0 recenzji produktu

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ z Wi-Fi

  WARMTEC
  Nr indeksowy: AP350W
  Dostępny
  Cena brutto: 2 499,00 zł
  Kup na RATY 0%

  Zapytaj o produkt
  Zapytaj o produkt
  Twój domowy oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ to średniej wielkości urządzenie idealne do pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Idealne rozwiązanie dla alergików, astmatyków, palaczy oraz osób mieszkających w dużych miejscowościach cierpiących na dolegliwości związanego ze smogiem. Warmtec AP350+ to wielofunkcyjny oczyszczacz powietrza, który zadba nie tylko o jego czystość, ale także odpowiednie nawilżenie.


  Warmtec AP350W możesz używać między innymi w:

  • pomieszczeniach mieszkalnych
  • pomieszczeniach biurowych i urzędach
  • przychodniach lekarskich
  • firmach usługowych
  • przedszkolach i żłobkach


  Pozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP350W+

  Poznaj oczyszczacz AP350W i poczuj ulgę, oddychając czystym i nawilżonym powietrzem. Urządzenie łączy ze sobą dwie funkcje, jednocześnie tworząc skuteczną barierę przed zanieczyszczeniami oraz zapewniając odpowiednią dla zdrowia wilgotność powietrza. Skończ z dolegliwościami układu oddechowego i śpij spokojnie we własnym łóżku dzięki aż ośmiostopniowemu procesowi oczyszczania. Oczyszczacz z funkcją nawilżacza AP350W to gwarancja lepszego samopoczucia, szczególnie dla alergików, astmatyków i osób oddychających na co dzień miejskim powietrzem.
  Jak działają oczyszczacze powietrza?

  Zanieczyszczone powietrze przechodzi przez aż 8 etapów, skutecznie zatrzymując zarówno większe cząstki, takie jak kurz czy sierść, jak i mniejsze: grzyby, bakterie, roztocza, pyłki czy szkodliwe dymy. Oczyszczacz wyposażony jest kolejno w: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego, sito molekularne, filtr fotokatalityczny, lampę UV, jonizator oraz ewaporacyjny nawilżacz. Wszystko po to, by zapewnić Tobie i Twoim bliskim spokojny oddech.             


  8 etapów poprawy jakości powietrza

  1. Filtr wstępny

  odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

  2. Filtr HEPA H13

  jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

  3. Filtr węgla aktywowanego

  którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

  4. Sito molekularne

  działające na podobnej zasadzie do filtra węglowego. Sito również ma mikroporowatą strukturę, różni się jednak ona wielkością porów. Sito molekularne zatrzymuje niemal wszystkie cząsteczki, którym udało się przedostać przez filtr węgla aktywowanego.

  5. Filtr fotokatalityczny

  przyspiesza zachowanie reakcji chemicznych dzięki rozdrobnionemu ditlenkowi tytanu znajdującemu się na powierzchni filtra. Lampa ultrafioletowa sprawia, że na powierzchni filtra zaczynają pojawiać się wolne rodniki -02 oraz grupa hydroksylowa -OH. Są one niezwykle aktywne chemicznie co sprawia, że skutecznie redukują i utleniają lotne substancje organiczne i spaliny.

  6. Lampa UV

  dosłowanie niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, którym udało przedostać się przez wcześniejsze filtry. Lampa UV w oczyszczaczach powietrza Warmtec emituje światło UVC o długości fali 254 nm, które ma najsilniejsze oddziaływanie na żywe organizmy.

  7. Jonizator

  generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.

  8. Nawilżacz ewaporacyjny

  który przy użyciu naturalnego odparowania wody zapewni odpowiedni stopień nawilżenie powietrza w każdym pomieszczeniu. Dobre nawilżenie powietrza jest niezwykle ważnym czynnikiem odpowiedzialnym za jego stan oraz nasze zdrowie. Ewaporacja uważana jest za najzdrowszy sposób na szybkie i skutecznie nawilżenie powietrza.  Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP350W


  Sterowanie Wi-Fi

  Prócz standardowego sterowania przy pomocy panelu cyfrowego lub pilota zdalnego, oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ daje również możliwość kontrolowania urządzenia przez sieć Wi-Fi i to z dowolnego miejsca! Darmowa aplikacja Tuya Smart dostępna na smartfonach i tabletach z systemem Android lub iOS umożliwia pełną i wygodną kontrolę nad oczyszczaczem.


