• -651,00 zł
Ocena: 

Grill Gazowy Outdoorchef - Compactchef P-480 G 5,6 kW

Outdoorchef
Nr indeksowy: 18.128.09
Dostępny

Grill gazowy Outdoorchef Compactchef P-480 G to niewielki grill kulisty w komplecie z wózkiem ułatwiającym przemieszczanie grilla po nierównym terenie. Na półce wózka umieścisz butlę gazową do 7,5 kg, a na uchwytach z tyłu zawiesisz akcesoria do grillowania. Grill wyposażony jest w lejek Easy Flip umożliwiający grillowanie metodą pośrednią oraz bezpośrenią - wystarczy odwrócić lejek by wysoka temperatura skupiła się bezpośrednio na powierzchni rusztu pokrytego spiekiem ceramicznym. Za pomocą prostego w obsłudze panelu sterowania ustawisz odpowiednią moc grzewczą palnika pierścieniowego, który równomiernie emituje ciepło. Compactchef P-480 G posiada dwie wykonane z tworzywa sztucznego półki boczne, które w każdej chwili można zdjąć.

651,00 zł 2 650,00 zł
Cena brutto: 1 999,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt


Duża powierzchnia do grillowania

Compactchef P-480 G, jak na stosunkowo niewielkiego grilla, oferuje całkiem sporą powierzchnię do grillowania oraz dwie duże półki boczne. Kulista pokrywa grilla skutecznie utrzymuje wysoką temperaturę w piekarniku. Zamontowana jest na jednym solidnym zawiasie. Bardzo prosto się ją otwiera, dzięki poręcznemu i nienagrzewającemu sie uchwytowi, a duży kąt otwarcia sprawia, że w każdej chwili mamy wygodny dostęp do całej powierzchni grilla.
Ruszt pokryty spiekiem ceramicznym

Grill wyposażony jest w okrągły ruszt z prętami pokrytymi spiekiem ceramicznym. Duża średnica wynosząca 44 cm pozwoli na przygotowanie potraw w jednym czasie dla kilku osób. Ruszt bardzo łatwo czyści się za pomocą szczotki z włosiem mosiężnym.

Lejek Easy Flip - grzanie pośrednie

Technologia Easy Flip to innowacyjne rozwiązanie stosowane w grillach Outdoorchef. Specjalny emaliowany lejek umożliwia grillowanie metodą pośrednią oraz bezpośrednią, a ponadto zapobiega nadmiernej emisji dymu oraz chroni przed płomieniami powstającymi na skutek spalania skapującego tłuszczu. Grillowanie metodą pośrednią polega na skorzystaniu z zamkniętego obiegu, dzięki kulistej pokrywie. Wysoka temperatura jest wtedy równomiernie rozprowadzana idealnie piekąc mięso ze wszystkich stron. 
Lejek Easy Flip - grzanie bezpośrednie

Po odwróceniu lejka Easy Flip, jesteśmy w stanie grillować metodą bezpośrednią. Polega ona na skoncentrowaniu bardzo wysokiej temperatury dochodzącej do 350°C bezpośrednio na powierzchni rusztu. Najlepiej użyć rusztu żeliwnego (do kupienia oddzielnie), z uwagi na jego świetne właściwości kumulujące ciepło. W czasie grillowania metodą bezpośrednią, trzeba pamiętać o konieczności otworzenia pokrywy, by ochronić grill od przegrzania. 


System 1-palnikowy

Grill Compactchef P-480 G posiada jeden duży palnik pierścieniowy, który błyskawicznie można uruchomić przy użyciu zapalarki elektrycznej. Unikalna konstrukcja zapewnia równomierne rozprowadzenie wysokiej temperatury, która dochodzi do 350°C w nie więcej niż 15 minut.Intuicyjny panel sterowania

Panel sterowania grilla nie jest skomplikowany i zawiera elektryczną zapalarkę na baterię AAA oraz precyzyjne pokrętło, które dodatkowo posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem, bądź wyłączeniem palnika. Na pierwszym i drugim stopniu nagrzewania można pracować na zamkniętej pokrywie, lecz na najwyższym poziomie podczas grillowania bezpośredniego zaleca się otworzenie pokrywy.


Wbudowany termometr

Pokrywa grilla została wyposażona we wbudowany termometr śledzący wysokość temperatury panującej w środku piekarnika. Termometr Outdoorchef posiada skalę temperatury w Celsjuszach oraz Fahrenheitach - odpowiednio ponad 350°C oraz 700°F.
Zdejmowane półki boczne

Compactchef P-480 G posiada dwie półki boczne, na które można odłożyć akcesoria do grillowania takie jak łopatki czy szczypce. Półki w każdej chwili da się bardzo prosto wyjąć z otworów, tym samym ułatwiając przechowywanie grilla. Wykonane są z tworzywa sztucznego.
Zbiornik na tłuszcz

Między podstawką do grilla, a wózkiem znajduje się zbiornik na ociekający tłuszcz. Ma formę rondelka i wykonany jest ze stali. Zbiornik łatwo montuje się w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu pod podstawką, co zapobiega nadmiernemu chlapaniu i przelewaniu się tłuszczu.
Wózek na grilla

W zestawie znajduje sie wózek na grilla z półką, na której umieścisz butlę gazową lub schowasz całą masę akcesoriów do grillowania. Wózek posiada dwa wytrzymałe koła, które ułatwią przenoszenie całości oraz stylową osłonę zasłaniającą miejsce na butlę gazową. Montaż i demontaż wózka są bardzo proste i nic nie stoi na przeszkodzie, aby przywrócić grilla do jego bardziej kompaktowej formy. Całość wykonana jest z tworzywa sztucznego wzmocnionego nylonem.
Miejsce na butlę gazową

Na dolnej półce wózka bez problemu zmieści się max. 7,5 kg butla gazowa. Dodatkowo butlę można przymocować do specjalnego mocowania, które uchroni ją przed upadkiem podczas przemieszczania grilla. W zestawie znajduje się komplet niezbędny do podłączenia butli 11 kg - wąż wraz z reduktorem. 
Uchwyty na akcesoria

Z tyłu wózka znajduje się pięć wytrzymałych uchwytów wykonanych ze stali. Pomogą Ci one w zarządzaniu miejscem wokół grilla podczas grillowania i umożliwią zawieszenie akcesoriów do grillowania.

 

Specyfikacja dla grilla gazowego Compactchef P-480 G:

 • Moc: 5,6 kW
 • Pierścieniowy system 1-palnikowy
 • Okrągły ruszt o średnicy 44 cm pokryty spiekiem ceramicznym
 • Lejek Easy Flip umożliwiający grillowanie metodą pośrednią oraz bezpośrednią
 • Intuicyjny panel sterowanie z zapłonem elektrycznym
 • Odczepiane półki boczne
 • Wózek na grilla z pojemną podstawą na butlę gazową oraz uchwytami na akcesoria do grillowania
 • Pokrywa z wbudowanym termometrem
 • Łatwo dostępny zbiornik na ociekający tłuszcz

Wymiary grilla:

 • wysokość - 103 cm
 • szerokość z rozłożonymi półkami - 95 cm
 • szerokość ze złożonymi półkami - 75 cm
 • głębokość - 65 cm

Waga grilla:

 • 23,8 kg

Wymiary rusztów:

 • średnica - 45 cm
 • Waga: 23,8 kg
 • Wysokość grilla 103 cm
 • Szerokość grilla 95/75 cm
 • Powierzchnia grillowa 45 cm
 • Głębokość grilla 65 cm
 • Palniki 1-palnik z zapłonem elektrycznym i wbudowanym lejem EASY FLIP do bezpośredniego i pośredniego grillowania
 • Termometr: Tak
 • Moc: 5,6 kW
chat Komentarze (0)
Ocena: