• Pakiet
Ocena: 

Patelnia żeliwna z rączką śr 25 cm Petromax

Petromax
Nr indeksowy: FP25-T
Cena brutto: 190,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Dostajesz w gratisie

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt

Patelnia żeliwna z rączką Petromax dzięki wykonaniu w 100% z najwyższej jakości żeliwa zaskoczy Cię swoimi niepowtarzalnymi właściwościami cieplnymi. Patelnia w kilka chwil nagrzeje się do wysokich temperatur, które utrzyma przez długi czas i równomiernie odda prosto do potraw. Kumulowanie wysokiej temperatury sprawi, że potrawy znajdujące się w patelni nie wystygną tak szybko, jak w stalowych alternatywach, a Ty będziesz mógł zaserwować je swoim gościom prosto z patelni. Możesz na niej dusić, smażyć i piec mnóstwo rodzajów potraw, jak na przykład posiekane owoce i warzywa, gulasz, potrawy z grzybów, delikatne mięso ryb czy soczyste steki. Sprawdzi się nie tylko na kuchence elektrycznej, nad płomieniem gazowym czy w piekarniku, ale także w trakcie gotowania na świeżym powietrzu, przy ognisku lub odpowiednim grillu. Długa solidna rączka wraz z dodatkowym chwytem znajdującym się po przeciwnej stronie patelni ułatwią przenoszenie pełnej patelni.

Petromax fp25-t to uniwersalna patelnia żeliwna, której możesz używać zarówno na domowych kuchenkach (w tym indukcyjnych), jak i w grillach gazowych i ceramicznych, a nawet na tradycyjnych ogniskach. Jej powierzchnia została odpowiednio przygotowana, aby móc użyć patelnię niemal natychmiast. Dzięki naturalnemu efektowi antyadhezyjnemu, żaden rodzaj potraw nie przywiera do powierzchni naczynia.

Masywne żeliwo, z którego wykonano patelnię, jest niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia. W celu zachowania go w jak najlepszym stanie zaleca się dokładne mycie w wodzie bez dodatkowych detergentów oraz staranne wysuszenie. Dodatkowo na powierzchnię patelni możesz nanieść niewielką ilość pasty pielęgnacyjnej do żeliwa Petromax, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć patelnię przed rdzą.

Specyfikacja:

  • materiał - żeliwo
  • pojemność maksymalna - 1,6 L
  • średnica u góry - 25,0 cm
  • średnica dna patelni - 20,0 cm
  • wysokość - 6,7 cm
  • waga - 2,5 kg
chat Komentarze (0)
Ocena: