• -5 909,00 zł
Grill do zabudowy Broil King Regal 420
Grill do zabudowy Broil King Regal 420
Grill do zabudowy Broil King Regal 420
Grill do zabudowy Broil King Regal 420
Grill do zabudowy Broil King Regal 420
Ocena: 

Grill do zabudowy Broil King Regal 420 z szafką (z ekspozycji)

Broil King
Nr indeksowy: 985653PL
Ostatnie sztuki w magazynie

Grill do zabudowy Regal 420 marki Broil King jest dedykowany dla pasjonatów kuchni, którzy uwielbiają indywidualne rozwiązania, dopasowane do ich potrzeb. Ten model to podstawowa wersja grilla do zabudowy. Wykorzystane w nim nowoczesne technologie sprawiają, że przygotowywanie potraw jest tu wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Pozwala na osiągnięcie doskonałego smaku potraw przy maksymalnej wydajności sprzętu, charakterystycznej dla grilli Broil King z PGT. Elegancki design z pokrętłami ze stali szlachetnej tworzą nowoczesną całość, która dobrze dopasowana w zabudowę sprawi, że grill stanie się największą ozdobą otoczenia.


5 909,00 zł 20 909,00 zł
Cena brutto: 15 000,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt


Zaplanuj idealne miejsce na grilla

Grill do zabudowy stanowi centrum kuchni ogrodowej, której projektowanie może zająć sporo czasu, ale efekt z pewnością jest wart wysiłku. Żeby kuchnia ogrodowa była w pełni funkcjonalna i miło spędzało się w niej czas, warto pamiętać podczas jej projektowania o kilku ważnych kwestiach. Zadbaj o to, by grill do zabudowy Broil King stał na równym podłożu oraz był odpowiednio osłonięty przed wiatrem. Oprócz tego ważne jest odpowiednie ustawienie stołu i krzeseł tak, by nie przeszkadzały one w wygodnym grillowaniu. Stwórz kilka koncepcji i wybierz najlepszą z nich.
Ruszty żeliwne dwustronne

Ruszty żeliwne idealnie nadają się do grillowania z uwagi na rewelacyjne właściwości cieplne żeliwa. Żeliwo błyskawicznie się nagrzewa i  bardzo długo utrzymuje wysoką temperaturę. Ruszty pokryte są emalią ceramiczną, dzięki której grillowane potrawy nie będą przywierać do ich powierzchni oraz dodatkowo zapewnia lepszy efekt smażenia. Ruszty żeliwne w grillach gazowych Broil King są dwustronne - w pozycji rynienkowej gromadzą skapujący tłuszcz i odparowują go, co nadaje potrawom dodatkowego aromatu, a w pozycji stożkowej ruszty nadają grillowanym stekom charakterystycznego wzorku. W przypadku rusztów żeliwnych bardzo ważna jest odpowiednia konserwacja po każdym grillowaniu - najlepiej za pomocą oleju ryżowego lub rzepakowego.


Wysuwana szuflada z tacką na tłuszcz

Pod piekarnikiem grilla znajduje się duża wysuwana szuflada zajmująca całą powierzchnię grilla. Cały nadmiar tłuszczu oraz innych soków powstały podczas grillowania potraw, który nie został odparowany w wyższych strefach grilla, spływa do tacki na tłuszcz, dzięki czemu zachowanie czystości w grillach do zabudowy Broil King jest wyjątkowo łatwe. Tackę na tłuszcz należy regularnie opróżniać i czyścić, co jednak nie sprawia problemu, konstrukcja grilla do zabudowy Regal 420 zapewnia łatwy dostęp do wysuwanej szuflady oraz tacki na tłuszcz.
Podświetlane pokrętła

Każdy użytkownik grilla gazowego lubiący grillować po zmroku czy nawet w nocy z pewnością wie, jak uciążliwe może stać się grillowanie, gdy nie zapewnimy odpowiedniego oświetlania przestrzeni wokół grilla, jak i samej powierzchni do grillowania. Z pomocą przychodzą między innymi podświetlane pokrętła, które znacznie ułatwią kontrolę temperatury podczas grillowania. Każde z pokręteł świeci jasnym niebieskim światłem, a natężenie światła zależy od aktualnej pozycji pokrętła. Im większa moc danego palnika, tym jaśniej świecące pokrętło odpowiedzialne za jego kontrolę. Podświetlane pokrętła w grillu do zabudowy Broil King Baron 420 stanowią świetny element designu grilla.


System PGT

System PGT to rewelacyjne połączenie wszystkich kluczowych funkcji grillów gazowych Broil King. Performance Grilling Technology składa się z solidnego piekarnika dobrze izolującego ciepło, dwustronnych rusztów żeliwnych, aromatyzerów Flav-R-Wave, palników o unikalnej dwutubowej konstrukcji Dual-Tube oraz płynnie działających zaworów Linear-Flow wraz z precyzyjnymi palnikami 180° Sensi-Touch. System PGT w grillach gazowych Broil King to gwarancja wyjątkowego smaku grillowanych potraw oraz wygody i łatwości grillowania nieporównywalnej z grillami żadnej innej marki.Górna półka w grillu gazowym

Wszystkie grille gazowe Broil King, łącznie z wersjami do zabudowy są wyposażone w półki górne wykonane z prętów stali pokrytych emalią. Górna półka w grillu gazowym to dodatkowa powierzchnia do grillowania, która może posłużyć do przygotowania grzanek, kiełbasy czy bułek do hamburgerów. Oprócz tego na półkę możesz w każdej chwili odłożyć upieczone potrawy, by pozostały ciepłe przed podaniem ich gościom. Zaletą półki górnej w grillu do zabudowy Broil King Baron 420 jest łatwość montażu i demontażu. Półka jest umieszczona na zawieszkach w ścianach bocznych piekarnika, dzięki czemu szybko ją wyjmiesz przed użyciem większych akcesoriów do grillowania typu woki czy brytfanny.


Aromatyzery Flav-R-Wave

Flav-R-Wave to technologia opracowana przez Broil King i obecna we wszystkich modelach grillów gazowych kanadyjskiego lidera. Aromatyzery to specjalnie profilowane blaszki wykonane ze stali nierdzewnej, które w grillach gazowych spełniają wiele zadań. Przede wszystkim chronią palniki Dual-Tube przed szkodliwym działaniem skapującego tłuszczu, który następnie jest odparowywany i nadaje grillowanym potrawom dodatkowego aromatu. Oprócz tego aromatyzery Flav-R-Wave służą zapewnieniu odpowiedniej dystrybucji ciepła w komorze grilla. Pomagają w równomiernym rozłożeniu temperatury, a także utrzymują wysoką temperaturę wewnątrz grilla nawet przy otworzonej pokrywie. 
Pokrywa komorowa

Każdy, kto miał do czynienia z grillem gazowym Broil King Baron 420, wie jak solidnie wykonana jest pokrywa tego grilla. Baron 420 w wersji do zabudowy ma pokrywę o identycznej konstrukcji. Pomiędzy dwiema warstwami stali nierdzewnej znajduje się pustka powietrzna doskonale izolująca ciepło wewnątrz grilla. Boki pokrywy są wykonane z grubego odlewu aluminium. Takie połączenie zapewnia wysoką wydajność oraz oszczędność w zużyciu gazu.

Technologia Roll-On

Główną zaletą technologii Roll-On, w którą został wyposażony grill do zabudowy Broil King Baron 420, jest możliwość ustawienia grilla zaledwie 11 cm od ściany domy czy altanki. Umieszczenie środka ciężkości pokrywy blisko środka piekarnika sprawia, że otwierana pokrywa praktycznie nie wysuwa się do tyłu. To ważna funkcja szczególnie w przypadku grilla do zabudowy i należy brać ją pod uwagę podczas projektowania kuchni ogrodowej. Dodatkowo konstrukcja pokryw w grillach gazowych z technologią Roll-On sprawia, że wydają się być znacznie lżejsze, niż są w rzeczywistości i nawet dziecko czy osoby niższe bez problemu poradzą sobie z uniesieniem pokrywy.

Termometr Deluxe Accu-Temp

Termometr Accu-Temp wbudowany w pokrywę grilla do zabudowy Broil King Baron 420 jest niezbędnym elementem grilla podczas grillowania termoobiegiem. Termometr ciągle śledzi i informuje o temperaturze panującej wewnątrz grilla. Dzięki głęboko umieszczonej sondzie odczyt z termometru jest bardzo precyzyjny, a zakres jego temperatur dochodzi do ponad 350°C. Termometr Accu-Temp wraz z logiem Broil King świetnie się prezentuje i podkreśla nowoczesny design grilla do zabudowy Baron 420.

Palniki dwutubowe Dual-Tube

Większość grillów gazowych Broil King jest wyposażona w technologię dwutubowych palników. Dual-Tube to technologia opatentowana przez Broil King, która sprawia, że grill gazowy błyskawicznie nagrzewa się do ogromnych temperatur. Każdy z palników ma ponad 120 otworów umieszczonych w dwóch rzędach co zapewnia wyjątkowo równomierny płomień na całej długości palnika, a to z kolei bezpośrednio przekłada się na równomierne nagrzanie całej powierzchni rusztu.

Zawory Linear-Flow z pokrętłami 180° Sensi-Touch

Zawory Linear-Flow w grillu gazowym do zabudowy Broil King Baron 420 to gwarancja niezwykle płynnej kontroli temperatury w grillu. Baron 420 ma także 4 pokrętła 180° Sensi-Touch, których największą zaletą jest to, iż są od siebie całkowicie niezależne. Każde pokrętło odpowiada za konkretny palnik, dzięki czemu łatwo kontrolować temperaturę danego obszaru komory piekarnika. Pozwala to też na grillowanie metodą pośrednią na grillu gazowym do zabudowy Broil King.

Elektroniczna zapalarka Sure-Lite

Wszystkie grille gazowe Broil King opalane są za pomocą elektronicznej zapalarki. Jest to zdecydowanie najskuteczniejszy i w pełni bezpieczny sposób na błyskawiczne odpalenie grilla gazowego. W grillu gazowym wyposażonym w elektroniczną zapalarkę wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby natychmiast cieszyć się grillem gotowym do działania. Sure-Lite to stuprocentowa pewność, że Twój grill gazowy Broil King odpali się za każdym razem.wymiary_regal_420_do_zabudowy.png

 

Specyfikacja dla grilla gazowego do zabudowy Regal 420:

 

 • Podświetlane na niebiesko pokrętła pokazujące ustawienie pokrętła.
 • 4 opatentowane palniki Dual-Tube™ ze stali szlachetnej AISI304 z 10 letnią gwarancją o łącznej mocy 13,2 kW.
 • Górny ruszt ze stalowych prętów powlekanych spiekiem ceramicznym ze ścianką z tyłu o rozmiarach 61,5 × 20 cm.
 • 4 aromatyzery Flav-R-Wave™ wykonany ze stali szlachetnej AISI304.
 • Wymiar rusztów głównych 65 × 49 cm.
 • 4 dwustronne ruszty żeliwne Flav-R-Cast™
 • Zawory Linear-Flow™ zapewniające płynną kontrolę temperatury z pokrętłami 180° Sensi-Touch™.
 • Precyzyjny termometr Deluxe Accu-Temp™.
 • Piekarnik, panel kontrolny, aromatyzery i listwa palników wykonane ze stali szlachetnej AISI 304.
 • Elektroniczna zapalarka Sure-Lite™.
 • Pokrywa komorowa ze stali pokrytej wytrzymałym spiekiem ceramicznym ze stylowymi ściankami z odlewu aluminium.
 • Wysuwana od przodu szuflada z tacką na tłuszcz.
 • Izolowana konstrukcja grilla z możliwością zabudowy w drewnianej konstrukcji.
 • Przed instalacją zapoznaj się z wymaganiami montażu.
 • Wąż gazowy i reduktor 37mbar z zabezpieczeniem EFV mocowany fabrycznie.

 

Wymiary rusztów:

 • głębokość górnej półki - 20 cm
 • szerokość górnej półki - 64 cm
 • głębokość rusztów - 49 cm
 • szerokość rusztów - 65 cm
chat Komentarze (0)
Ocena: