Ocena: 

  Przenośny grill gazowy TravelQ PRO285 Napoleon

  Napoleon
  Nr indeksowy: PRO285-BK-PL

  Grill TravelQ PRO285 to turystyczny grill gazowy kanadyjskiej marki Napoleon, stanowiący najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zdrowe grillowanie, a przy tym poszukują sprzętu, którego rozmiary umożliwiają sprawne i szybkie przenoszenie. Potrzebujesz grilla którego weźmiesz ze sobą na wakacje? Nie masz ogrodu, a nie wyobrażasz sobie życia bez grillowanych potraw? TRAVELQ PRO285 jest właśnie dla Ciebie! Bez problemu możesz używać go w kuchni, na balkonie czy na tarasie, ponieważ praktycznie nie emituje dymu.

  Cena brutto: 1 499,00 zł

  Szybki kontakt

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt


  Dwa palniki ze stali nierdzewnej

  TravelQ PRO285 wyposażono w podwójne palniki ze stali nierdzewnej, zapewniające precyzyjną kontrolę nad temperaturą jak w pełnowymiarowych grillach marki Napoleon. Każdy z nich jest indywidualnie zapalany i regulowany. Grilluj tak jak lubisz, korzystając z ciepła bezpośredniego lub pośredniego, gdziekolwiek jesteś.


  Natychmiastowy zapłon Jetfire

  Wewnątrz grilla znajdują się dwa palniki ze stali nierdzewnej, zapalane są za pomocą niezawodnego układu zapłonowego JETFIRE. System zapłonu jest łatwy w użyciu, opiera się na wystrzeleniu strumienia płomienia, by indywidualnie zapalić każdy z palników gazowych. W ten sposób grill jest natychmiast gotowy do pracy, a Ty możesz przejść do następnego etapu grillowania.


  Rozpoznawalny ślad rusztów Wave

  Grill TravelQ PRO285 wyposażono w firmowe pofalowane żeliwne ruszty Wave marki Napoleon, pozostawiające na grillowanych potrawach charakterystyczny ślad fali. Ruszty Wave nagrzewają się równomiernie i w taki sam sposób rozprowadzają ciepło po całej swojej powierzchni. Z kolei ich wyjątkowy kształt sprawia, że o wiele łatwiej niż inne utrzymują w trakcie smażenia niewielkie składniki, jak na przykład drobne kawałki mięs. Ruszt w całości pokryto emalią porcelanową, aby łatwiej utrzymać go w czystości, a grillowane potrawy nie przywierały.


  Pokrętła sterujące

  Para ergonomicznie ukształtowanych pokręteł pozwolą Ci na precyzyjną kontrolę pracy palników.  Bez problemu wyregulujesz temperaturę wewnątrz grilla, aby była dokładnie taka, jakiej w danej chwili potrzebujesz, by zapewnić swoim potrawom optymalne warunki.  Termometr ACCU-PROBE

  Dzięki wbudowanemu termometrowi ACCU-PROBE nie będziesz musiał podnosić pokrywy, aby sprawdzić temperaturę wewnątrz grilla. Nie zaskoczy Cię nagły wzrost temperatury, ponieważ ACCU-PROBE wskaże precyzyjny pomiar. Wystarczy jeden rzut oka, byś był w stanie dokładnie określić jak przygotowują się Twoje ulubione potrawy, a przy użyciu pokrętła sterującego palnikiem zapewnisz im jak najbardziej optymalne warunki.


  Wysoka pokrywa

  Głęboka pokrywa grilla pozwala na przygotowywanie większych kawałków mięsa, bez wcześniejszego krojenia. Masz ochotę na grillowanie całego kurczaka albo żeberka? TravelQ PRO285 da Ci tę możliwość. Jednocześnie pokrywę zaopatrzono w nienagrzewającą się rączkę Cool Touch Handle, żebyś nie musiał obawiać się oparzeń, a zamiast tego skupił w całości na przygotowywanym daniu i stopniu w jakim jest wysmażone.  Boczne uchwyty

  Grill TravelQ PRO285 marki Napoleon posiada składane nóżki i boczne uchwyty, które umożliwią Ci szybki i wygodny transport grilla, a dzięki jego ergonomicznemu kształtowi nie będziesz musiał męczyć się przy noszeniu. Z kolei jeśli zamierzasz zabrać grill w dalszą podróż, po prostu włóż go do bagażnika - swoimi rozmiarami przypomina małą walizkę, więc bez problemu zmieścisz jeszcze inne rzeczy. Uchwyty wykonano z duroplastu, który odznacza się szczególną wytrzymałością, a Twoje dłonie ochroni przed poparzeniem.   Możliwość dokupienia wózka

  Dzięki dodaniu do grilla wózka z  bocznymi półkami, zwiększyć zarówno mobilność i dostępną przestrzeń roboczą. Na wygodnym uchwycie zawiesisz ręcznik i przybory kuchenne, aby mieć wszystko pod ręką, z kolei półki sprawdzą się idealnie jako miejsce do postawienia naczyń z potrawami.   

  Specyfikacja dla grilla gazowego PRO285-BK-PL:

  • Powierzchnia grillowania: 1840 cm²
  • Żeliwny ruszt pokryty porcelaną CAST IRON WAVE™
  • 2 stalowe palniki gazowe o mocy 4,1 kW
  • System zapłonowy JETFIRE™
  • ACCU-PROBE™ termometr w pokrywie.
  • Aluminiowy piekarnik odporny na rdzę WEATHERGUARD™
  • Ergonomiczna nienagrzewająca się rączka pokrywy (Cool Touch Handle)
  • Boczne uchwyty do łatwego przenoszenia

   Wymiary grilla:

   • szerokość 74 x głębokość 47 x wysokość 38 cm. 
   • Wysokość przy otwartej pokrywie : 64 cm 
   • Ultrakompaktowy design łatwy do rozstawiania i używania 
   • Przeznaczony dla ok.9 osób 
   • Waga 16 kg.

   chat Komentarze (0)
   Ocena: