• -1 500,00 zł
Ocena: 

Grill Gazowy Outdoorchef - Australia 455 G 22,8 kW

Outdoorchef
Nr indeksowy: 18.131.41
Ostatnie sztuki w magazynie

Grill gazowy Outdoorchef Australia 455 G to najwyższy i najbardziej kompletny model z serii Australia. Odznacza się wyjątkową elegancją, za sprawą pokrycia stalą nierdzewną. Grill wyposażony jest w kuchenkę boczną, na której przygotujesz zupy i podgrzejesz sosy do potraw. Posiada bardzo dużą powierzchnię do grillowania wynoszącą aż 64 cm x 44,5 cm, na którą składają się 3 kratki dwustronnych rusztów żeliwnych oraz jedna płyta żeliwna. Ponadto Australia 455 G posiada palnik podczerwony Power Burner, który osiągnie znacznie wyższą temperaturę od tradycyjnych palników w zaledwie kilka minut. Wygodny dostęp do akcesoriów w trakcie grillowania zapewnią półki boczne wyposażone w haczyki i zawieszkę oraz dodatkowe osłony granitowe.

1 500,00 zł 5 499,00 zł
Cena brutto: 3 999,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt


Piekarnik

Grill gazowy Autralia 455 G posiada estetycznie wykonany i wytrzymały piekarnik. Solidna i masywna pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej świetnie kumuluje ciepło i gwarantuje powolny spadek temperatury panującej wewnątrz. Pokrywę podniesiesz z łatwością, dzięki wytrzymałej i nienagrzewającej się rączce wykonanej ze stali. 
Duża powierzchnia do grillowania

Grill oferuje wyjątkowo dużą powierzchnię grzewczą, jak na ten przedział cenowy. Na powierzchni o wymiarach 64 cm x 44,5 cm składającej się z trzech kratek rusztów żeliwnych oraz płyty żeliwnej wielkości jednej kratki, przygotujesz wspaniałe potrawy dla większej ilości gości lub sporej rodziny. Zaskocz ich swoją kreatywnością podczas grillowania, niezmuszając przy tym do długiego oczekiwania na kolejne posiłki.

Dwustronne ruszty z żeliwa

Australia 455 G wyposażona jest w trzy kratki rusztów wykonanych z żeliwa. Każda z kratek ma dwie strony przeznaczone do różnych celów. Jedna strona posiada specjalne kanaliki służące lepszemu gromadzeniu i odprowadzaniu tłuszczu skapującego z grillowanych potraw. Na drugiej stronie, która jest płaska możesz przyrządzić wszelkie rodzaje mięs, 
Płyta żeliwna

Płyta żeliwna to rzecz niezbędna dla każdego miłośnika grillowanych ryb czy steków. Nie wszystko jesteśmy w stanie przygotować na zwykłych rusztach tak jakbyśmy chcieli - delikatne mięso ryb może wpadać między kratki rusztu. Z pomocą przychodzi płyta wykonana z szybko nagrzewającego się żeliwa, która znacznie rozszerzy możliwości grilla gazowego.


Dodatkowa powierzchnia

Dzięki specjalnej półce umieszczonej w głębi, grill oferuje dodatkowe miejsce na grillowane potrawy. Gdy uznasz, że twój stek jest już wystarczająco upieczony, możesz odłożyć go na wytrzymałą półkę, co pozwoli Ci zająć się przygotowaniem pozostałych przysmaków.Aromatyzery

Aromatyzery to specjalnie zaprojektowane osłonki skutecznie chroniące palniki przed niepożądanym działaniem ociekającego tłuszczu, tym samym ograniczając ilość szkodliwych substancji wytwarzanych podczas spalania się tłuszczu. Zapewniają również dłuższą żywotność i niezadowność palników, a także zapobiegają wybuchowi płomienia podczas odpalania grilla.


Palniki ze stali nierdzewnej

Niesamowicie wydajne palniki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyjątkowo równomiernie rozprowadzają wysoką temperaturę na całej powierzchni rusztów żeliwnych. Grill gazowy Australia 455 G wyposażony jest w system 3-palnikowy umożliwiający zastosowanie zarówno metody pieczenia bezpośredniego, jak i pośredniego. 


Palnik podczerwony Power Burner

Cechą charakterystyczną odróżniającą model Australia 455 G na tle pozostałych grillów gazowych jest domyślne zastosowanie palnika podczerwonego. Potrafi on rozgrzać się błyskawicznie do niewyobrażalnych temperatur. Już 5 minut wystarczy, aby odpowiednio przyrumienić, bądź upiec kawałek mięsa. Palnika Power Burner należy używać jedynie przy otworzonej pokrywie, by ochronić grilla przed przegrzaniem. 
Kuchenka boczna

Kuchenka boczna jest ciekawym dodatkiem potrafiącym znacznie uprzyjemnić proces grillowania. Wbudowana jest w lewą półkę boczną. Za jej pomocą przygotujesz pyszne zupy oraz podgrzejesz sosy do potraw bez konieczności udawania się do domu.
Funkcjonalne półki boczne

Dwie półki boczne to dodatkowe miejsce na odłożenie akcesoriów do grillowania. Półki w Australii 455 G dodatkowo posiadają po jednej bardzo masywnej osłonie wykonanej z granitu. Dopełniają one elegancki design grilla i w każdej chwili można je zdjąć. Na czas używania kuchenki bocznej wbudowanej w lewej półce, osłonę należy zdjąć i umieścić w specjalnym mocowaniu znajdującym się w prawej półce.
Haczyki i zawieszka na akcesoria

Prawa półka boczna grilla wyposażona jest w umieszczone z przodu trzy haczyki do zawieszenia akcesoriów do grillowania oraz w stalowy pręt na całej długości półki, na którym przewiesić można ręcznik lub szmatkę. Dzięki tym rozwiązaniom, zarządzanie cennym miejscem wokół grilla podczas sesji grillowania będzie znacznie łatwiejsze.
Precyzyjne pokrętła

Każdy z czterech palników posiada własne pokrętła, które dają możliwość niezwykle precyzyjnego zarządzania generowaną temperaturą. Kuchenka boczna również ma swoje własne, nieco mniejsze pokrętło.
Pojemna szafka

Grill posiada bardzo pojemną szafkę z podwójnymi drzwiami, w której bez problemu umieścisz butlę gazową (max. 8 kg) oraz szereg akcesoriów do grillowania.
Półka na akcesoria

Wewnątrz szafki, po lewej stronie znajduje się niewielka półka, na której można położyć niektóre z akcesoriów do grillowania. Poniżej również znajduje się dodatkowe miejsce na akcesoria.
Zestaw podłączeniowy do butli

Wraz z grillem dołączony jest pełny zestaw z reduktorem, za pomocą którego szybko i w łatwy sposób podłączysz butlę gazową. W środku znajduje się również zestaw, dzięki któremu dodatkowo możesz przypiąć butlę, zapewniając jej stabilność i niemartwiąc się, że przewróci się podczas przemieszczania grilla.
Termometr w pokrywie

W pokrywie grilla wbudowany jest termometr Outdoorchef informujący o temperaturze panującej wewnątrz piekarnika w Celsjuszach oraz Fahrenheitach. Termometr ma duży zakres temperatur dochodzący do ponad 350°C oraz 700°F, a przy tym jest bardzo precyzyjny.
Tacka i pojemnik na tłuszcz

Grill Australia 455 G posiada u spodu tackę na tłuszcz o powierzchni czterech kratek rusztów. Tacka jest specjalnie profilowana, a cały tłuszcz spływa z niej wprost do stalowego pojemnika podwieszanego na środku tacki. Pojemnik na tłuszcz bardzo szybko można wyjąć i opróżnić.
Gumowe kółka

Cztery solidne gumowe kółka zapewnią bardzo łatwe manewrowanie i przemieszczanie grilla. Każde z kółek posiada blokadę uniemożliwiającą przesuwanie grilla. 

Specyfikacja dla grilla gazowego Australia 455 G:

 • Moc: 22,8 kW
 • Kuchenka boczna
 • System 3-palnikowy wykonany ze stali nierdzewnej
 • Dodatkowy palnik podczerwony osiągający olbrzymie temperatury w bardzo krótkim czasie
 • Trzy kratki dwustronnych rusztów żeliwnych
 • Jedna płyta żeliwna
 • Aromatyzery chroniące palniki przed skapującym tłuszczem
 • Półki boczne z masywnymi osłonami granitowymi oraz haczykami na akcesoria 
 • 4 gumowe kółka z blokadą
 • Pokrywa z wbudowanym termometrem
 • Bardzo pojemna szafka grilla
 • Zapłon elektryczny "One Touch"

Wymiary grilla:

 • wysokość - 119 cm
 • szerokość - 139 cm (z rozłożonymi półkami)
 • głębokość - 56 cm

Waga grilla:

 • 62 kg

Wymiary rusztów:

 • głębokość - 44,5 cm
 • szerokość - 64 cm
 • Waga: 62 kg
 • Wysokość grilla 119 cm, robocza - 90 cm
 • Szerokość grilla 139 cm
 • Powierzchnia grillowa 64 x 44,5 cm
 • Głębokość grilla 56 cm
 • Palniki System 4-palnikowy
 • Ruszt Żeliwny
 • Termometr: Tak
 • Kuchenka boczna: Tak
 • Moc: 22,8 kW
chat Komentarze (0)
Ocena: