• -151,00 zł
CHELSEA 420 G - OUTDOORCHEF GRILL GAZOWY
CHELSEA 420 G - OUTDOORCHEF GRILL GAZOWY
Ocena: 

Grill Gazowy Outdoorchef - Chelsea 420 G + torba kempingowa

Outdoorchef
Nr indeksowy: 18.120.49
Obecnie brak na stanie

Grill gazowy Outdoorchef Chelsea 420 G jest niewielkim, turystycznym grillem wyposażonym w ciekawe funkcje. Innowacyjny system opracowany przez Outdoorchefa Easy Flip to specjalny lejek, który może zostać umieszczony w grillu w dwóch pozycjach, umożliwiając grillowanie metodą pośrednią oraz bezpośrednią. Chelsea 420 G to grill o kulistej konstrukcji, który mimo swoich rozmiarów, przyciąga wzrok eleganckim designem. Grill posiada jeden palnik pierścieniowy oraz okrągły ruszt o średnicy 39,5 cm pokryty spiekiem ceramicznym. Składany stojak wraz z grillem zabierzesz ze sobą w każdą podróż.

Do zestawu dołączona jest torba kempingowa Outdorchef dedykowana dla grilla Chelsea 420 G.

151,00 zł 1 450,00 zł
Cena brutto: 1 299,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Czy chcesz uzyskać informacje, kiedy produkt będzie dostępny?
Zapytaj o produkt


Kulista pokrywa

Chelsea 420 G posiada w pełni zdejmowaną pokrywę z solidną i nienagrzewającą się rączką. Pokrywa dobrze utrzymuje wysoką temperaturę panującą wewnątrz grilla. Należy pamiętać o zdjęciu pokrywy podczas grillowania metodą bezpośrednią lub na pełnej mocy w celu zapobiegnięcia przegrzaniu grilla.
Ruszt pokryty spiekiem ceramicznym

Grill domyślnie wyposażony jest w okrągły ruszt z prętami pokrytymi spiekiem ceramicznym. Ruszt jest łatwy w czyszczeniu przy użyciu szczotki z mosiężnym włosiem (nie zaleca się włosia stalowego). Ma średnicę 39,5 cm wystarczającą do przygotowania naraz potraw dla kilku osób.

Masywny ruszt żeliwny

Alternatywą dla rusztu pokrytego spiekiem ceramicznym jest bardzo masywny ruszt wykonany z żeliwa. Jego unikalne właściwości idealnie nadają się do grillowania na wysokich temperaturach. Żeliwo doskonale kumuluje wytworzone ciepło, a następnie powoli je uwalnia. W ten sposób zaoszczędzisz na poborze gazu, gdyż nie będzie konieczności ciągłego utrzymywania palnika na maksymalnej mocy. Ruszt żeliwny Outdoorchef dostępny jest do zakupu osobno.
Lejek Easy Flip - grzanie pośrednie

Innowacyjny lejek Easy Flip umożliwi grillowanie zarówno metodą pośrednią, jak i bezpośrednią. Dodatkowo zapewnia ochronę przed nadmierną emisją dymu oraz wzniecaniem płomieni spowodowanych skapującym tłuszczem. Grillowanie metodą pośrednią polega na równomiernym rozprowadzeniu temperatury w zamkniętym obiegu grilla kulistego. Dzięki temu mamy gwarancję, że potrawy zostaną idealnie upieczone z każdej strony. Ten tryb grzania nadaje się idealnie na przykład do duszenia warzyw. 


Lejek Easy Flip - grzanie bezpośrednie

By skorzystać z zalet grillowania metodą bezpośrednią, wystarczy w kilka sekund odwrócić lejek Easy Flip. Zabieg ten sprawi, że wysoka temperatura dochodząca do ponad 350°C skoncentruje się bezpośrednio na powierzchni rusztu. W tym celu zaleca się dokupienie rusztu żeliwnego, który nagrzeje się jeszcze skuteczniej i lepiej odda zgromadzone ciepło. Grillując metodą bezpośrednią przygotujemy wspaniałego steka z charaterystycznym wzorem. Podczas grillowania tą metodą, należy zdjąć pokrywę grilla. W przeciwnym wypadku urządzenie może się przegrzać z powodu bardzo wysokiej temperatury.System 1-palnikowy

Grill wyposażony jest w jeden wydajny palnik pierścieniowy. Posiada zapłon elektryczny pozwalający na błyskawiczne uruchomienie go. Palnik jest w stanie osiągnąć bardzo wysokie temperatury rzędu 350°C w zaledwie 10 - 15 minut. Okrągła konstrukcja gwarantuje równomierną emisję ciepła.


Intuicyjny panel sterowania

Panel sterowania grilla Chelsea 420 G jest bardzo prosty w obsłudze. Składa się z zapalarki elektrycznej, która błyskawicznie odpala grilla. Pokrętło zarządzające dopływem gazu można ustawić na bardzo niski pobór, średni oraz wysoki. Dodatkowo na pozycji maksymalnej mocy posiada blokadę uniemożliwiającą przypadkowe wyłączenie palników.
Wbudowany termometr

W pokrywie grilla został wbudowany precyzyjny termometr informujący o temperaturze panującej w środku. Posiada duży zakres temperatury, a pokazuje ją w skali Celsjusza (do ponad 350°C) oraz Fahrenheita (700°C).
Pojemnik na tłuszcz

U spodu grilla znajduje się podwieszany pojemnik na tłuszcz wykonany ze stali nierdzewnej. Pojemnik skutecznie gromadzi cały tłuszcz skapujący z grilla. W bardzo szybki i łatwy sposób można go wyjąć oraz wyczyścić, a następnie włożyć z powrotem.
Składany stojak na grilla

Grill gazowy Chelsea 420 G osadzony jest na stabilnym stojaku. Składa się on z kilku części i jest łatwy w demontażu. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc bez problemu można zabrać go wraz z grillem na weekendowy wyjazd. 
Wytrzymała torba kempingowa

W zestawie z grillem znajduje się torba kempingowa Outdoorchef dedykowana dla modelu grilla gazowego Chelsea 420 G. Torba zapinana jest zamkiem błyskawicznym i skutecznie chroni przed wilgocią oraz potencjalnymi zabrudzeniami. Ponadto w środku posiada kieszenie oraz zapinane na rzepy uchwyty na części stojaka. U góry torba ma niewielki otwór zapinany na rzepy, a także wygodny pasek. 

Specyfikacja dla grilla gazowego Chelsea 420 G:

 • Moc: 4,3 kW
 • Pierścieniowy system 1-palnikowy
 • Okrągły ruszt o średnicy 39,5 cm pokryty spiekiem ceramicznym
 • Lejek Easy Flip umożliwiający grillowanie metodą pośrednią oraz bezpośrednią
 • Intuicyjny panel sterowania z zapłonem elektrycznym
 • Składany stojak
 • Pokrywa z wbudowanym termometrem
 • Łatwo dostępny pojemnik na ociekający tłuszcz

Wymiary grilla:

 • wysokość - 95 cm
 • szerokość - 67 cm
 • głębokość - 60 cm

Waga grilla:

 • 12 kg

Wymiary rusztów:

 • średnica - 39,5 cm
 • Waga: 12 kg
 • Wysokość grilla 95 cm
 • Szerokość grilla 67 cm
 • Głębokość grilla 60 cm
 • Ruszt 39,5 cm
 • Moc: 4,3 kW
chat Komentarze (0)
Ocena: