw. Na komorze wsadowej widnieją miarki informujące o maksymalnej ilości składników, jakiej możesz użyć, by być pewnym, że komora się nie przepełni. Dodatkowo misa umieszczona niżej również ma odpowiednie miarki informujące o tym, ile soku aktualnie się w niej znajduje. Dowiesz się także czy komora znajduje się w odpowiedniej pozycji umożliwiającej skorzystanie z wyciskarki Hurom One Stop.


Wyciskarka do soków łatwa i szybka w czyszczeniu

Czyszczenie wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop nie stanowi żadnego problemu i jest wyjątkowo szybkie. Cały miąższ powstały w procesie wyciskania soku odprowadzany jest bezpośrednio do specjalnego pojemnika na miąższ umieszczonego poniżej misy. Pojemnik na miąższ można bardzo szybko wyjąć i wyczyścić. Dzięki temu ilość miąższu odkładającego się w misie wyciskarki Hurom One Stop została zredukowana do minimum.
Nachylona podstawa misy w wyciskarce do soków Huron One Stop

Bardzo prostym, a zarazem wygodnym rozwiązaniem jest nachylenie spodu misy wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop. Dno misy zostało nachylone pod kątem zaledwie 3°, ale to w pełni wystarczy, aby po skończonym wyciskaniu cała zawartość misy spłynęła przez korek wprost do szklanki. Nie musisz ręcznie przechylać wyciskarki Hurom One Stop, by móc cieszyć się maksymalną ilością pysznego soku. Dodatkowo nachylona podstawa sprawia, że misę wyciskarki Hurom One Stop czyści się wyjątkowo szybko, gdyż nie odkładają się w niej niechciane resztki owoców i warzyw.
Nienagrzewające się elementy wyciskarki wolnoobrotowej

Jedną z wielu zalet wolnych obrotów silnika w wyciskarkach Hurom One Stop jest zachowanie wszystkich wartości odżywczych owoców i warzyw, z których zrobiony jest w sok. Elementy wyciskarki Hurom One Stop takie jak silnik nie nagrzewają się, dzięki czemu sok nie traci tego, co najważniejsze - witamin i mikroelementów. Soki wyciśnięte w wyciskarkach wolnoobrotowych Hurom One Stop są wyjątkowo zdrowie i w 100% naturalne.  
Szybki i prosty montaż i demontaż części wyciskarki Hurom

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop ma wyjątkowo prostą konstrukcję. Misa została zintegrowana z wałem napędowym, dzięki czemu z łatwością nałożysz wałek ślimakowy na trzpień. Poszczególne części możesz bardzo szybko demontować w celu wyczyszczenia, które jest bardzo wygodne za sprawą obecności pojemnika na pulpę, do którego skutecznie zostają odprowadzane resztki owoców i warzyw. Możliwość wyjęcia wewnętrznej zębatki tylko dodatkowo ułatwia dokładne wyczyszczenie misy wyciskarki Hurom One Stop.

Specyfikacja dla wolnoobrotowej wyciskarki Hurom One Stop:

 • Technologia wyciskania: Hurom One Stop
 • Pojemność misy: 500 ml
 • Kolor przeważający: Antracyt
 • Materiał obudowy: Tworzywo
 • Obroty wałka ślimakowego: 60 obr/min
 • Obroty szczotki: 23 obr/min
 • Waga: 6,4 kg
 • Moc silnika: 200 W

Wyposażenie wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop:

 • Manetka regulacji gęstości soku: tak
 • Filtr do gęstych soków: tak
 • Filtr do klarownych soków: tak
 • Przystawka do lodów: nie
 • Squeezer do cytrusów: nie
 • Stojak na akcesoria: nie
 • Forma do tofu: nie
 • Książka z przepisami: tak
 • Instrukcja obsługi: tak

Wymiary wyciskarki do soków Hurom One Stop:

 • wysokość - 43,5 cm
 • szerokość - 29,6 cm
 • głębokość - 16 cm
 • Rodzaj Wykończenia: Satyna
 • Bezpieczeństwo: - Antypoślizgowe nóżki
  - Blokada bezpieczeństwa
  - Blokada kapania
  - Blokada przed uruchomieniem bez pokrywy
  - Blokada przy nieprawidłowym założeniu
  - Wyłącznik bezpieczeństwa
  - Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Funkcje: - Regulacja gęstości soku
  - automatyczne czyszczenie
  - bieg wsteczny
  - regulacji ilości miąższu
 • Najlepsza do: Miękkie owoce i warzywa
  Oszczędza czas - automatyczna praca
  Trawa pszeniczna
  Twarde owoce i warzywa
  Zielenina
 • Typ: Pionowa
 • Technologia wyciskania: (2018) Hurom One Stop SST
 • Pojemność misy: 500 ml
 • Prędkość ślimaka: 60 obr./min
 • Prędkość koszyczka mieszającego: 23 obr./min
 • Rozmiar otworu wsadowego: 120 mm
 • Blokada kapania: Tak
 • Bieg wsteczny: Tak
 • Regulacja gęstości soków: Tak
 • Cechy unikalne: - 10 lat gwarancji na silnik i części
  - Automatyczne wyciskanie
  - Dual hopper (podwójna komora wsadowa)
  - Funkcja przepłukiwania wodą
  - Manetka do regulacji ciśnienia wyciskania
  - Misa pochylona pod kątem (łatwiejsze opróżnianie)
  - Misa zintegrowana z wałem
  - Najwyższa wydajność i jakość soku na rynku
  - Otwór wsadowy 12 cm
chat Komentarze (0)
Ocena: