Oczyszczacz powietrza Warmtec AP GO
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP GO
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP GO
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP GO
  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP GO
  0 recenzji produktu

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go

  WARMTEC
  Nr indeksowy: AP GO
  Dostępny
  Cena brutto: 199,00 zł

  KOD RABATOWY   BLACK WEEKEND - 

  Kup na RATY 0%

  Zapytaj o produkt
  Zapytaj o produkt
  Twój domowy oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go

  Nie daj się zwieść jego gabarytom. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go to prawdziwy gigant na swoją skalę. Doskonale eliminuje zanieczyszczenia powietrza w mniejszych pomieszczeniach, a dzięki dodatkowemu zasilaczowi oraz taśmom montującym, także w samochodach. Urządzenie kompleksowo i błyskawicznie poprawi jakość wdychanego powietrza i komfort życia wszystkim mieszkańcom. Szczególną ulgę odczują alergicy, astmatycy, palacze oraz osoby szczególnie wrażliwe na szkodliwe działanie smogu, w tym dzieci i osoby starsze. Powrót do domu stanie się ulgą, a oddychanie – przyjemnością.


  Warmtec AP Go możesz używać między innymi w:

  • niewielkich sypialniach
  • pokojach dziecięcych
  • domu lub pracy na biurku
  • samochodach


  Pozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP Go

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go to najmniejszy model w ofercie producenta, jednak mimo niewielkich rozmiarów w zupełności wystarczy do oczyszczenia powietrza w małych pomieszczeniach. Mobilny oczyszczacz możesz zabrać ze sobą nawet do samochodu. Warmtec AP Go ma wbudowany jonizator, który zadba o odpowiednie naładowanie powietrza jonami ujemnymi, które mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie dzięki skutecznemu zapobieganiu namnażaniu się mikroorganizmów. Jeśli jesteś alergikiem lub astmatykiem, koniecznie musisz mieć przy sobie oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go.

   
  Jak działają oczyszczacze powietrza?

  Cztery etapy filtrowania powietrza w oczyszczaczu Warmtec AP Go wyeliminują nawet do 99,97% szkodliwych cząsteczek znajdujących się w powietrzu! Kaseta filtrująca w AP Go ma kolejno: filtr wstępny, filtr HEPA H13 oraz filtr węgla aktywowanego. Oczyszczacz pozbędzie się niechcianych bakterii, wirusów, szkodliwych i nieprzyjemnych zapachów, alergenów oraz grzybów.             


  4 etapy poprawy jakości powietrza

  1. Filtr wstępny

  odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

  2. Filtr HEPA H13

  jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

  3. Filtr węgla aktywowanego

  którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

  4. Jonizator

  generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.


  Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP Go


  Idealny oczyszczacz powietrza do samochodu

  Warmtec AP Go to urządzenie, które z łatwością zmieścisz nie tylko na biurku, nocnej szafce czy w pokoiku dziecięcym, ale także w samochodzie dzięki dołączonemu do zestawu zasilaczowi samochodowemu. Oczyszczacz w łatwy sposób można przykleić do deski rozdzielczej za pomocą dwustronnej taśmy. Ponadto oczyszczacz błyskawicznie się uruchamia, a jego obsługa jest prosta i automatyczna, co przydaje się podczas jazdy samochodem.  Prosta i szybka wymiana kasety filtrującej

  Zawarcie wszystkich trzech filtrów w jednej kompaktowej kasecie filtrującej niesie za sobą szereg zalet. Wymiana zużytej kasety zajmuje dosłownie kilka sekund - po prostu otwórz pokrywę filtra, wyjmij zużyty filtr, włóż nowy filtr zgodnie z kierunkiem wskazanym na obudowie i zamknij pokrywę filtra. Dodatkowo z Warmtec AP Go nie jesteś zmuszony do osobnego kupowania każdego z filtrów.

  Dioda informująca o stanie powietrza

  Oczyszczaczem Warmtec AP Go steruje się za pomocą jednego przycisku odpowiedzialnego za uruchomienie urządzenia w trybie automatycznym oraz zmianę na tryb LOW lub HIGH. Obok przycisku znajdziesz stylowe podświetlenie informujące o aktualnym stanie powietrza w otoczeniu. Niebieski kolor oznacza powietrze dobrej jakości, a czerwony sygnalizuje pogorszenie jakości powietrza.

  Główne zalety oczyszczacza powietrza AP Go

  Wydajność 12 m²

  Oczyszczaj i nawilżaj powietrze, którym oddychasz w pomieszczeniach do 6 m²: domach, biurach, urzędach, przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go potrafi pracować z wydajnością do 35 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza w bardzo dużych pomieszczeniach.  Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

  Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Dodatkowo filtr wstępny możesz samodzielnie czyścić i nie wymaga on regularnej wymiany. Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowia, ale i portfele swoich klientów.

   

  Dwa kolory do wyboru

  Warmtec AP Go to jedyny model oczyszczacza w ofercie producenta, który dostępny jest w dwóch kolorach - standardowym białym oraz czarnym. Wybierz oczyszczacz w kolorze, który bardziej Ci się podoba i dopasuj go do wystroju swojego pokoju lub wnętrza samochodu.
   

  Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

  Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP Go są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

  Warmtec - w 100% Polska marka

  Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.
  SPECYFIKACJA WARMTEC AP Go:

  • Model: AP Go
   Zasilanie: DC 12 V / 230 V
   Zużycie energii: 5 W
   Powierzchnia oczyszczania: do 6 m²
   Wydajność maksymalna: do 35 m³/h
   Rodzaj czujnika: TVOC
   Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 4
   Filtr wstępny: TAK
   Filtr HEPA H13: TAK
   Filtr węgla aktywowanego: TAK
   Lampa UV: NIE
   Jonizator: TAK
   Typ jonizatora: ostrzowy
   Wydajność jonizatora: 5 mln/cm³
   Usuwanie PM2,5: 99,97%
   Usuwanie formaldehydu: 96,2%
   Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
   Regulacja pracy wentylator: 2-stopniowa
   Max. poziom głośności: 48 dB
  • Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 18 x 3,2 x 18 cm
   Pilot w zestawie: NIE
   Waga: 0,76 kg
   Gwarancja: 36 miesięcy

  W ZESTAWIE:

  • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP Go
   - Kaseta filtrująca do oczyszczacza Warmtec AP Go
   - Zasilacz samochodowy