Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
  0 recenzji produktu

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W

  WARMTEC
  Nr indeksowy: AP077W
  Dostępny
  Cena brutto: 399,00 zł
  Kup na RATY 0%

  Zapytaj o produkt
  Twój domowy oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W

  Oddychaj w końcu pełną piersią powietrzem o jakości, której wcześniej nie znałeś. Ekonomiczny oczyszczacz Warmtec AP077W to gwarancja ustąpienia dolegliwości związanych ze szkodliwym wpływem wdychanych zanieczyszczeń. Szczególną ulgę z jego stosowania odczują alergicy, astmatycy, palacze i osoby narażone na działanie smogu (mieszkańcy miast, pracownicy zewnętrzni, dzieci oraz osoby starsze). Jego pięciostopniowy proces filtrowania oraz aż dwa różne tryby pracy pozwolą nie tylko dokładnie oczyścić powietrze, ale również dostosować sposób działania urządzenia do własnego trybu życia i potrzeb. Ty rządzisz, on wykonuje całą pracę za Ciebie.


  Warmtec AP077W możesz używać między innymi w:

  • pomieszczeniach mieszkalnych
  • pomieszczeniach biurowych i urzędach
  • przychodniach lekarskich
  • firmach usługowych
  • przedszkolach i żłobkach


  Pozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP077W

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W wyposażony jest we wszystkie filtry, które są niezbędne do dokładnego pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń: filtr wstępny, filtr HEPA H13, filtr węglowy, filtr zimnokatalityczny oraz jonizator, który zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów. Pozwala wyeliminować wirusy, bakterie, grzyby, alergeny, szkodliwe zapachy, roztocza, pyły, a także większe substancje, jak sierść czy kurz.
  Jak działają oczyszczacze powietrza?

  Oczyszczacz powietrza zasysa powietrze z całego pomieszczenia, które następnie przechodzi przez 5 stopniowy proces oczyszczania. Filtry Warmtec bardzo skutecznie zatrzymują na swojej powierzchni nie tylko największe zanieczyszczenia jak kurcz czy sierść, ale również mikroskopijne cząstki smogu, bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza. System oczyszczania w Warmtec AP077W składa się z: filtra wstępnego, filtra HEPA H13, filtra węgla aktywowanego, filtra zimnokatalitycznego oraz jonizatora.              


  5 etapów poprawy jakości powietrza

  1. Filtr wstępny

  odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

  2. Filtr HEPA H13

  jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

  3. Filtr węgla aktywowanego

  którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

  4. Filtr zimnokatalityczny

  będący gąbką z naniesioną odpowiednią ilością dwutlenku tytanu. Substacja ta jest bardzo trwała i nietoksyczna, a jej działanie polega na skutecznym katalizowaniu zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu.

  5. Jonizator

  generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.

  Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP077W


  Dotykowy panel sterowania

  Panel sterowania w oczyszczaczu powietrza Warmtec AP077W jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Prócz przycisku odpowiedzialnego za zasilanie, na panelu ustawisz prędkość przepływu powietrza na poziomach 1 - 3, wciskając przycik "speed". Dodatkowo możesz włączyć generator jonów ujemnych, tryb sleep przed snem oraz ustawić timer odpowiedzialny za automatyczne włączenie i wyłaczenie urządzenia.


  2 tryby dla każdej sytuacji

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W jest wyposażony w dwa tryby. Klasyczny tryb manualny pozwoli Ci na wybranie najbardziej optymalnych według Ciebie opcji dostosowanych do Twoich potrzeb. Tryb sleep został zaprojektowany z myślą o użytkownikach używających oczyszczacza podczas snu lub w pokoju dziecięcym. Urządzenie w tym trybie działa niezwykle cicho i nie będzie przeszkadzać w spokojnym śnie.

             

  Główne zalety oczyszczacza powietrza AP077W  Wydajność 40 m²

  Oczyszczaj i nawilżaj powietrze, którym oddychasz w pomieszczeniach do 40 m²: domach, biurach, urzędach, przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki pięcioetapowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W potrafi pracować z wydajnością nawet do 218 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza w bardzo dużych pomieszczeniach.  Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

  Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Dodatkowo filtr wstępny możesz samodzielnie czyścić i nie wymaga on regularnej wymiany. Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowia, ale i portfele swoich klientów.

   

  3-letnia gwarancja

  Oczyszczacze powietrza Warmtec są wykonane z najwyższą starannością i mogą pochwalić się wysoką bezawaryjnością. Jednak w przypadku awarii Warmtec oferuje 3-letnią gwarancję door-to-door. Nie musisz się o nic martwić - kurier odbierze Twój oczyszczacz i dostarczy go do serwisu, gdzie zostanie wykonana profesjonalna naprawa urządzenia. 
   

  Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP077W są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

   

  Warmtec - w 100% Polska marka

  Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.
  SPECYFIKACJA WARMTEC AP077W:

  • Model: AP077W
   Zasilanie: 230 V
   Zużycie energii: do 45 W
   Powierzchnia oczyszczania: do 40 m²
   Wydajność maksymalna: do 218 m³/h
   Rodzaj czujnika: brak
   Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 5
   Filtr wstępny: TAK
   Filtr HEPA H13: TAK
   Filtr węgla aktywowanego: TAK
   Lampa UV: NIE
   Jonizator: TAK
   Typ jonizatora: ostrzowy
   Wydajność jonizatora: do 10 mln/cm³
   Nawilżanie powietrza: NIE
   Usuwanie PM2,5: 99,9%
   Usuwanie formaldehydu: 96,2%
   Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
   Regulacja pracy wentylator: 3-stopniowa
   Poziom głośności (tryb nocny): 32dB
   Poziom głośności (1 stopień prędkości): 32 dB
   Poziom głośności (2 stopień prędkości): 39 dB
  • Poziom głośności (3 stopień prędkości): 47 dB
   Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 34 x 53,7 x 16,6 cm
   Pilot w zestawie: NIE
   Waga: 5 kg
   Gwarancja: 36 miesięcy

  W ZESTAWIE:

  • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP077W
   - Komplet filtrów do oczyszczacza Warmtec AP077W