  Czujnik monitorujący poziom zanieczyszczenia powietrza PM2,5

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ został wyposażony w nowoczesny czujnik USA General Electric, który wspomaga monitorowanie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. PM2,5 to niezwykle drobne aerozole atmosferyczne uważane za najbardziej szkodliwe dla organizmu człowieka. Warmtec AP350W+ posiada specjalną kolorową listwę LED, która za pomocą czterech kolorów informuje o stężeniu PM2,5 w powietrzu.
  Ewaporacyjny nawilżacz powietrza

  W większości mieszkań i biur powietrze jest zbyt suche. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele dolegliwości wynika właśnie z niedostatecznej wilgotności powietrza. Stosowanie nawilżaczy zapobiega osłabieniu odporności, przesuszeniu skóry, osłabieniu koncentracji, a także polepsza jakość snu. Wbudowany w AP350W nawilżacz ewaporacyjny skutecznie zapobiega wysuszaniu i osłabianiu błon śluzowych nosa, oczu czy gardła, które chronią organizm przed wirusami, bakteriami oraz alergenami. Rozprowadza po całym pomieszczeniu parę wodną oraz wytrąca zanieczyszczenia nagromadzone w powietrzu.


  System inteligentnego zarządzania

  Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by jego obsługa była dziecinnie prosta. Wyposażony jest w poręczny pilot zdalnego sterowania, który pozwala zarządzać oczyszczaczem nawet z 6 metrów. Wbudowany czujnik pozwala na natychmiastowe sprawdzenie aktualnej jakości powietrza. Cyfrowy wyświetlacz w jasny sposób informuje o wyniku. Ma też wbudowany program informujący o konieczności wymiany filtra. Po skończeniu oczyszczania automatycznie przełącza się na oszczędny tryb. Jeśli chcesz się cieszyć spokojnym snem, wystarczy włączyć tryb SLEEP, by oczyszczacz przeszedł natychmiast do cichej pracy.

             


                                  Funkcja SWING

  Funkcja SWING zapewnia falowy ruch klapy wentylatora. Dzięki temu oczyszczone powietrze jest równomiernie rozprowadzane po całym pomieszczeniu i zapewnia komfort oddychania w jego każdym zakamarku.


  Główne zalety oczyszczacza powietrza AP350W

   


  Wydajność 80 m²

  Oczyszczaj i nawilżaj powietrze, którym oddychasz w pomieszczeniach do 80 m²: domach, biurach, urzędach, przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki ośmioetapowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ potrafi pracować z wydajnością nawet do 600 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza w bardzo dużych pomieszczeniach.

  Prezentacja Skuteczności  Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

  Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Dodatkowo filtr wstępny możesz samodzielnie czyścić i nie wymaga on regularnej wymiany. Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowia, ale i portfele swoich klientów.

   

  Pilot do zdalnego sterowania

  Koniec z koniecznością ręcznego ustawiania trybów w oczyszczaczu! Warmtec AP350W+ ma w zestawie pilot do zdalnego sterowania urządzeniem o zasięgu aż 6 metrów. Pilot jest poręczny oraz prosty i intuicyjny w obsłudze. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć tryb SLEEP prosto z wygodnej kanapy i zasnąć oddychając czystym i zdrowym powietrzem.
   

  Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+ posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP350W+ są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

   

  Warmtec - w 100% Polska marka

  Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.
  SPECYFIKACJA WARMTEC AP350W+:

  • Model: AP350W+
   Zasilanie: 230 V
   Zużycie energii: do 65 W
   Powierzchnia oczyszczania: 30 - 80 m²
   Wydajność maksymalna: do 600 m³/h
   Rodzaj czujnika: USA GE
   Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 8
   Filtr wstępny: TAK
   Filtr HEPA H13: TAK
   Filtr węgla aktywowanego: TAK
   Filtr fotokatalistyczny: TAK
   Lampa UV: TAK
   Typ jonizatora: ostrzowy
   Wydajność jonizatora: do 10 mln/cm³
   Nawilżanie powietrza: TAK
   Wydajność nawilżania: do 320 ml/h
   Pojemność zbiornika: 1,5 L
   Usuwanie PM2,5: 99,9%
   Usuwanie formaldehydu: 96,2%
   Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
   Regulacja pracy wentylator: 4-stopniowa
   Poziom głośności (tryb nocny): 20 dB (A)
   Poziom głośności (1 stopień prędkości): 20 dB (A)
   Poziom głośności (2 stopień prędkości): 37 dB (A)
  • Poziom głośności (3 stopień prędkości): 41 dB (A)
   Poziom głośności (4 stopień prędkości): 48 dB (A)
   Zużycie energii (tryb nocny): 16 W
   Zużycie energii (1 stopień prędkości): 17 W
   Zużycie energii (2 stopień prędkości): 28 W
   Zużycie energii (3 stopień prędkości): 41 W
   Zużycie energii (4 stopień prędkości): 65 W
   Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 39,1 x 60,3 x 24,5 cm
   Pilot w zestawie: TAK
   Wi-Fi: TAK
   Waga: 10,8 kg
   Gwarancja: 36 miesięcy

  W ZESTAWIE:

  • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP350W+
   - Komplet filtrów do oczyszczacza Warmtec AP350W+
   - Pilot do zdalnego sterowania