Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
  0 recenzji produktu

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky - ekspozycja

  WARMTEC
  Nr indeksowy: AP SKY
  Dostępny
  Cena brutto: 1 899,00 zł
  Kup na RATY 0%

  Zapytaj o produkt
  Zapytaj o produkt
  Twój domowy oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky

  Warmtec AP Sky to ikona nowoczesności. Zachwyca nie tylko niebanalnym designem, ale i technologią, którą ciężko znaleźć w modelach innych producentów. Zastosowana tu kaseta filtracyjna 360° wychwytuje zanieczyszczenia ze wszystkich stron, jednocześnie rozprowadzając po całym pomieszczeniu oczyszczone, zdrowe powietrze. Jeszcze skuteczniej pozbywa się szkodliwych wirusów, bakterii czy grzybów, pozwalając Ci na spokojny oddech i lepsze samopoczucie. Idealny zarówno do dużych mieszkań, jak i biur (szczególnie pomieszczeń typu „open space”) – jego zasięg działania wynosi aż 120 m².


  Warmtec AP Sky możesz używać między innymi w:

  • pomieszczeniach mieszkalnych do 120 m²
  • pomieszczeniach biurowych i urzędach
  • pomieszczeniach typu "open space"
  • przychodniach lekarskich
  • firmach usługowych
  • szkołach, przedszkolach i żłobkach


  Pozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP Sky

  Poczuj ulgę z oczyszczaczem powietrza Warmtec AP Sky, który eliminuje z powietrza szkodliwe substancje oraz zapewnia odpowiednie naładowanie powietrza jonami ujemnymi. Siedmiostopniowy system oczyszczania powietrza pozwoli Ci cieszyć się idealnie czystym powietrzem w swoim domu. Dzięki dużej powierzchni oczyszczania wynoszącej aż 120 m², urządzenie można używać nawet w bardzo dużych pomieszczeniach open space. Nowoczesny oczyszczacz powietrza o tak dużej mocy to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących z powodu alergii, astmy czy smogu.
  Jak działają oczyszczacze powietrza?

  Zanieczyszczenia z każdego zakamarka pomieszczenia przechodzą przez siedem poziomów filtracji: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego, filtr zeolitowy (sito molekularne), filtr nanokrystaliczny, filtr zimnokatalityczny oraz jonizator. Pozwala to na pozbycie się aż 99,97% szkodliwych dla zdrowia cząsteczek. Szczególną ulgę odczują alergicy, astmatycy, palacze i mieszkańcy miast.             


  7 etapów poprawy jakości powietrza

  1. Filtr wstępny

  odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

  2. Filtr HEPA H13

  jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

  3. Filtr węgla aktywowanego

  którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

  4. Sito molekularne

  działające na podobnej zasadzie do filtra węglowego. Sito również ma mikroporowatą strukturę, różni się jednak ona wielkością porów. Sito molekularne zatrzymuje niemal wszystkie cząsteczki, którym udało się przedostać przez filtr węgla aktywowanego.

  5. Filtr nanokrystaliczny

  mający bardzo proste zadanie - wyłapać niemal wszystkie cząsteczki szkodliwych substancji, którym udało się przedostać przez filtr węgla aktywowanego oraz sito molekularne.

  6. Filtr zimnokatalityczny

  będący gąbką z naniesioną odpowiednią ilością dwutlenku tytanu. Substacja ta jest bardzo trwała i nietoksyczna, a jej działanie polega na skutecznym katalizowaniu zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu.

  7. Jonizator

  generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.


  Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP Sky


  Unikalna technologia Active360°

  AP Sky to jedyny oczyszczacz powietrza od Warmtec o unikalnej konstrukcji pozwalającej na pobieranie powietrza równomiernie ze wszystkich stron! Technologia filtracji Active360° pozwala powietrzu na przejście przez cały proces filtracji przez specjalny kanał powietrzny, co zmniejsza poziom hałasu oraz zużycie energii. Warmtec AP Sky z Active360° to gwarancja dokładnego i równomiernego oczyszczenia powietrza oraz jego rozprowadzenia po całym pomieszczeniu.


  Laserowy czujnik monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza PM2,5

  Oczyszczacz Warmtec AP Sky został wyposażony w bardzo czuły i precyzyjny laserowy czujnik odpowiedzialny za informowanie o poziomie zanieczyszczenia powietrza cząstkami PM2,5 - najbardziej szkodliwym dla zdrowia składnikiem smogu. Poziom zanieczyszczenia odczytasz z wyświetlacza oraz na wysuwanym panelu oczyszczacza w jednym z czterech kolorów.

  Oczyszczacz o wyjątkowym designie

  Oczyszczacze powietrza Warmtec słyną z nowoczesnego designu, ale w tej kwestii model AP Sky wyróżnia się jeszcze bardziej. Oryginalna konstrukcja przyciąga wzrok i sprawi, że oczyszczacz idealnie dopasuje się do każdego pomieszczenia urządzonego według najnowszych trendów.  Intuicyjna obsługa urządzenia

  Warmtec AP Sky ma pokaźną liczbę funkcji, którymi w łatwy sposób możesz zarządzać dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi sterowania. U góry urządzenia znajdziesz liczne przyciski ze wszystkimi funkcjami oczyszczacza, a także cyfrowy wyświetlacz, który w zależności od wybranej opcji pokazuje poziom zanieczyszczenia PM2,5, timer lub prędkość wentylatora. 

             

                                 Łatwa i szybka wymiana podzespołów

  Dzięki zebraniu wszystkich sześciu filtrów i umieszczeniu jej w jednej kompaktowej kasecie filtrującej, regularna wymiana filtrów nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy wyjąć tylną obudowę, zwolnić blokadę filtra i wymienić kasetę filtracyjną, a następnie przesunąć blokadę filtra i zresetować wskaźnik zużycia filtra jednym przyciskiem, by oczyszczacz po chwili był gotowy do działania! Wyjęcie zabrudzonego czujnika jest równie proste - wystarczy odkręcić płytkę ochronną i delikatnie odłączyć kable.

  Główne zalety oczyszczacza powietrza AP Sky
  Wydajność 120 m²

  Oczyszczaj powietrze, którym oddychasz w pomieszczeniach do 120 m²: domach, biurach, urzędach, przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki siedmioetapowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky potrafi pracować z wydajnością nawet do 1000 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza w nawet największych pomieszczeniach.  Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

  Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Dodatkowo oczyszczacz Warmtec AP Sky ma jedną kasetę filtracyjną zawierającą wszystkie 6 filtrów! Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowie, ale i portfele swoich klientów.

   

  Oczyszczacz zaawansowany technicznie

  Warmtec AP Sky to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń polskiego producenta i jeden z największych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Poszczególne podzespoły AP Sky wykonane są według najnowocześniejszych technologii i gwarantują wysoką precyzję oczyszczania powietrza, a także niskie zużycie energii i cichą pracę.
   

  Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP Sky są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

   

  Warmtec - w 100% Polska marka

  Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

  SPECYFIKACJA WARMTEC AP Sky:

  • Model: AP Sky
   Zasilanie: 230 V
   Zużycie energii: do 55 W
   Powierzchnia oczyszczania: do 120 m²
   Wydajność maksymalna: do 1000 m³/h
   Rodzaj czujnika: laserowy
   Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 7
   Filtr wstępny: TAK
   Filtr HEPA H13: TAK
   Filtr węgla aktywowanego: TAK
   Lampa UV: NIE
   Nawilżanie powietrza: NIE
   Jonizator: TAK
   Typ jonizatora: ostrzowy
   Wydajność jonizatora: do 10 mln/cm³
   Usuwanie PM2,5: 99,97%
   Usuwanie formaldehydu: 96,2%
   Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
   Regulacja pracy wentylator: 5-stopniowa
   Poziom głośności (tryb nocny): 35 dB
   Poziom głośności (1 stopień prędkości): 35 dB
   Poziom głośności (2 stopień prędkości): 43 dB
  • Poziom głośności (3 stopień prędkości): 50 dB
   Poziom głośności (4 stopień prędkości): 52 dB
  • Poziom głośności (4 stopień prędkości): 55 dB
   Zużycie energii (tryb nocny): 12 W
   Zużycie energii (1 stopień prędkości): 15 W
   Zużycie energii (2 stopień prędkości): 20 W
   Zużycie energii (3 stopień prędkości): 37 W
   Zużycie energii (4 stopień prędkości): 46 W
  • Zużycie energii (4 stopień prędkości): 55 W
   Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 37,8 x 89 x 37,5 cm
   Pilot w zestawie: NIE
   Waga: 13 kg
   Gwarancja: 36 miesięcy

  W ZESTAWIE:

  • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Sky
   - Kaseta filtracyjna do oczyszczacza Warmtec Ap Sky