Ocena: 

  Grill elektryczny SEVERIN PG 8118 SENOA "DIGITAL BOOST S"

  SEVERIN
  Nr indeksowy: PG 8118

  Grill elektryczny SENOA "DIGITAL BOOST S" to kompaktowy grill przenośny marki SEVERIN. To co charakteryzuje ten model, to przede wszystkim prosta konstrukcja i małe gabaryty. Jak wszystkie grille elektryczne marki SEVERIN wykonane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Niemiecka precyzja, nowoczesna technologia i nieustanny rozwój to trzy hasła, które towarzyszą marce SEVERIN podczas tworzenia swoich produktów. Mimo prostego wykonania i małych gabarytów grill ten posiada wszystkie najważniejsze funkcje, które znajdziemy w dużo droższych modelach jak: 3-strefowe grzanie z technologią UltraBoost, obudowa SafeTouch, wbudowane termometry czy przenośny mobilny piekarnik. Wersja DIGITAL BOOST S posiada wyświetlacz OLED, który pokazuje tryb oraz temperaturę grilla.

  Cena brutto: 729,00 zł

  Szybki kontakt

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt

  Przemyślana konstrukcja

  Grill elektryczny SEVERIN SENOA DIGITAL BOOST S jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Całość składa się z podstawy grilla i piekarnika, który możemy w dowolnej chwili zdemontować i umieścić na kuchennym stole. Piekarnik składa się z rusztów z prętów stali, przedniego panelu z grzałką, aromatyzerów oraz stalowej misy na wodę. Wszytkie elementy są bardzo proste w montararzu oraz bardzo wygodne w czyszczeniu. 


  boost2
  Boost Zone

  Aby przyrządzić idealnego steka rare/medium rare potrzebujemy grilla, który potrafi rozgrzać się do bardzo wysokiej temperatury. Grille elektryczne marki SEVERIN posiadają funkcje Boost Zone, dzięki której rozgrzejesz grilla aż do 500 stopni. Boost Zone to podwójna grzałka pokrywająca połowę powierzchni grilla, która sprawi że twoje steki będą dokładnie takie , jakie lubisz najbardziej!   boost1
  Stalowy ruszt

  Grill elektryczny SEVERIN SENOA DIGITAL BOOST S posiada ruszt z prętów stali szlachetnej. Ruszty wykonane ze stali nagrzewają się dużo szybciej niż ruszty żeliwne, co gwarantuje wydajniejszą pracę grilla. Ruszt ma forme prostokątnej kratki przykrywającej całą powierzchnię grillową i zakończony jest uchwytami z tworzywa sztucznego, które zapobiega nadmiernemu nagrzaniu. Jest wykonany bardzo solidnie co gwarantuje długi czas użytkowania.


  Tacka ociekowa na tłuszcz

  Co sprawia że jedzenie grillowane na grillu elektrycznym SEVERIN SENOA DIGITAL BOOST S jest smaczne i soczyste? Na dnie piekarnika grilla znajduje się tacka, która pełni funkcję zbiornika na wodę oraz tacki ociekowej na tłuszcz. To właśnie para wodna z tej tacki sprawia, że jedzenie nie wysycha podczas grillowania. Na tacy znajdują się 3 aromatyzery, których zadaniem jest odparowywanie tłuszczu i marynat z powrotem do grillowanych potraw. Nadmiar tłuszczu miesza się w tacy ociekowej z wodą co zapobiega przypalaniu się i znacznie ułatwia czyszczenie grilla po skończonym użytkowaniu.


  Wbudowany termometr oraz regulator czasu

  Grill elektryczny SEVERIN SENOA DIGITAL BOOST S posiada dwa termometry. Pierwszy z nich to termometr wbudowany w przedni panel o zakresie pomiaru od 80 do 500 stopni, z postępem co 10 stopni, który wskazuje temperaturę wewnątrz piekarnika. Drugi to termometr z wbijaną sondą o zakresie pomiaru od 0 do 300 stopni, z postępem co 1 stopień, który służy do mierzenia temperatury grillowanych potraw. Dodatkowo zewnętrzny termometr poinformuje nas sygnałem akustycznym kiedy potrawy osiągną pożądaną temperaturę.

  SafeTouch

  Grill elektryczny SEVERIN SENOA DIGITAL BOOST S posiada stylową obudowę wykonaną w technologii Safe Touch. Technologia ta zapobiega nagrzewaniu się obudowy grilla, dzięki czemu grillowanie jest bezpieczne dla Ciebie i osób w otoczeniu grilla. Oczywiście obudowa nagrzeje się, gdy osiągniemy temperaturę 320 stopni , ale nie na tyle by Cię poparzyć.  Specyfikacja dla grilla SENOA "DIGITAL BOOST S":

  • Moc:3000 W
  • Kolor / materiał: czarny/srebrny
  • Waga netto: 7 kg
  • Wymiary: długość x szerokość x wysokość: 62 x 50 x 91 cm
  • Powierzchnia grillowania: 996 cm2
  • Wymiary płyty grilla: 41,5 x 24 cm
  • Długość przewodu: 2 m
  • EAN: 4008146034596
  • wysokość stojaka: 85 cm
  • Waga: 7 kg
  • Powierzchnia grillowa 996 cm2
  • Kolor: czarny/srebrny
  • Moc: 3000 W
  • Wymiary płyty grilla 41,5 x 24 cm
  • Wysokość stojaka 85 cm
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 62 x 42 x 25 cm
  chat Komentarze (0)
  Ocena: