• -100,00 zł
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
0 recenzji produktu

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo

WARMTEC
Nr indeksowy: AP EVO
Dostępny
100,00 zł 799,00 zł
Cena brutto: 699,00 zł
Kup na RATY 0%

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Twój domowy oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo to nowoczesne urządzenie stworzone do dokładnego oczyszczania powietrza w średniej wielkości pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Oczyszczacz posiada aż siedem warstw filtrów, które skutecznie zatrzymają nawet do 99,9% zanieczyszczeń. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo to niezbędnik w każdym domu znajdującym się w zanieczyszczonej okolicy cierpiącej z powodu smogu. 


Warmtec AP Evo możesz używać między innymi w:

 • pomieszczeniach mieszkalnych
 • pomieszczeniach biurowych i urzędach
 • przychodniach lekarskich
 • firmach usługowych
 • przedszkolach i żłobkach


Pozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP Evo

Poczuj się lepiej we własnym domu za sprawą idealnie czystego powietrza zapewnionego dzięki oczyszczaczowi powietrza Warmtec AP Evo! Jest to jeden z najnowocześniejszych oczyszczaczy dostępnych na rynku i oferuje szereg niezwykle skutecznych rozwiązań. Siedmiostopniowy proces filtracji powietrza to gwarancja pozbycia sie niemal wszelkich cząsteczek bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, kurzu czy roztoczy ze skutecznością dochodzącą nawet do 99,97%. Warmtec AP Evo świetnie radzi sobie także z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, w tym dymu papierosowego.
Jak działają oczyszczacze powietrza?

Oczyszczacz zaciąga powietrze, które następnie przechodzi kolejne przez aż siedem różnych filtrów. Tak dokładny system filtracji zapewnia blisko stuprocentową gwarancję wyeliminowania z powietrza wszelkich zanieczyszczeń zaczynając na kurzu, pyłkach i sierści, a kończąc na bakteriach, wirusach, grzybach czy niebezpiecznych dla zdrowia czasteczek PM2,5. Warmtec Evo wyposażony jest w: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego, sito molekularne, filtr zimnokatalityczny, diody UV oraz jonizator.            

7 etapów poprawy jakości powietrza

1. Filtr wstępny

odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

2. Filtr HEPA H13

jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

3. Filtr węgla aktywowanego

którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

4. Sito molekularne

działające na podobnej zasadzie do filtra węglowego. Sito również ma mikroporowatą strukturę, różni się jednak ona wielkością porów. Sito molekularne zatrzymuje niemal wszystkie cząsteczki, którym udało się przedostać przez filtr węgla aktywowanego.

5. Filtr zimnokatalityczny

będący gąbką z naniesioną odpowiednią ilością dwutlenku tytanu. Substacja ta jest bardzo trwała i nietoksyczna, a jej działanie polega na skutecznym katalizowaniu zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu.

6. Lampa UV

dosłownie niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, którym udało przedostać się przez wcześniejsze filtry. Lampa UV w oczyszczaczach powietrza Warmtec emituje światło UVC o długości fali 254 nm, które ma najsilniejsze oddziaływanie na żywe organizmy.

7. Jonizator

generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.

Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP Evo


Wygodna obsługa

Oczyszczacz jest niezwykle wygodny w sterowaniu. Warmtec Evo umożliwia standardowe sterowanie w postaci cyfrowego panelu, który jest wysoce intuicyjny i pozwala na wybór wszystkich dostępnych opcji. W zestawie znajdziesz także pilot o zasięgu 6 metrów, pozwalający na zdalne sterowanie z wygodnego fotela. Warmtec Evo jest dziecinnie łatwy w obsłudze i co najważniejsze - został wyposażony w program informujący o konieczności wymiany filtra!Czujnik monitorujący poziom
zanieczyszczenia powietrza PM2,5

USA General Electric to niezwykle precyzyjny czujnik znajdujący się w oczyszczaczu powietrza Warmtec Evo. Informuje on o stężeniu cząsteczek PM2,5 - najbardziej szkodliwego składnika smogu. Oczyszczacz informuje o poziomie zanieczyszczenia poprzez zmianę kolorystyki wskaźnika na panelu sterowania.

Zatrzymaj bakterie i wirusy dzięki UV

W większości mieszkań i biur powietrze jest zbyt suche. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele dolegliwości wynika właśnie z niedostatecznej wilgotności powietrza. Stosowanie nawilżaczy zapobiega osłabieniu odporności, przesuszeniu skóry, osłabieniu koncentracji, a także polepsza jakość snu. Wbudowany w AP350W nawilżacz ewaporacyjny skutecznie zapobiega wysuszaniu i osłabianiu błon śluzowych nosa, oczu czy gardła, które chronią organizm przed wirusami, bakteriami oraz alergenami. Rozprowadza po całym pomieszczeniu parę wodną oraz wytrąca zanieczyszczenia nagromadzone w powietrzu.3 tryby dla każdej sytuacji

Oczyszczacz powietrza Warmtec Evo dostosuje się do każdej sytuacji dzięki aż trzem różnym trybom. Tryb automatyczny zapewni maksymalną wydajność i efektywność. Oczyszczacz w trybie sleep sprawdzi się idealnie nocą, działając wyjątkowo cicho i pozwalając spać Ci spokojnie. Tryb manualny pozwoli Ci na wybór ustawień według własnych potrzeb

           


                              
Wyjątkowo cicha praca

Warmtec Evo wyróżnia się pracą na niezwykle niskim poziomie głośności. Model ten idealnie nada się chociażby do pokoiku dziecięcego lub dla osób chcących czesto korzystać z oczyszczacza powietrza w trakcie snu. Z oczyszczaczem Warmtec Evo możesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego snu.

Główne zalety oczyszczacza powietrza AP Evo

 Wydajność 50 m²

Oczyszczaj i nawilżaj powietrze, którym oddychasz w pomieszczeniach do 50 m²: domach, biurach, urzędach, przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki siedmiotapowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo potrafi pracować z wydajnością nawet do 260 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza w bardzo dużych pomieszczeniach.Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Warmtec Evo może pochwalić się kasetą filtracyjną, która zawiera w sobie wszystkie filtry tego modelu. Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowia, ale i portfele swoich klientów.

 

Pilot do zdalnego sterowania

Koniec z koniecznością ręcznego ustawiania trybów w oczyszczaczu! Warmtec AP Evo ma w zestawie pilot do zdalnego sterowania urządzeniem o zasięgu aż 6 metrów. Pilot jest poręczny oraz prosty i intuicyjny w obsłudze. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć tryb SLEEP prosto z wygodnej kanapy i zasnąć oddychając czystym i zdrowym powietrzem.
 

Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP Evo są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

 

Warmtec - w 100% Polska marka

Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.
SPECYFIKACJA WARMTEC AP Evo:

 • Model: AP Evo
  Zasilanie: 230 V
  Zużycie energii: do 45 W
  Powierzchnia oczyszczania: do 50 m²
  Wydajność maksymalna: do 260 m³/h
  Rodzaj czujnika: GE USA
  Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 7
  Filtr wstępny: TAK
  Filtr HEPA H13: TAK
  Filtr węgla aktywowanego: TAK
  Diody UV: TAK
  Jonizator: TAK
  Typ jonizatora: ostrzowy
  Wydajność jonizatora: do 20 mln/cm³
  Nawilżanie powietrza: NIE
  Usuwanie PM2,5: 99,97%
  Usuwanie formaldehydu: 96,2%
  Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
  Regulacja pracy wentylator: 3-stopniowa
  Poziom głośności (tryb nocny): 33 dB (A)
  Poziom głośności (1 stopień prędkości): 33 dB (A)
  Poziom głośności (2 stopień prędkości): 38 dB (A)
 • Poziom głośności (3 stopień prędkości): 47 dB (A)
  Zużycie energii (tryb nocny): 13 W
  Zużycie energii (1 stopień prędkości): 23 W
  Zużycie energii (2 stopień prędkości): 32 W
  Zużycie energii (3 stopień prędkości): 45 W
  Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 33 x 51 x 17 cm
  Sygnalizacja dźwiękowa przycisków: TAK
  Pilot w zestawie:
  TAK
  Waga: 4,5 kg
  Gwarancja: 36 miesięcy

W ZESTAWIE:

 • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Evo
  - Kaseta filtracyjna do oczyszczacza Warmtec AP Evo
  - Pilot do zdalnego sterowania