• -900,00 zł
0 recenzji produktu

Grill na Pellet 500 Regal Broil King (z ekspozycji)

Broil King
Nr indeksowy:
Ostatnie sztuki w magazynie

Pellet Regal 500 to innowacyjny grill ogrodowy zasilany pelletem drzewnym, który doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnym grillowaniu, jak i w przygotowaniu potraw metodą Slow&Low. Wybierz jeden z trzech dedykowanych trybów WĘDZENIE, PIECZENIE, GRILLOWANIE, a urządzenie samo rozgrzeje się do wskazaniej temperatury. Nowoczesne rozwiązania takie jak elektroniczny panel sterowania pozowli na łatwą kontrolę potraw oraz precyzyjne osiągnięcie wybranej temperatury. Co więcej grill możesz sterować za pomocą dedykowanej aplikacji na Twoim smartfonie. Na wyposażeniu grilla znajduje się zestaw rożna obrotowego z palnikiem rożna, dwustronne żeliwne ruszty, oraz termometr z 2 sondami.

GRILL Z EKSPOZYCJI!

900,00 zł 8 999,00 zł
Cena brutto: 8 099,00 zł
Kup na RATY 0%

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt


Duży i czytelny wyświetlacz panelu sterowania

Panel sterowania w grillu na pellet Broil King Regal 500 jest wyjątkowo prosty w obsłudze i intuicyjny. Duży i czytelny wyświetlacz jest odpowiednio mocno podświetlany tak, by odczyt danych nie stanowił żadnego problemu nawet w bardzo słoneczny dzień. Grill domyślnie oferuje trzy predefiniowane ustawienia temperatury przeznaczone do różnych celów. W Regalu Pellet 500 uwędzisz potrawy w temperaturze 105°C, upieczesz w 175°C oraz ugrillujesz w 315°C. Możesz oczywiście ustawić własną temperaturę, w czym pomoże duże i wygodne podświetlane pokrętło z precyzją do 1°C.
Duży zakres temperatur

Wysoka funkcjonalność i uniwersalność grilla skutkuje dużym zakresem temperatur, w których pracuje urządzenie od Broil King. Na grillu Regal Pellet 500 możesz zarówno wędzić, jak i piec oraz grillować. Temperatury możliwe do osiągnięcia w grillu zaczynają się od 80°C i mogą osiągnąć aż 315°C. Tak duży zakres temperatur jest bez wątpienia jedną z głównych zalet grilla na pellet, której nie doświadczysz w żadnych innym rodzaju grilla!


Łatwość i wygoda w użytkowaniu

Grille na pellet od Broil King są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu. Wystarczy wsypać do zbiornika trochę pelletu spożywczego będącego głównym paliwem grilla oraz wybrać jeden z trzech dostępnych trybów wędzenia, pieczenia i grillowania. Możesz także sam ustawić wybraną temperaturę. Pellet spożywczy Broil King to mieszanka kilku rodzajów drewna sprasowanych do postaci granulatu. Komputer wbudowany w grilla na pellet nieustannie kontroluje ilość spalanego pelletu oraz prędkość wiatraka odpowiedzialnego za lepszą kontrolę temperatury wewnątrz grilla. Zapomnij o ciągłej kontroli temperatury jak w grillach węglowych - Regal Pellet 500 zrobi wszystko sam za Ciebie!
Zestaw rożna obrotowego

Oba modele grillów na pellet Broil King z serii Regal są wyposażone w zestaw rożna obrotowego składający się z pręta rożna, przeciwwagi, kolców do nadziewania kawałków mięs i warzyw oraz silnika elektrycznego. Jeśli uwielbiasz doskonale upieczone soczyste kurczaki z chrupiącą skórką, koniecznie musisz sprawdzić zestaw rożna obrotowego w grillu na pellet Broil King. Wyjątkowa soczystość mięsa upieczonego przy użyciu rożna obrotowego to zasługa ciągłego ruchu i równomiernego pieczenia. Soki będące kluczem do rewelacyjnego smaku nie ściekają z mięsa, a pellet spożywczy sprawi, że Twój kurczak czy pieczeń nabiorą jeszcze lepszego smaku i aromatu niż kiedykolwiek wcześniej!


Low and slow

Grillowanie metodą low and slow, jak sama nazwa wskazuje, polega na powolnym i długotrwałym grillowaniu na niskich temperaturach. Low and slow to gwarancja tego, że Twój stek będzie równie dobrze wypieczony w środku, jak i na zewnątrz. Funkcjonalność i łatwość w obsłudze grillów na pellet Broil King sprawiają, że idealnie nadają się one do grillowania metodą low and slow. Zintegrowany termometr

Do panelu sterowania znajdującego się po prawej stronie grilla podpięte są dwie sondy termometru, które bardzo precyzyjnie informują o temperaturze rozgrzewających się rusztów, a także dadzą Ci znać czy potrawy są już gotowe. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dzięki możliwości połączenia się z wbudowanym komputerem grilla za pomocą aplikacji na telefonie. Grill na pellet Broil King Regal 500 sprawia, że możesz sprawdzić temperaturę obu sond, a także ustawić powiadomienie na telefonie z dowolnego miejsca.


Sterowanie grillem przez aplikację mobilną

Nowoczesne technologie to coś, czego z pewnością nie brakuje grillom na pellet Broil King. Połącz się z komputerem grilla przez sieć Bluetooth lub WiFi za pomocą darmowej aplikacji dostępnej na telefony z system Android i iOS, aby bez przeszkód móc go kontrolować z dowolnego miejsca na świecie! Od teraz w każdej chwili możesz sprawdzić temperaturę na obu sondach podpiętych do grilla na pellet, zmienić jego temperaturę lub ustawić minutnik z powiadomieniem po uzyskaniu wymaganej temperatury.
Dwustronny ruszt żeliwny

Grill na pellet Broil King Regal 500 ma znacznie większą powierzchnię do grillowania od modelu Regal 400. W zestawie znajduje się aż 5 dwustronnych i masywnych kratek rusztów żeliwnych. Żeliwo jest materiałem wręcz stworzonym do grillowania przez swoje unikalne właściwości cieplne. Ruszty żeliwne Flav-R-Cast w grillach na pellet Broil King potrafią nagrzać się w parę chwil do wysokich temperatur i co najważniejsze długo utrzymać tę temperaturę. Ta właściwość rusztów żeliwnych przekłada się bezpośrednio na oszczędność pelletu spożywczego, którego nie trzeba ciągle dosypywać do zbiornika. Ruszty żeliwne w grillach na pellet Broil King są dwustronne - strona rynienkowa gromadzi i odparowuje skapujący tłuszcz, który nadaje potrawom dodatkowego aromatu, a strona stożkowa nadaje stekom charakterystycznego kształtu.
Blaty robocze

W grillach na pellet Broil King nie ma tradycyjnych składanych półek znanych z grillów gazowych. Zamiast nich Regal Pellet 500 ma dwa duże blaty robocze, które znacznie ułatwią organizację pracy podczas grillowania. Gdybyś jednak uznał, że nawet tak duża powierzchnia robocza Ci nie wystarcza, możesz zaopatrzyć swojego Regala w dodatkową składaną półkę sprzedawaną oddzielnie, która ma dodatkowe haczyki do zawieszenia akcesoriów do grillowania.
Dodatkowa półka

W dolnej części grilla na pellet Broil King znajduje się duża półka przyczepiona do nóżek. Półka jest bardzo solidna, wytrzymuje duży ciężar i jest przeznaczona do wygodnego przechowywania worków z pelletem spożywczym. Oprócz pelletu możesz także trzymać na niej większe akcesoria do grillowania typu kamienie do pizzy czy brytfanny do warzyw.
Pojemnik na tłuszcz

Po lewej stronie zaraz pod komorą grilla na pellet znajduje się ukryty pojemnik na tłuszcz zabudowany ze wszystkich stron, co zmniejsza szansę na przypadkowe rozlanie jego zawartości podczas grillowania. Grill na pellet Regal 500 jest zbudowany w taki sposób, aby całość tłuszczu i innych soków spływała wprost do pojemnika na tłuszcz. Ważne jest regularne opróżnianie pojemnika na tłuszcz, co nie powinno stanowić żadnego problemu, gdyż pojemnik jest kompatybilny z uchwytem wielofunkcyjnym Broil King.
Pojemnik na popiół

Pojemnik na popiół jest równie łatwo dostępny, co pojemnik na tłuszcz. Umieszczony jest na samym środku pod komorą grilla. Do pojemnika na popiół trafia cały popiół powstały w grillu w procesie spalania pelletu spożywczego. Aby mieć pewność, że Twój grill Regal Pellet 500 będzie w pełni funkcjonalny, należy pamiętać o jego regularnym opróżnianiu. Pojemnik na popiół jest kompatybilny z uchwytem wielofunkcyjnym Broil King i można go wyjąć jednym ruchem. 
Bardzo wytrzymała konstrukcja

Grille na pellet Broil King, podobnie jak pozostałe grille tej marki wykonane są z najwyższej jakości trwałych materiałów. Regal Pellet 500 wytrzyma wiele lat użytkowania dzięki stali o grubości 2 mm, półce bocznej wykonanej ze stali szlachetnej, rynnie ociekowej z 2 mm stali szlachetnej, grubym solidnym nogom, oraz dużym i bardzo wytrzymałym kółkom. Grille na pellet Broil King są niezwykle solidne ze względu na wagę wynoszącą ponad 100 kg.
Pojemny zbiornik na pellet

Do zbiornika na pellet spożywczy umieszczonego po prawej stronie grilla możesz jednorazowo wsypać cały worek pelletu spożywczego Broil King. Pojemność zbiornika na pellet w grillu na pellet Broil King Regal 500 wynosi aż 10 kg, co pozwoli cieszyć się długotrwałym grillowaniem i wędzeniem bez konieczności ciągłego dosypywania pelletu.

Grillo-wędzarnia mobilna King – cena

Jeśli jesteś pasjonatem grillowania, na pewno zaciekawi Cię ta grillo-wędzarnia mobilna King. Cena, choć może wydawać się wysoka, rekompensuje w pełni poniesione koszty. Sprawdza się nie tylko przy grillowaniu tradycyjnym, ale także przy zastosowaniu metody Slow&Low. Posiada trzy dedykowane tryby: pieczenie, grillowanie i wędzenie, dlatego można nazwać je narzędziem AllInOne, które nie zajmuje aż tyle miejsca, co każde z urządzeń osobno. Grillo-wędzarnia mobilna King, cena oraz parametry dostępne są w naszym sklepie.

wymiary_regal_pellet_500.png

 

Specyfikacja dla grilla Regal Pellet 500:

 • Intuicyjny elektroniczny panel sterowania z pokrętłem do regulacji temperatury
 • Termometr z 2 sondami
 • moduł WiFi, Bluetooth
 • 5 dwustronnych rusztów żeliwnych Flav-R-Cast™
 • Górny ruszt ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu
 • Zestaw rożna obrotowego z prętem i kolcami ze stali szlachetnej oraz silnikiem elektrycznym
 • Duży zbiornik na pellet o pojemności do 11 kg
 • Wyjmowana tacka na tłuszcz i pojemnik na popiół
 • Komin z szyberem Roto-Draft™
 • Dwie półki boczne oraz szeroka dolna półka
 • Dwa duże koła odporne na pęknięcia oraz dwie nóżki z regulacją poziomu
 • praca w zakresie temperatur 80ºC - 315ºC

Wymiary grilla:

 • wysokość - 126 cm
 • szerokość - 149 cm
 • głębokość - 73 cm

Waga grilla:

 • Pellet Regal 500 - 115 kg

Wymiary rusztów:

 • głębokość górnej półki - 18 cm
 • szerokość górnej półki - 74 cm
 • głębokość rusztów - 49 cm
 • szerokość rusztów - 81 cm